Rodové prokletí

Rod Caveových jako by postihlo prokletí: odnepaměti ho provází skandály, šílenství a násilné činy. Možná by se ale mohlo vbrzku mnohé změnit, protože Horácius Cave si během služby v armádě získal pověst odvážného a oddaného vojáka. Novopečený vikomt Darien přijíždí do Londýna a doufá, že se mu konečně podaří očistit rodové jméno. A s touto ušlechtilou misí hodlá začít u půvabné They Debenhamové. Vzájemná přitažlivost mezi Theou a lordem Darienem se nedá popřít. Thea ví, že se nejedná o nevinný flirt, ale jak by mohla věřit člověku, jemuž se přezdívá Podlý vikomt? A i kdyby začala Darienovi důvěřovat, podaří se jí k témuž přimět také svou rodinu? Obává se, že těžké pořízení bude mít především se svým bratrem Darem, který je všemu navzdory stále přesvědčen, že všichni Caveovi si své prokletí a příšernou pověst plně zaslouží…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136760/big_rodove-prokleti-Z60-136760.jpg 4.264

Rebelové 13.

Vydáno: , Domino

Lady Beware, 2010

Kniha Rodové prokletí

miruska1
07.06.2021

Zajímavý příběh. Romantické, zábavné i napínavé...... Začátek mě nalakal na skvělý příběh, pak další část knihy o ničem - nemohla jsem se začist, posledních pár kapitol docela napínavých, a trochu rychlí závěr. I tak se mi kniha líbila...

zimolka
12.12.2019

Opět krásný příběh,spisovatelku mám opravdu moc ráda.

rampapa
22.08.2018

Nádherná knížka.Vřele doporučuji.

Terisek99
16.03.2018

Tato kniha se mi moc nelíbila.

vcielka
26.12.2017

Po predchadzajucej knihe Darea a Mary mi to prislo ako nebe a dudy. Kym tam som sa nudila, tu som sa dost bavila. Hrdinka bola viac podla mojho gusta nez predtym aj ked i tu mohla jej premenu trochu viac prehlbit. Hrdina chybu nemal. Pacila sa mi zla povest jeho rodiny i to okolo neho, ale vadi mi ze Jo Beverley vela veci len povrchne opise par vetami a casto z toho je ze v jednej chvili zmyslali takto a v druhej uz inak aj ked podla vsetkeho presli niekolko tyzdnovym psychickym prerodom.

TaLu
21.10.2015

Odpočinkové, romantické, zajímavá zápletka v podobě špatného jména rodu, nechybí dobrodružství - a dokonce velmi výrazné špetky humoru v rozhovorech hlavních hrdinů. Tímto se chci omluvit autorce, protože jsem jí "vyčítala" právě to, že v jejich dílech není koření humoru. Shrnuto a podtrženo: já se opravdu bavila a na podzimní dlouhé večery mohu všem, kdo jsou čtenáři tohoto žánru, doporučit.

jaja1989
17.04.2015

Teda mít moje rodina takovou pověst to bych nikomu nepřála, ale i tak se může Cave obratit na své přátele.
A láska si tě najde všude.

avad
06.08.2013

Je to typický příběh z anglické společnosti v době vlády prince regenta.Včetně nepoctivých sloužících a pomstychtivého nepřítele.