avalonek avalonek komentáře u knih

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Poslední díl a už toho asi bylo dost.Nebylo to špatné,ale tři dílka by mi možná stačili..Ale celkem hezká detektivní zápletka

20.11.2019 3 z 5

Ďábelský vévoda Ďábelský vévoda Suzanne Enoch

Tady to zase trošku kleslo.Štvalo mě,že si všechno neuvědomili dřív,ale to by zase asi nebyl žádný příběh.Ale ten konec byl tedy až šíleně uspěchaný..

16.11.2019 3 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Mnohem lepší,než první díl.Milá hlavní dvojice a celkem pěkný příběh..

16.11.2019 4 z 5

Okouzlující únosce Okouzlující únosce Shannon Drake (p)

Poslední díl a zase velice hezké čtení.Detektivní zápletka byla pěkná a já jsem zase do konce nevěděla,kdo byl vrah..Spokojenost

01.11.2019 4 z 5

Nerozvážnost Nerozvážnost Shannon Drake (p)

Tak tohle bylo zase krásné,povedené čtení.

25.10.2019 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Po komentářích jsem se bála,aby se to vůbec dalo číst a ono celkem dalo.Sice to bylo opravdu zbytečně dlouhé,ale příběh nebyl nakonec tak špatný.Zajímavý námět,kdy se v té době hlavní hrdinka stane majitelkou herny,což muselo být velice obtížné.

22.10.2019 3 z 5

Ve stínu noci Ve stínu noci Shannon Drake (p)

Celkem hezké,ale také celkem zbytečně dlouhé..

22.10.2019 3 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Další dílo pana Kotlety a konečně se tam zase vrátil pořádný humor a masakr jak má být a jak jsem zvyklá.Škoda,že už nemám další díla a budu si muset počkat,až naše knihovna bude mít něco nového..Super

11.10.2019 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Četla jsem znovu,protože jsem si nepamatovala,že už jsem to jednou v ruce měla(ta skleróza je hnus:) a celkem se mi to i líbilo.Ale nejlepší byl prostě Božský bastard,ten mě opravdu okouzlil,tohle je takový průměr

04.10.2019 3 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Luxus,sice hodně krátkej,ale fakt super.Vyloženě jsem si knihu užila a snad se jednou dostanu k Hustýmu nářezu..Opravdu jsem si našla dalšího výborného spisovatele

30.09.2019 5 z 5

On On Carey Heywood

Už vím,proč jsem tuto knihu tak dlouho odkládala.Nechápu,proč je obálka tak pěkná a kniha celkem dost nuda.Ještě mě čeká další díl,ale vůbec nevím,jestli se do toho mám pouštět..

27.09.2019 2 z 5

Příjemné počtení,ale cestování do Jeruzaléma mě stejně nakonec bavilo víc.Ale princ Ládík je tak trochu blázen a já s ním alespoň trošku poznávám svět,protože na to co prožívá on bych si já opravdu netroufla..Takže další knihy si určitě přečtu

24.09.2019 3 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Krásné,Sloana jsem si prostě neskuteně oblíbila..Úžasný chlap.Sabrina trošku na facku,ale jinak opravdu krásné čtení..Super série..

14.09.2019 5 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Další díl a bylo to moc hezké.Trocha detektivní zápletky se mi celkem líbilo..Ale první díl byl zatím top

11.09.2019 5 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Poslední díl a to byla teda jízda.Rozsekali to tam na maděru,akorát hrdiny z Istambulu mi fakt bylo líto..Super akce,parádní a hlavně uvěřitelný děj,kdy jen budu doufat,že mě nic takového nečeká a jak si můžeme přečíst tvrzení jednoho uživatele zde na databázi na konci knihy tak "kdo nečetl Kotletu,tak asi není ani čech"..Kotleta prostě umí psát

03.09.2019 5 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Další díl za mnou a je to lepší a lepší..Takže jsem se hned musela vrhnout na poslední díl,abych věděla,jestli těm hajzlům nakopou pořádně zadek..

30.08.2019 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Musím říct,že příběh Tomáše Koska se mi líbil víc,ale i tohle mě nakonec vtáhlo do děje a začalo bavit.Takže se těším na další díl..

23.08.2019 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Knihu jsem vzala do ruky po druhé,protože jsem si myslela,že jsem jí ještě nečetla,ale ukázalo se,že četla..A pro mě průměr..A ještě mi jeden díl pořád utíká..

18.08.2019 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Konečně jsem se dostala k prvnímu dílu a musím říct,že se mi opravdu moc líbil.Krasný zvrat mezi nimi,trošku změna,že chlap si jako první uvědomí,že jí miluje..A konec,ten by tedy mohl být mnohem delší,ale i tak krásný..Spokojenost

18.08.2019 5 z 5

Poslední tango v Havaně Poslední tango v Havaně František Kotleta (p)

Paráda,tohle byla prostě paráda..Konečně jsem se dostala k poslednímu dílu o Tomášovi a jeho jízdě..Jinak se tomu snad ani nedá říct..Bylo to super čtení a snad bude ještě další díl..

15.08.2019 5 z 5