BaSiNi BaSiNi komentáře u knih

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Pro mě první kniha od p. Kulhánka !!!!! Dvě noci sem nespal abych ji dočetl a další den byl jako na trní než se ke mně dostal druhý díl!!! Akcí nabitá četba!!! Těm, kteří se na ni chystají doporučuji se před začátkem čteni pořádně, zhluboka se nadechnout a dojít si na záchod, protože až začnete čist na nic už nezbude čas!!!!!!!!

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Bílý lidi, modrý lidi, bílý zombíci, modrý zombící, nezničitelný hrdina a 470 stran akce to je Stroncium. Je trochu jiné než mistrova ostatní díla, ale i tak počteníčko velmi kvalitní!!!!!!!!!

Kat Kat Martin Moudrý

K této knize jsem se dostal včera a dnes jsem ji přečetl a myslím, že je to zajímavé zakončení trilogie. Některé pasáže jsou trošku přitažené za vlasy ale příznivcům p. Kulhánka jistě neunikly souvislosti s dalšími knihami ( Divocí a zlí ). Tatrgel, zářící prorok, šílený úsměv, žluté oko a loď s pohonem na principu nepravděpodobnosti, hmmm jako bych viděl Patejlova dědečka :-) !!!!!!!!!

Dobrák Dobrák Jiří Kulhánek

Tak tahle knížka je vážně luxusní. Čte se jedním dechem a už od začátku musíte Maxmiliánovi fandit. Spojení zombíků, emzáků, upíru je prostě bezkonkurenční a když si člověk uvědomí tu nenápadnou spojitost s Patejlem a Divokými a zlými. No prostě paráda !!!!!!!!!!

Kříže Kříže Jiří Kulhánek

Závěr série prostě lahoda a Patejl to je borec!!!!!!

Temný prorok Temný prorok Jiří Kulhánek

Skvělé, skvělé, skvělé!!!!!!!!

Hardcore Hardcore Jiří Kulhánek

Prostě nářez !!!!!!

Čas mrtvých Čas mrtvých Jiří Kulhánek

Skvělé a vydatné čtení, co víc od p. Kulhánka čekat a Patejl to je prostě borec!!!!!

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

Další upířina od p. Kulhána sice o něco slabší než Noční klub, ale pořád je to pecka!!!!!!

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Jednička je bomba!!! Dvojka je bomba!! Co víc k tomu napsat !! Čte se jedním dechem od začátku dokonce ani nepomyslíte na to, že byste přestali číst a pak je najednou konec a vy máte chuť si to dát znova!!!!!!

Cynik Cynik Jiří Kulhánek

Skvělé pokračování skvělého prvního dílu!!! A když se k zombíkům, emzákům a upírům přidá ještě dost šílený lidský generál hmm, hmm. Prostě skvělé !!!!!!!!!

Démonova kletba Démonova kletba Dan Abnett

Po filmech pán prstenů je většina lidí přesvědčena že elfové jsou hodní a milý v této knize je ukázán opak i mezi elfi jsou krutí maniakální zvrhlíci!!! O to je tato kniha zajímavější!! čte se jedním dechem a ukáže čtenáří jací jou temní elfové!!! Doporučuji

13.01.2013

Semper Fi Semper Fi Robert Fabian

po přečtení je jasné že bude další díl a je to tak už v létě 2013 se můžeme těšit na Dies irae

13.01.2013 5 z 5