avad avad komentáře u knih

Stíny horkého léta Stíny horkého léta Parry Bronwyn

Od spisovatelky Bronwyn Parry jsem zatím četla jen knihu "Stíny horkého léta" a moc se mi libila a přečetla jsem jí jedním dechem. Napínavý děj se odehrává v australské divočině a hlavní hrdnikou je Jo Lockwoodová, strážkyně Národního parku, která při pravidelné obchůzce objeví tělo mrtvého muže. Od této chvíle nemá chvilku klidu a není nikde v bezbečí. O život jí usiluje drogový mafián Ranireze, kterého může identifikovat. Prioritou hlavního vyšetřovatele Nicka Mathensona je Jo ochránit.

05.01.2014 5 z 5

Sokyně Sokyně Louise Bagshawe (p)

Román se mě nelíbil hlavně proto, že není ani trochu pravděpodobný.
Z rozmazlených, bohatých a rozhazovačných hrdinek v románu "Sokyně", které nejsou schopné nic ušetřit z půl miliónů liber ročně,které jim rok co rok padne do klína. Dovedou jen rozhazovat, bavit se, nakupují jen to nejdražší a najednou se z nich stanou pomalu ze dne na den úspěšné podnikatelky, které si konečně začnou vážit peněz, když jim pedantský, nevyzpytatelný a podivínský strýček sníži přísun peněz z důvodu sňatku s mladou Thajkou. A nakonec - happy end - když strýčka postihne infarkt a zemře a dědičkami jeho obrovského majetku se stanou, kdo jiný než naše hrdinky a všichni jsou šťastní.

29.12.2013 1 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Moc pěkné, čtivé, místy vtipné, hezký příběh.

14.12.2013 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

První půlka knihy nic moc, až druhá půlka knihy, kdy se Sára a Nathan vrátí zpět do Londýna z cesty do Karibiku mě docela zaujala a pobavila.

14.12.2013 3 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Příběh nebyl špatný. Zajímavé téma. Nebylo to sice tak napínavé, jako předchozí knihy, ale kniha se dobře četla.

02.12.2013 4 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Moc pěkný příběh.

18.11.2013 5 z 5

Oddej se lásce Oddej se lásce Johanna Lindsey

Román se docela dobře čte. Příběh je vcelku zajímavý.

18.11.2013 4 z 5

Ohnivé kameny Ohnivé kameny Chloe Palov

Napínavý a dobrodružný román. Celou dobu udržuje čtenáře v napětí a čte se jedním dechem. Doporučuji k přečtení. Dávám pět hvězdiček.

22.10.2013 5 z 5

Vodní labyrint Vodní labyrint Eric Frattini

Zajímavý název knihy, čekala jsem napínavý historický příběh s detektivní zápletkou, ale byla jsem zklamaná. Dočetla jsem jí, jen z velkým sebezapřením.

22.10.2013 odpad!

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Nádherný román. Doporučuji!

07.09.2013 5 z 5

Rodové prokletí Rodové prokletí Jo Beverley

Je to typický příběh z anglické společnosti v době vlády prince regenta.Včetně nepoctivých sloužících a pomstychtivého nepřítele.

06.08.2013 1 z 5

Ďáblův elixír Ďáblův elixír Raymond Khoury

I tato kniha se mi od Raymonda Khouryho líbila.

Spása templářů Spása templářů Raymond Khoury

Opět skvěle napsaná kniha. Příběh je pokračováním "Posledního templáře" a stojí za to si knihu přečíst. Vřele doporučuji.

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

Příběh se mi líbil, je napínavý. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Naplněná závěť Naplněná závěť Catherine Coulter

Nejhorší díl ze série Závětí.

23.06.2013 1 z 5

Utajená závěť Utajená závěť Catherine Coulter

Zajímavý romantický příběh a je zde vše, co lze od romantického příběhu očekávat.

23.06.2013 4 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Moc pěkný příběh.Sice zpočátku trošku zdlouhavý, ale po připlutí do Ameriky se děj rozběhne.

23.06.2013 5 z 5

Nabídka Nabídka Catherine Coulter

Příběh mě docela zklamal.

16.06.2013 2 z 5

Půlnoční hvězda Půlnoční hvězda Catherine Coulter

Knížka je napsaná dobře a líbila se mi. I když v první polovině knihy se hlavní hrdinka Elizabeta chová jako vypočítavá pomstichtivá a zákeřná mrcha a přestože svého manžela Dela miluje neustále mu škodí. Ale po vyjasnění důvodu proč se tak chovala a jak ošklivě s ní bylo zacházeno se její manželství v dobré obrátí a zavládne klid a mír.

11.06.2013 4 z 5

Sasanka Sasanka Tamara McKinley

Tamara McKinley mě opět nezklamala. Je poznat, že ví o čem píše a Austrálii miluje.Kniha Sasanka je toho důkazem. Příběh, který se prolíná několika generacemi a hovoří o tvrdé práci na farmě Warratahu v severní části Queenslandu, o přátelství na celý život, o věrné lásce, milující rodině ale i o závisti a spravedlnosti. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Vřele doporučiji.

09.06.2013 5 z 5