Baraliska Baraliska komentáře u knih

V ringu V ringu Katy Evans

Knížka, kterou jsem si zamilovala hned na první pohled.

25.06.2016 5 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Hezká knížka s hezkým dějem. Moc se mi líbila a přečetla jsem ji ani ne za jeden den. To lecos o ní vysvětluje:).
Je to knížka, která zaujme všechny čtenáře milující romantiku, tajuplno i nebezpečí.

22.06.2016 4 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Druhá skvělá knížka ze skvělé série. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Mrzí mě, že tahle kniha skončila takhle rychle, ale aspoň se na další knihu budu těšit o to víc.

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Překrásná knížka, která mi vyrazila dech. Zamilovala jsem se do ní, jako do žádné jiné před ní. JE DOKONALÁ až do posledního písmene v ní. V něčem je předvídatelná a v něčem ne a to se mi na ní moc líbí. Nevím, co se tam kdy stane.
Nejdříve jsem se rozhodovala, jestli si ji přečtu, ale teď jsem ráda, že jsem to udělala. Kdybych se předtím rozhodla, že si ji nepřečtu, zabila bych se :D :D :D.

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Není to jen knížka, která má jen hezký obal, ale má i hezký obsah:).

21.06.2016 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Kniha, která mi přirostla k srdci. Zamilovala jsem se do ní. Je to hezká, romantická, zajímavá knížka, která nadchne všechny čtenáře, kteří milují tento žánr. Je předvídatelná, ale které romantické knihy nejsou?

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Překrásný další díl. Moc moc se těším na další díl. Zajímalo by mě, jak to s nimi skončí. Doufám, že něco vymyslí a zůstanou tak spolu. Byla by katastrofa, kdyby to bylo jinak.

19.06.2016 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Nádherný druhý díl téhle úžasné série:)

19.06.2016 5 z 5

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Zajímavá knížka, od které se nedá odtrhnout.
Ta kniha je tak skvělá, že by si zasloužila deset i více hvězdiček. Jenom pět nestačí. To je moc málo pro tak úžasnou knihu!!!

14.06.2016 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Zajímavá kniha, lepší než film :) Vůbec mě nezklamala, spíše předčila má očekávání :)

14.06.2016 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Úžasná kniha. Nic jiného pro to nejde říct. Tyhle dvě slova ji úplně vystihují.

09.06.2016 5 z 5

Záblesky stínů Záblesky stínů Jayne Ann Krentz

Úžasná kniha. Úžasný příběh. Úžasný/á/é...

23.05.2016 5 z 5

Splynutí Splynutí Julianna Baggott

Musím říct, že tedy první díl byl o hezčí. Docela mě dostalo, jak Bradwell umřel. Doufám, že na Pressii nebude moc naštvaný:)

14.05.2016 4 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Zajímavá knížka:)

14.05.2016 5 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Po dlouhé době knížka, která mě dokázala rozplakat. Jinak jediné, co bych o ní mohla říct je, že je hezká:).

11.05.2016 5 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

:) Úžasná knížka. Moc se těším, až si přečtu druhý díl. :)

07.05.2016 5 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Úžasná knížka. Téhle knížce se nic nedá vytknout. Je úžasná. Je boží. Je nepředvídatelná. I když nemám zrovna L. J. Smith, tahle knížka je jedna z mých nejvíce oblíbených knih.

28.04.2016 5 z 5

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Hrozně hezká knížka:)

24.04.2016 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Hezká knížka přečtená za jeden den:)

11.04.2016 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Zajímá knížka. Něco jiného než čtu, ale byla hezká.

29.01.2016 5 z 5