avad avad komentáře u knih

Vysoké sázky Vysoké sázky Robert B. Parker

Další výborný detektivní román s Jessi Stonem. Jessi řeší několik dějových zápletek, které se na konci děje překvapivě dramaticky protnou.

21.04.2014 5 z 5

Tajemství zvídavé slečny Tajemství zvídavé slečny Robert B. Parker

Zajímavě se rozvíjející detektivní příběh, kolem rodiny Sáry Markhamové, která chce nalézt své biologické rodiče. Soukromý detektiv Sonye Randallová objeví řadu nesrovnalostí a nejasností a při hledání pravdy je jí i její klience vyhrožovano smrtí.

19.04.2014 5 z 5

Poslední sbohem Poslední sbohem Robert B. Parker

Další napínavý detektivní příběh, s neočekávaným rozluštěním.

18.04.2014 5 z 5

Rebelka - Odvrácená strana islámu Rebelka - Odvrácená strana islámu Ayaan Hirsi Ali

Takových silných žen by mělo být co nejvíc.

15.04.2014 5 z 5

Hořká vůně lásky Hořká vůně lásky Elizabeth Adler

Pěkná odpočinková četba.

15.04.2014 4 z 5

Jednou za život Jednou za život Simona Monyová (p)

Příjemné čtení. Kniha se mi líbila, jako všechny knížky co jsem zatím od Monyové přečetla.

13.03.2014 5 z 5

Zub za zub Zub za zub Robert B. Parker

Napínavý děj detektivního románu, kdy Spenser pomáhá svému příteli Hawkovi pomstít brutální vraždu majitele sázkové kanceláře, při které byl Hawk těžce zraněn. Protivníkem je ukrajinská mafie...

Večírek Večírek Robert B. Parker

Velice dobrá detektivka.

Papírová panenka Papírová panenka Robert B. Parker

Zatím nejlepší spenserovka.

Templářská šifra Templářská šifra Chloe Palov

Super knížka, které nechybí děj.

28.02.2014 5 z 5

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Příběh jako z "Červené knihovny".

15.02.2014 2 z 5

Drsná svatba Drsná svatba Robert B. Parker

Detiktivní romány Roberta B. Parkerse se velice dobře čtou.Drsná svatba není vyjímkou.

12.02.2014 5 z 5

Noční jestřáb Noční jestřáb Robert B. Parker

Výborný detektivní román.

09.02.2014 5 z 5

Princezna Sultana - Život pod závojem Princezna Sultana - Život pod závojem Jean Sasson

Docela zajímavý román, ale tyto příběhy jsou stále o tom samém. Jak sama Sultana říká: Hlavní překážkou pro změnu jsou samotné ženy. Jen pouze ony mohou změnit život žen a zlepšit jejich úděl.

06.02.2014 3 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Na nový román od Joy Fieldingové jsem se velice těšila. Její knihy mám moc ráda. Nezklamala. Knihu Potok stínů jsem přečetla jedním dechem a vřele doporučuji k přečtení.

03.02.2014 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Eileen Dreyer

Kniha mě nijak nedadchla.

31.01.2014 1 z 5

Schůzka v Paříži Schůzka v Paříži Harlan Coben

Vynikající příběh, který se začíná odehrávat v Paříži, kam si Myrona Bolitara zavolá jeho dávná milenka Terese Collinsová, která potřebuje jeho pomoc, při hledání exmanžela. Začnou se dít věci. Následuje spousta výslechů na francouzské policii ale také vtipných a zajímavých dialogů. Nakonec útěk do Londýna při, kterém jim pomáhá Bolitarův přitel Win, akční scény s příslušníky tajných služeb a s francouzskou policií. Odhalení teroristické skupiny pod názvem "Zachraňte andílky" a čeho všeho a jaké krutosti a bezcitnosti jsou teroristé schopni.

27.01.2014 5 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Děj mě moc nezaujal,vadilo mě to neustále prolínání minulosti s přítomností. A stejně hlavní důvod, proč Rachel zemřela se dozvíme až skoro na konci knihy.

21.01.2014 1 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Román "Láska v Provenci" je krásný příběh o lásce i smutku. Jedná se o dva příběhy. Na začátku románu se svírá hrdlo žalem nad ztracenou láskou, protože víte že je nenávratně pryč. A druhý příběh je o nalezení nové lásky a naděje.
Román je napsán s citem a láskou. Doporučuji!

09.01.2014 5 z 5

Glamour Glamour Louise Bagshawe (p)

Spisovatelka Louise Bagshawe mě moc neoslnila. Její romány se mi nelíbí. V románu "Glamour" se odvíjí opět stejný scénař. Bohaté krásné dívky Jane, Sally a Helena(Haja), které se skamarádí na prestižní dívčí škole a kterým život připraví tvrdé zkoušky.Otec Jane je narkoman a alkoholik, který spáchá sebevraždu a nechá Jane bez prostředků. Otec Sally zkrachuje a zemře na infarkt a nakonec Helenu(Haja) rodina provdá do Egypta. Ale dívky nic neporazí, jsou natolik schopné, že se dovedou o sebe postarat, založí luxusní firmu a jsou velmi úspěšné. A nakonec každá se šťastně a dobře vdá.

06.01.2014 1 z 5