Glamour

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Okouzlení a zklamání. Na exkluzivní škole v Kalifornii se setkávají rázná Sally z Texasu, upjatá Jane z Anglie a stydlivá krásná Helen z Jordánska. Každá je svým způsobem outsider a stanou se nerozlučnými kamarádkami. Přísahají, že jejich pouto se nikdy nerozpojí. O pár let později, už jako dospělé, společně založí síť exkluzivních obchodů Glamour, která zaznamená celosvětový úspěch. Rázem jsou známé, obdivované, vážené a spokojené. Jenže všechno není takové, jak to na první pohled vypadá. Glamour se ocitlo na pokraji zhroucení a mladé ženy se dostanou do nepříjemného sporu. Co se mezi nimi stalo? Obnoví Sally, Jane a Helen i přes všechny nepříjemnosti znovu své přátelství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3716/glamour-3716.jpg 3.761
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, BB art
Orig. název

Glamour, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Glamour

Přidat komentář
asam
28.12.2020

Oddychové čtení. Pro dnešní nelehkou dobu je to na odreagování vhodné.

iiiccc
09.09.2018

Knihu jsem dostala k 15. narozeninám, dala jí do knihovny a zapomněla na ní. Teď jsem jí při stěhování objevila a s velkou euforií se do ní konečně pustila. Jo, moje 15leté já by z toho asi bylo nadšené. Všechno je zkrátka o správném načasování.


Život-s-Kačí
28.06.2017

Příjemná kniha, která je napsána velice čtivě, to i díky krátkým kapitolám. Příběh se odehrává během několika let, a tak můžeme s dívkami prožívat jejich životy již od školních let. Moc mě bavila a doporučuji.

MíšaS.
30.04.2017

Kniha je příjemná, hezky se čte.

Miaelaa
22.02.2016

První knížka, kterou jsem od téhle autorky četla, moc se mi líbí charakteristika postav, hlavně teda oblečení a celkově to jak se hlavní hrdinky vypracují. Je to taková romantická pohádka na odpočinek.

ovpana
25.12.2014

Hodně příjemné a oddechové počtení

avad
06.01.2014

Spisovatelka Louise Bagshawe mě moc neoslnila. Její romány se mi nelíbí. V románu "Glamour" se odvíjí opět stejný scénař. Bohaté krásné dívky Jane, Sally a Helena(Haja), které se skamarádí na prestižní dívčí škole a kterým život připraví tvrdé zkoušky.Otec Jane je narkoman a alkoholik, který spáchá sebevraždu a nechá Jane bez prostředků. Otec Sally zkrachuje a zemře na infarkt a nakonec Helenu(Haja) rodina provdá do Egypta. Ale dívky nic neporazí, jsou natolik schopné, že se dovedou o sebe postarat, založí luxusní firmu a jsou velmi úspěšné. A nakonec každá se šťastně a dobře vdá.

Artepy
14.10.2013

Knížka je to velice čtivá. Jen jsem měla po celou dobu pocit, že takhle to v životě prostě nechodí :)

1

Autor a jeho další knihy

Louise Bagshawe
anglická, 1971

všech 17 knih autora

Kniha Glamour je v

Přečtených119x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených2x
Knihotéce42x
Chystám se číst14x
Chci si koupit5x