Kariéristky

Román pro ženy líčí příběh dvou žen, nejlepších přítelkyň do té doby, než jedna druhé přebere muže. Jak dlouho potrvá jejich nenávist?

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14730/big_karieristky-qHI-14730.jpg 3.363

Vydáno: , BB art

Kariere Girls, 1995

Kniha Kariéristky

laura
20.05.2020

Jako jedinou od této autorky jsem tuhle knihu četla už dvakrát. A stejně se mi zdá ze všech, které jsem dosud přečetla, nejslabší...

Vadily mi hrozné skoky v ději, které nebyly oddělené ani odstavci. V jedné větě čtete o Roweně, v té další jste najednou jinde a řešíte problémy Topaz. To mě hrozně od čtení odrazovalo a těžce jsem se dějem prokousávala.

Ale bylo to čtivé, napínavé, intriky prosáklé, bylo to překvapivé, plné skandálů, vášně, lásky a zrady. Co nejsnáze roztříští přátelství dvou žen? No jasně: chlap! :)

Každá z hlavních hrdinek měla své dobré stránky, ale i ty špatné. Každá se během příběhu formovala. Na konci najednou stály dvě ženy, které byste už téměř nepoznali. Obě ušly dlouhou, strastiplnou a bolestnou cestu plnou ztrát, utrpěných šrámů, plnou zklamání a bojů o své místo na slunci. Ale také plnou naděje.

Protože kdo se nevzdá, vítězí...

Madelisi
22.07.2018

Čteno u vody. Nenáročné, příběh pěkně plynul. Sice občas jsem kroutila očima, proč Topaz či Rowena udělaly zrovna to nebo to, či co je zrovna fascinuje na takovémto muži. Ale při čtení u vody to není žádný problém.

oleg
25.06.2018

Odpočinková četba......

janesy
02.05.2016

Ač jsem se na knihu těšila, nijak mne nezaujala. Nenadchne, ani neurazí :)

Kamiliana
24.10.2015

Děj je takové pobíhání nahoru dolů a vlastně nechápu, proč se holky snažily pomstít samy sobě a ne tomu klukovi, který je obě svedl. Úrovni nenahrává ani překlad a editorská práce, text je psán bez rozdělení na odstavce, paradoxně i pokud se jedná o přímou řeč, která je vedena za sebou v jiných dějových úsecích. O Drew Barrymore se v knize píše jako o chlapovi a není to jediné popletené jméno, fakta jsou neověřená a aristokratka mluví hovorově a nespisovně. Takhle tedy ne.

kika 13
23.01.2013

Děj mě nezaujal,ale dočetla jsem.

Firstovka
05.11.2012

Ukrutně mě to nebavilo a nedočetla jsem to. Bylo celé nějak přitažené za vlasy ...