avalonek avalonek komentáře u knih

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Díky karanténě mi zavřeli knihovnu a já musela sáhnout do svých domácích zásob a zase jsem si to šíleně užila.Prostě dokonalá romance,za kterou jsem ráda,že ji mám doma ve své knihovně.

06.04.2020 5 z 5

Vlastní krev Vlastní krev Petra Neomillnerová

Povídky,které se opravdu pěkné čtou a nenudí.Ja si to užila

06.04.2020 5 z 5

Mezi námi děvčaty Mezi námi děvčaty Kirsty Scott

Musím říct,že jsem si čtení docela dost užívala.Nic přehnaného,takový normální život dvou žen,které se po letech zase sejdou a obnoví své dávné přátelství a prožívají spolu své radosti a strasti.Celkem jsem se bavila a zajímalo mě,jak to dopadne a konec mě nezklamal,příjemná oddechovka

18.03.2020 4 z 5

Dítě Skály Dítě Skály Petra Neomillnerová

Moc pěkné čtení,sice trošku depresivní,ale fakt mě chytlo.Zase něco trošku jiného od paní spisovatelky

07.03.2020 5 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Po knize jsem sáhla náhodou a musím říct,že jsem se opravdu bavila.Sice ke konci taková pohádka,ale hlavní hrdinka mi občas připomíná mě a mé nervy okolo dětí a její rodina mě hodně bavila.Takze já si čtení moc užila.Podivám se i na další knihy autorky

03.03.2020 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Příběh celkem ucházející,ale nic extrémního.Myslela jsem,že na konci bude nějaký větší zvrat,ale nic moc se tam nedělo,takže takový průměr

25.02.2020 3 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Tohle bylo úplně úžasně čtení.Začátek musí člověk trošku přetrpět,ale pak to stojí opravdu za to.Nadherné smutné čtení,které mě chytlo za srdce a moc se mi líbilo,že i na konci slzička ukápla.Dlouho na tuto knihu budu vzpomínat.

16.02.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Další díl za mnou a zase paráda.Uzasne počtení a konečně jsme se dozvěděli pravdu.A teď chci vědět,co se stalo mezi Tristanem a Sydney..Ale na to si budu muset zase počkat,hnus..

02.02.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Takto vysoké hodnocení si knihy od autorek určitě zaslouží.Čtení je úžasné, vtáhne do děje a člověk cítí s hlavními hrdiny.Moc jsem si to užila a miluju Blaka(nebo jak se to píše v češtině:).Zase jsem to přečetla rychle a teď mi budou všichni chybět.

24.01.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Povedené čtení.Sice až moc sexuálních scén gayů,ale i tak to bylo moc pěkné čtení,na jaké jsem od autorek zvyklá.

13.01.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Pěkně počtení..

11.01.2020 4 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Další díl a další naprosto dokonalý díl.Neskutečně jsem se bavila a moc mě zase potěšilo chvilinku posedět v přítomnosti čekanek a také Sebastiana,který mě s Evie opravdu okouzlil.Vsechny díly jsou dokonalé.Snad budou i další

21.12.2019 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Autorku zbožňuju.Její série je dokonalá a jsem nadšená,že ji mám v knihovně.Ale tady nemůžu dát plný počet hvězd.Bylo to takové ponuré celou dobu a Nora mi jo konci celkem lezla krkem,jak se neuměla rozhodnout.Jinak je čtení super,hezky to utíká a Aidana bych chtěla potkat(I když můj muž je taky fešák:).

16.12.2019 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Další díl a zase prostě sázka na jistotu.Ona spisovatelka ani jinak neumí.Prostě co kniha to super čtení.Uz se těším na další díly..

09.12.2019 5 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Pro mě není známo,kde tato kniha dostala tak vysoké hodnocení.Ja se nezasmála ani jednou,spíš mi to přišlo trapné a knihu jsem dočetla jen,protože jsem v nemocnici neměla co jiného číst. Jsem ráda,že je to za mnou a k této spisovatelce se už asi nevratím

30.11.2019 2 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Tohle je prostě dokonalost.Tato spisovatelka opravdu umí a její díla jsou naprosto dokonalé.Pokaždé se neskutečně bavím,miluju tu chemii mezi hlavními hrdiny a to,že tam jsou i ostatní postavy z předchozích dílů.Prostě se jen při čtení usmívám spokojeností..

22.11.2019 5 z 5

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Poslední díl a už toho asi bylo dost.Nebylo to špatné,ale tři dílka by mi možná stačili..Ale celkem hezká detektivní zápletka

20.11.2019 3 z 5

Ďábelský vévoda Ďábelský vévoda Suzanne Enoch

Tady to zase trošku kleslo.Štvalo mě,že si všechno neuvědomili dřív,ale to by zase asi nebyl žádný příběh.Ale ten konec byl tedy až šíleně uspěchaný..

16.11.2019 3 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Mnohem lepší,než první díl.Milá hlavní dvojice a celkem pěkný příběh..

16.11.2019 4 z 5

Okouzlující únosce Okouzlující únosce Shannon Drake (p)

Poslední díl a zase velice hezké čtení.Detektivní zápletka byla pěkná a já jsem zase do konce nevěděla,kdo byl vrah..Spokojenost

01.11.2019 4 z 5