BarBarBar BarBarBar komentáře u knih

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Hltala jsem každé slovo. Skoro na každé stránce mi šly slzy do očí. Ke konci už jsem měla trvalou husí kůži. Nádherný příběh!

12.03.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak, pan Minier opět nezklamal. Přběh napínavý od začátku do konce, skvělá zápletka, správně pošahané postavy :) I to rozuzlení bylo jako že WOW, akorát bez husí kůže, což je pro mě škoda. Možná, že jsem to nějak podvědomě tušila, že to bude tak a ne jak nám nastínil autor.

07.03.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Ale jo, líbilo se mi to. Samozřejmě znám lepší detektivky, ale tohle vůbec nebylo špatné. Ze začátku jsem si špatně rozuměla s Erikou, ale nakonec se to zlepšilo. Vraha jsem absolutně netušila a když ho odhalili jen jsem zírala, což jsou další plusové body. Čtivá, příjemná kniha. Jde se na druhý díl.

25.02.2017 4 z 5

Město mečů Město mečů Robert Jackson Bennett

Druhý díl byl snad ještě lepší než ten první! Rychlí spád, super postavy, napětí, akce! Opravdu jsem si tuto knihu užila od začátku do konce. Děj byl opravdu skvěle promyšlený, seznámili jsme se zase s dalším božským městem a přibylo pár nových postav. Můj nej je Sigrud ;-)

21.02.2017 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Nebylo to vůbec špatné čtení. Jen mě trochu zklamala předvídavost pachatele. Málokdy se mi stalo že bych odhalila vraha takhle rychle natož abych ho vůbec odhalila. Ale příběh byl silný a určitě budu ve čtení pokračovat :-)

06.02.2017 3 z 5

Město schodů Město schodů Robert Jackson Bennett

Jedním slovem NÁDHERA! Nádherný svět!

05.02.2017 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

První polovina byla trochu pomalejší na rozjezd, nu ale pak to začalo a byla to super jízda!! Už jsem si myslela že jsme se zbavili Angie a ono nic, škoda, fakt jí moc nemusím a moc jí nechápu. Jinak se mi kniha ale moc líbila! Doufám že autorce nebude další díl trvat tak dlouho jako tento :) !

29.01.2017 4 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Trochu pomalejší rozjezd, nu ale ten konec, ten byl naprosto šokojucí a skvěle vyvedený !!! A v květnu se dočkáme další knihy od autorky :)

17.01.2017 4 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Prostě Blumová!! Druhý díl opět skvělá jízda :) Snad se toho třetího a posledního dílu dočkám :)

13.01.2017 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Příjemné zakončení nekonečné série :)

12.01.2017 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Naprosto TOP!! Bylo by super kdyby měla ještě tak o sto stran víc. Naprosto jsem si to užila, super jízda :-)

27.11.2016 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Velmi čtivé, rychlí spád. A ten konec, WOW!

03.09.2016 5 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Velmi milé čteníčko :)

21.08.2016 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

DOKONALOST!!!!!! Další knihy prosím :)

10.06.2016 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Naprosto dokonalá série!! Stejně tak jako Pekelné stroje :) Už potřebuji další knihy od autorky :)

23.05.2016 5 z 5