B18r B18r komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem si přečetla poprvé až dnes. Dítě ve mě je nadšené, že si ten dospělák ve mě pár věcí uvědomil. Moudra na které nachvilku zapomněl. Určitě jsem ji nečetla naposledy. :)

04.09.2022 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

U málo knížek mi ukápne slza a tady se podařilo. Silný příběh a jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla.

24.12.2022 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Autorka nezklamala. Jsem moc ráda, že jsem si knihu přečetla. Je to silný příběh.

28.08.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Neuvěřitelně nádherná knížka která nás vtáhla od první stránky! Jsem ráda, že ji mám v knihovně a všem můžu jen doporučit. Ten příběh je dokonalý! Člověk se i zamyslí nad věcmi které má, a které někdy ztratil.

27.02.2024 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Wow, knížku jsem vzala jedním dechem, až mě to samotnou překvapilo. Dočítala jsem v noci a nemohla se odtrhnout. Jen málo knížek mi dokáže zvednout tep. Tohle byla má první knížka od této spisovatelky a nemůžu se dočkat další.

04.09.2022 5 z 5

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Úplně jiný druh psaní, než na který jsem zvyklá. Nicméně četlo se samo, ale žádný zázračný příběh nečekejte. Knihu jsme četla jen proto, že mě zaujala obálka a dostala jsem ji zdarma k objednávce. Sama bych si ji nevybrala.

09.06.2023 3 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Knížka mě okamžitě vytáhla do děje a přečetla jsem ji za tři dny. Příjemný romantický příběh. Je to moje první kniha od této autorky a určitě se pustím do další. Velmi čtivá knížka.

15.04.2023 5 z 5

Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Stuart Turton

Wow wow wow... Přečteno za dva dny a je opravdu skvělá kniha. Není to jednoduché čtení, a je opravdu potřeba pořád dávat pozor. Když člověk vše vnímá, tak to do sebe zapadá jak puzzle. Můžu jen doporučit, protože jsem byla chycena od první do poslední stránky.

09.08.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Knížka překvapila. Velice lehce se čte. Jednu hvězdičku beru jen za to, že mi přijde až přehnaně mnohokrát popisováno, jak moc Aidena nemá ráda a jak je zvrácený. Nicméně určitě si pořídím druhý díl.

08.05.2023 4 z 5

Smysluplná vražda Smysluplná vražda Agatha Christie

Toto byla má první knížka od Agathy a určitě ne poslední. Příjemná detektivka, která se mi velmi dobře četla. Zápletka zajímavá, takže jsem měla během dvou večerů v posteli přečteno :)

03.09.2022 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha se mi líbila. Četla jsem ji o trochu pomaleji než první, ale super. :)

19.03.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná knížka, která člověka zasáhne... Moc se mi líbila...

04.03.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

První díl se mi moc líbil a klidně bych si ho přečetla znovu. Oddechovka a krásně čtivá ...

01.03.2015 5 z 5

Muži, kteří mě zkazili Muži, kteří mě zkazili Klára Staňková

Strašný, hrozný, zbytečně utracené peníze a ani zadek si s tím neutřete. ODPAD!! Nerozumím tomu jak tohle autorka vůbec mohla publikovat!

01.03.2015 odpad!

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Mě se tohle prostě líbi. Sedl mi styl psaní i příběh. Jediné co mi opět vadilo, stejně jako u prvního dílu, je neustále připomínání jak je Aiden zvrhlý. Opravdu by to tam nemuselo být skoro na každé stránce. Za mě hodnotím kladně, asi nejsem tak náročný čtenář...

11.08.2023 4 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Opravdu knížka jednohubka. Četlo se to dobře. Mé tušení o pachateli se potvrdilo :) a příběh se mi zdál zajímavý.

18.04.2023 4 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Mě se kniha moc líbila. Od začátku jsem byla vtáhnuta do děje a knížka mě nepustila. Pořád se něco dělo.

23.03.2023 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásný příběh. Trochu předvídatelný, ale jinak se mi kniha moc moc líbila.

01.03.2015 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Čekala jsem na vydání třetího dílu a vyplatilo se. Celá série se mi velmi líbila. Velmi jsem si oblíbila všechny postavy. Já můžu tyto tři knížky určitě doporučit.

23.12.2023 5 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Čekala jsem málo a dostala hodně. Kniha mě vtáhla od první chvíle a druhou půlku jsem nemohla odložit. Je psáno pro YA čtenáře, ale i z mého dospělého pohledu super knížka. Těším se na další díl.

23.05.2023 5 z 5