bara-z5649 bara-z5649 komentáře u knih

Naprosto pozoruhodná věc Naprosto pozoruhodná věc Hank Green

Kniha se četla rychle. části knihy byly velmi vtipné a konec byl hodně nečekaný a originální. Ale na druhou stranu tu máme hrdinku, která mi vůbec nesedla a štvala mě. A některé scény vůbec nedávaly smysl, i přesto, že se jednalo o lehké sci-fi.
A pokud mám knihu shrnout jedním slovem, tak by to bylo ,,šílená"

04.08.2021 3 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Skvělá kniha pro milovníky seriálu ST! Krásné mi to doplnilo celý příběh. Bála jsem se, že mi to seriál akorát zkazí, ale opak byl pravdou!

26.07.2021 4 z 5

Projekt Kronos Projekt Kronos Pavel Bareš

Akční, zajímavé a nevšední. Rychle mi stránky mizely pod rukama, ale já jsem, hlavní příběh moc nezachytila. Proto tohle nebude asi série přímo určená pro mne. Každopádně chápu, proč je takto oblíbená a jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

16.07.2021 3 z 5

Nora Nora Henrik Ibsen

Rozhodně krásná kniha. Jedna z těch lepších z povinné četby. A to téma, které v této knize je, je nadčasové.

05.04.2021 4 z 5

Zlatí úhoři Zlatí úhoři Ota Pavel

Tohle bude moje srdcovka...

27.03.2021 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Milá a krásná kniha. Hlavně úžasný závěr celé trilogie. Už se těším, až teď knihu zhodnotím s filmem na Netflixu!

Moje pocity po dočtení pomocí smajlíků: ????????????

13.02.2021 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Závěr Sci-fi série nemohl skončit lépe.

31.01.2021 5 z 5

Dneska jsem vyšla z domu! Dneska jsem vyšla z domu! Cassandra Calin

Vtipné denní situace většinu introvertů. Je to vtipné a oddechové čtení.

12.12.2020 4 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Kniha, která mi dala zabrat a dlouho jsem jí četla, ale stálo to za to!
Stálo za to se prokousat všemi stránkami a číst pomaličku ten úžasný příběh s úžasnými scénami. Myslím, že by autorka dokázala napsat i hororový příběh.

12.10.2020 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Pro mě byla kniha moc silným zážitkem, protože je tam spousty věcí, který mi byli až moc blízké. Musela jsem číst knihu pomalu a dávkovat si jí, jinak bych příběh emočně nezvládla.

17.09.2020 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Dostalo mě to. Chvilku mi bude trvat, než vše zpracuji

31.07.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jako re-reading v podobě audioknihy tohle bylo skvělé a odpočinkové!

21.06.2020 5 z 5

Jiná Británie Jiná Británie Jiří Hošek

Tahle kniha je opravdu zajímavá, akorát mi dlouho trvalo, než jsem jí přečetla. Chtěla jsem si totiž každou informaci pořádně vychutnat a vstřebat.

07.06.2020 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Jen a jen se bude neustále u tohoto komiksu culit a usmívat a taky občas hihňat nad některými scénami????.

17.04.2020 5 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Myslím, že jsem se zamilovala do této autorky! Tahle kniha opět dokazuje to, jak je v YA světě, tak vyzdvihována.
Moc všem doporučuji!

26.03.2020 5 z 5

O smutných očích Hany Karadžičové O smutných očích Hany Karadžičové Ivan Olbracht (p)

Na to, že je to klasika a hůře se mi četla, je příběh moc krásný a užila jsem si ho :-)

20.03.2020 4 z 5

Hugo z hor Hugo z hor Rudolf Čechura

Úžasná dětská kniha, kterou doporučuji si přečíst hlavně v audio zpracování :-)

10.03.2020 5 z 5

Prokleté oči Prokleté oči Kateřina Maruchničová

Za mě skvělá kniha, která je sice krátká, tak je naprosto skvělá a má úžasné zakončení a autorka vše krásně zakončila.
Téma je sice jiné než u většiny knih, ale to se mi velmi líbí, jelikož tímto knihu velmi odlišuje.

10.03.2020 4 z 5

Velké překvapení pro malého méďu Velké překvapení pro malého méďu Marie-Danielle Croteau

Kniha má nádherné ilustrace, ale myslím si, že dějově je slabší. Pro ty nejmenší úplně stačí, ale tak 4+ už je to nic moc.

18.02.2020 3 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Geniální nápad, který je krásně zpracovaný. Kniha má nevšední konec u YA literatury a trochu mě zklamal. Čekala jsem lepší.
Jinak knihu vřele doporučuji

17.01.2020 4 z 5