Neohlížej se

Zdravotní sestra Molly z finančních důvodů musí každý den po skončení náročné služby v nemocnici strávit několik hodin ve funkci městské koronerky. Z případů ji zaujmou záhadná úmrtí pěti právníků v rozmezí tří dnů. I když vše nasvědčuje tomu, že se jedná o sebevraždu, Molly pochybuje a zahájí pátrání na vlastní pěst. Neodradí ji agresivní tisk, nedůvěra policie, ani útok na její osobu. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/85202/neohlizej-se-85202.jpg 2.724

Molly Burke 1.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Alpress

Bad medicine, 1995

Kniha Neohlížej se

Han-nah

V knize je sice hodně postav,ale mě zaujalo popisování práce na pohotovosti a hlavně pocity Molly z minulosti, jak to zasahovalo do jejího současného života a její boj za spravedlnost.

haki34
20.01.2018

na mně moc žoviální, postavy se mi pletli, najednou se objevovali z ničeho nic, chovali se, jako by jsme je měli znát, chvíli jsem proto uvažovala, zda knížka není ze série s nějakou Molly a hodilo by se mít za sebu první díly...a ono asi že jo....tak třeba chyba bude tam ?? (ještě jsem nepátrala, která v sérii je tahle..) nepochopila jsem narážky na alkohol - Molly byla v minulosti závislá ?? no a zkorumpovaný farmabiznis a smečka právníků, z nichž jeden není až takový padouch jak se zdá....nebyla to úplná tragédie, ale ani výhra... taková červená lehká knihovna zasazená do "zajímavého "prostředí a šmrnclá detektivkou/thrillerem....autorku už asi nevyhledám,.

bagel
10.11.2017

V polovině jsem to vzdala.

moudivlacek
01.04.2017

Není to tak špatný příběh, ubírám hvězdičku za příliš mnoho postav, které mají velmi podobná jména, takže se člověk občas v nich ztrácí.
Ale jinak případ, který zas není v dnešním světě asi až tak výjimečný. Velké peníze hrají prim a je jedno na čí úkor. I jestli by se jednalo o zdraví člověka.
Jsem moc ráda za Molly a lidi jí podobných, kteří nechtějí nechat vyhrát zlo.
Jen jsem nevěděla dost dlouho, co si mám myslet o Frankovi.
Docela jsem zvědavá na další díl.

Prateri
01.01.2017

Do nového roku s touto knihou nevstupuji - vzdala jsem to :-(.

malen
21.07.2016

Protože se mi velice líbil 2 . díl série, byla jsem dost natěšená. Ale očekávání se nenaplnilo, pro množství postav a té , i když vtipné, vaty kolem jsem se v ději často ztrácela , nebylo to ono. Přesto docela dobrá detektivka

Melivie
05.10.2015

Zase úžasně napsaná detektivka této autorky. Od začátku do konce je napětí a hlavně nepředvídatelnost. Stojí za přečtení.

Evička
07.01.2015

Kniha mě nenadchla, souhlasím s Jitka Š.