Glamour

Okouzlení a zklamání. Na exkluzivní škole v Kalifornii se setkávají rázná Sally z Texasu, upjatá Jane z Anglie a stydlivá krásná Helen z Jordánska. Každá je svým způsobem outsider a stanou se nerozlučnými kamarádkami. Přísahají, že jejich pouto se nikdy nerozpojí. O pár let později, už jako dospělé, společně založí síť exkluzivních obchodů Glamour, která zaznamená celosvětový úspěch. Rázem jsou známé, obdivované, vážené a spokojené. Jenže všechno není takové, jak to na první pohled vypadá. Glamour se ocitlo na pokraji zhroucení a mladé ženy se dostanou do nepříjemného sporu. Co se mezi nimi stalo? Obnoví Sally, Jane a Helen i přes všechny nepříjemnosti znovu své přátelství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3716/glamour-3716.jpg 3.761
Vydáno, BB art

Glamour, 2007

Kniha Glamour

asam
28.12.2020

Oddychové čtení. Pro dnešní nelehkou dobu je to na odreagování vhodné.

iiiccc
09.09.2018

Knihu jsem dostala k 15. narozeninám, dala jí do knihovny a zapomněla na ní. Teď jsem jí při stěhování objevila a s velkou euforií se do ní konečně pustila. Jo, moje 15leté já by z toho asi bylo nadšené. Všechno je zkrátka o správném načasování.

Život-s-Kačí
28.06.2017

Příjemná kniha, která je napsána velice čtivě, to i díky krátkým kapitolám. Příběh se odehrává během několika let, a tak můžeme s dívkami prožívat jejich životy již od školních let. Moc mě bavila a doporučuji.

MíšaS.
30.04.2017

Kniha je příjemná, hezky se čte.

Miaelaa
22.02.2016

První knížka, kterou jsem od téhle autorky četla, moc se mi líbí charakteristika postav, hlavně teda oblečení a celkově to jak se hlavní hrdinky vypracují. Je to taková romantická pohádka na odpočinek.

ovpana
25.12.2014

Hodně příjemné a oddechové počtení

avad
06.01.2014

Spisovatelka Louise Bagshawe mě moc neoslnila. Její romány se mi nelíbí. V románu "Glamour" se odvíjí opět stejný scénař. Bohaté krásné dívky Jane, Sally a Helena(Haja), které se skamarádí na prestižní dívčí škole a kterým život připraví tvrdé zkoušky.Otec Jane je narkoman a alkoholik, který spáchá sebevraždu a nechá Jane bez prostředků. Otec Sally zkrachuje a zemře na infarkt a nakonec Helenu(Haja) rodina provdá do Egypta. Ale dívky nic neporazí, jsou natolik schopné, že se dovedou o sebe postarat, založí luxusní firmu a jsou velmi úspěšné. A nakonec každá se šťastně a dobře vdá.

Artepy
14.10.2013

Knížka je to velice čtivá. Jen jsem měla po celou dobu pocit, že takhle to v životě prostě nechodí :)

Louise Bagshawe
anglická, 1971