Dneska jsem vyšla z domu!

Komiksové stripy o introvertech, knihomolech, mileniálech, zkrátka o těch, kdo odmítají dospět, protože dospěláckej svět je tak trochu ošklivej... Tahle knížka je o strastech mileniálského života, o škole, stresu a tunách nezdravého jídla. Ale taky o holení nohou a udržování zdravého sebevědomí. Perfektně ilustruje častý rozdíl mezi očekáváním a realitou a je ideálním dárkem pro mladou holku a vlastně kohokoli, kdo by mohl potřebovat trochu legrace a pošťouchnutí, aby dneska vyšel z domu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449007/big_dneska-jsem-vysla-z-domu-zNJ-449007.jpg 4.2148
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

I Left The House Today!, 2020

Kniha Dneska jsem vyšla z domu!

Niki378
předevčírem

Skoro celá já.

Pitbullka

Skvělý, v tolika situacích jsem se našla a poznala. Líbilo se mi, že je to zaměřené i na čtenářky, kterým už není dávno náct a přesto jim má komiks co říct.

Arkagas

Dokonalost. Na každém obrázku jsem se našla, jediný rozdíl mezi mnou a autorkou je v tom, že ona má vlnité vlasy a bojí se pavouků, já mám rovné vlasy a pavouky miluju. Tuhle krásnou záležitost objevila včera v knihovně kamarádka, takže si ji u mě v práci přečetla a rovnou mi ji předala. Kresba příjemná, text trefný, situace jednoduše naprosto ze života. Přesně takový je můj svět :D Ať žijí introverti :D

Irsaf

Celkem povedený komiks ze života většiny lidí... Člověk se tam i najde... :-)
Je ale fakt, že nějaké stránky jsem úplně nepochopila...

madlenka3189

Krátké funny komiksy. Všechno není tak úplně vtipné, ale určitě pobaví a potěší. Je to kraťoučké, takže jen párminutové čtení, za to je to trefné, ze života a veliké plus za krásnou ilustraci! (:

Alethea_k

V dnešní době je spousta komiksů až děsivě trefná. Ne všechno se mi 100% líbilo, ale jako celek skvělý. Na pár minut odpočinku luxus.

Karolin77

Milé odpočinkové a místy vtipné čtení.
V nějakých scénkách jsem se viděla v některých ne,ale tak to budeme mít všichni. Bohužel jsem ne všechny scénky pochopila a knížka mi nepřišla tak vtipná jak jsem doufala.
Takové slabší odpočinkové čtení na pár minut.
3*/5*

Nevím proč, ale moc mi nesedí komiksy bez příběhu jen takové scénky mi asi ke čtení nestačí. :/

Fortuna7

Tento komiks je příjemná oddechovka, která pobaví. V některých stripech jsem se opravdu hodně našla a smála jsem se u nich. Myslím, že ke komiksu se ještě někdy vrátím:-)
Ještě ke konci bych chtěla pochválit autorčinu kresbu, ta se mi strašně moc líbila❤
Doporučuji na zpříjemnění nálady.