Kariéristky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román pro ženy líčí příběh dvou žen, nejlepších přítelkyň do té doby, než jedna druhé přebere muže. Jak dlouho potrvá jejich nenávist?

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14730/karieristky-qHI-14730.jpg 3.357
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, BB art
Orig. název

Kariere Girls, 1995

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Kariéristky

Přidat komentář
laura
20.05.2020

Jako jedinou od této autorky jsem tuhle knihu četla už dvakrát. A stejně se mi zdá ze všech, které jsem dosud přečetla, nejslabší...

Vadily mi hrozné skoky v ději, které nebyly oddělené ani odstavci. V jedné větě čtete o Roweně, v té další jste najednou jinde a řešíte problémy Topaz. To mě hrozně od čtení odrazovalo a těžce jsem se dějem prokousávala.

Ale bylo to čtivé, napínavé, intriky prosáklé, bylo to překvapivé, plné skandálů, vášně, lásky a zrady. Co nejsnáze roztříští přátelství dvou žen? No jasně: chlap! :)

Každá z hlavních hrdinek měla své dobré stránky, ale i ty špatné. Každá se během příběhu formovala. Na konci najednou stály dvě ženy, které byste už téměř nepoznali. Obě ušly dlouhou, strastiplnou a bolestnou cestu plnou ztrát, utrpěných šrámů, plnou zklamání a bojů o své místo na slunci. Ale také plnou naděje.

Protože kdo se nevzdá, vítězí...

Madelisi
22.07.2018

Čteno u vody. Nenáročné, příběh pěkně plynul. Sice občas jsem kroutila očima, proč Topaz či Rowena udělaly zrovna to nebo to, či co je zrovna fascinuje na takovémto muži. Ale při čtení u vody to není žádný problém.


oleg
25.06.2018

Odpočinková četba......

janesy
02.05.2016

Ač jsem se na knihu těšila, nijak mne nezaujala. Nenadchne, ani neurazí :)

Kamiliana
24.10.2015

Děj je takové pobíhání nahoru dolů a vlastně nechápu, proč se holky snažily pomstít samy sobě a ne tomu klukovi, který je obě svedl. Úrovni nenahrává ani překlad a editorská práce, text je psán bez rozdělení na odstavce, paradoxně i pokud se jedná o přímou řeč, která je vedena za sebou v jiných dějových úsecích. O Drew Barrymore se v knize píše jako o chlapovi a není to jediné popletené jméno, fakta jsou neověřená a aristokratka mluví hovorově a nespisovně. Takhle tedy ne.

kika 13
23.01.2013

Děj mě nezaujal,ale dočetla jsem.

Firstovka
05.11.2012

Ukrutně mě to nebavilo a nedočetla jsem to. Bylo celé nějak přitažené za vlasy ...

Autor a jeho další knihy

Louise Bagshawe
anglická, 1971

všech 17 knih autora

Kniha Kariéristky je v

Přečtených111x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených1x
Knihotéce106x
Chystám se číst14x
Chci si koupit6x
dalších seznamech2x