Spása templářů

Po pěti letech vám můžeme nabídnout volné pokračování thrilleru Poslední templář, jedné z nejúspěšnějších knih uplynulého desetiletí! Konstantinopol, rok 1203. Zatímco drancující vojska čtvrté křižácké výpravy obléhají město, tajná skupina templářů usiluje o dosažení bohulibějšího cíle: nalézt vzácné církevní dokumenty a přepravit je do bezpečí, aby nepadly do rukou benátského dóžete. Dávají se na útěk se třemi plnými truhlicemi, ale bohužel nežijí dost dlouho, aby se mohli seznámit s jejich obsahem… Vatikán, současnost. Agent FBI Sean Reilly si získal důvěru nejvyšších církevních představitelů, ale nyní musí poskytnutou důvěru zneužít. Kdosi totiž unesl jeho partnerku Tess, a klíč k její záchraně leží právě ve sklepeních tajných vatikánských archivů, konkrétně ve spisu s názvem Fondo Templari. Sean však brzy zjistí, že o vzácný rukopis pojednávající o tajné historii templářského řádu mají zájem i jiní lidé… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63245/spasa-templaru-63245.jpg 4.1119

Poslední templář 2.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino

The Templar Salvation, 2010

Kniha Spása templářů

petulik330
03.08.2020

Na tuto knihu jsem se těšila alz nakonec mě docela sklamala. Sice jsem jí dočetla ale musela jsem se k tomu donutit.

CharlesWard
15.07.2020

Je vidět, že Khoury od prvotiny postoupil dopředu, ale i tak mi kniha připadá stále roztomile naivní. A ono pomrknutí ke čtenářům Berryho také pobavilo. Lepší průměr, uvidíme co Koncová Hra.

March
15.01.2020

Kniha mě bavila, prolínání minulost a současnost mě baví, je to okořeněné a pro mě občas magické, když se odkryvaji taje té doby. Jediná chybka na kráse pro mě byla, že agent FBI by toho neřáda zlikvidoval hned při první příležitosti a ne takhle zdlouhavě...ale to asi udělal aautor záměrně...asi aby napínavější? Mě to spíše " nadzvedavalo", ale přežila jsem to:-) a i s radostí se pustím do dalšího dílu

Ladinek
10.12.2019

Je to už nějaký čas, co jsem dočetl předchozí knihu, ale tak nějak mám pocit, že je to totéž v bledě modrém.

Dymond
18.01.2019

Zajímavá kniha...

Kuža007
12.11.2018

Ještě lepší pokračování Poslední templáře. Stejně čtivá kniha jako jeho prequel a úžasnž druhý díl o templářích.

Ivanka83
29.10.2018

Mé oblíbené téma mého oblíbeného autora. Posledního templáře jsem četla už asi desetkrát. Spásu templářů poprvé, ale ne naposledy :-) Moc se mi to líbilo.

dalibor123
01.03.2018

Pro mě, jeho nejlepší knížka. Hezky napsaný, má to tempo, je to napínavé a hlavně výborné místa kde se děj odehrává. Je to přímočaré a srozumitelné. Moc se mi to líbilo :)