Audrey122 Audrey122 komentáře u knih

Jsme všichni sněhové vločky? Jsme všichni sněhové vločky? Holly Bourne

Velmi silná kniha. Krásně napsaná a reálná.
Konec mě naprosto okouzlil a dojal.
Kniha je velmi zajímavá a myšlenkou o laskavosti kterou obsahuje by se měl řídit každý.
Doporučuji

29.12.2020 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

moc hezká knížka na oddech

18.04.2021 2 z 5

Už jsem normální?!? Už jsem normální?!? Holly Bourne

Feministická, pravdivá, krásná a se zajímavým tématem. Řekla bych že by si ji měla přečíst asi každá holka. Je neuvěřitelně čtivá a často sem se nad ní dost zasmála. Spisovatelku mám moc ráda, obdivuji její příběhy, styl psaní i myšlenky obsažené v knihách.

16.04.2021 5 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Tyto knížky jsou prostě součástí mého já když jsem byla menší často jsem je četla, určitě moc doporučuji mladším čtenářům

05.01.2021 3 z 5

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Moc hezký nápad i příběh, na to že se to všechno odehrává v pohádkovém prostředí je to napínavé. Lottie i Ellie jsou mi sympatické a miluji jejich stále vyvíjející se přátelství, Jamieho mám taky moc ráda a ikdyz vím že to není možné, chtěla bych aby byl s Lottií

05.01.2021 2 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Dojemná kniha která rozhodně má své kouzlo, je těžší na pochopení kvůli kombinaci minulosti a života Ellie. Ale moc hezká a dobře napsaná.
Ale doporučuji číst jako knihu, je to lepší než příběh poslouchat audioknihou

30.12.2020 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Pěkné oddychové čtení, tady jsem začala mít Eadlyn i ráda.
Knihy jsou předvídatelné ale na oddych skvělé.

29.12.2020 2 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Asi nejslabší díl, vadila mi Americy nerozhodnost a místy mě to i nebavilo.
Nicméně příběh je krásný

29.12.2020 2 z 5

Jablečný koláč naděje Jablečný koláč naděje Sarah Moore Fitzgerald

Za mě krásná kniha o naději a přátelství.
Odpočinková, zajímavá a čtivá

29.12.2020 4 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Krásný příběh, velmi smutný konec. Nicméně část která vyprávěla o Giselle mě místy nudila.

29.12.2020 4 z 5

Kuráž pro začátečníky Kuráž pro začátečníky Karen Harrington

Hodně ojedinělý styl psaní a zajímavý příběh plný životních citátů..určitě doporučuji

27.03.2021 4 z 5

Něco si přej Něco si přej Karen Rivers

Naprosto neobyčejná , velmi velmi silná kniha. Ale není pro každého, velmi málo lidí ji pochopí , někdo ji nedočte a ne každému sedne. Protože je neobyčejná a kvůli Elysiiným myšlenkám těžká na pochopení. Trvá než pochopíte co se stane a naprosto vás to zničí když se to vážně začne dít. Josh Harris byl Elysiino všechno, potřebovala se ho chytit a držet, potřebovala aby ji někdo rozuměl. Příběh byl velmi zajímavý, je mi čtrnáct a musím říct že tahle kniha není věkově omezená, nikdy na ni nebudete staří, každý si z ní vezme něco jiného. Dostalo mě to, vážně jo

10.01.2021 5 z 5

Všechny hvězdy na nebi Všechny hvězdy na nebi Kit Frick

(SPOILER) Krásná obálka, krásný název a dobrý nápad na příběh.
Jenže
Začnu od toho co mi vadilo nejvíce.... v textu je chyba, jak víte v kapitolách se střídají minulost s přítomností a jedna celkem důležitá kapitola u konce kde Ret ještě žije a mluví s Ellory ve škole je popsána jako přítomnost a má to být minulost, proto děj nedává smysl.
Další co ne že by mi vadilo ale byla to škoda bylo to jak těžce byl příběh napsán.
Ale to je asi všechno.
Samozřejmě že mám své výhrady i k Ret, ale byla to postava příběhu a měla být taková jaká byla aby ten příběh dával smysl a ukázal nám to přátelství které hraničí s manipulací a to že nemáme být pod něčí nadvládou

05.01.2021 3 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Docela hezká knížka hezky napsaná, měla příběh, dvakrát bych ji asi nečetla ale oddechovka super

05.01.2021 2 z 5

Stíny v duši Stíny v duši Radka Zadinová

kniha se mi moc nelíbila, spisovatelku mám ráda baví mě knihy Dívka odnikud, Noc kdy padaly hvězdy, Zahrada zapomnění, Údolí ticha i Rozcuchané štěstí.
Tato mě ale zklamala, nepoutavý a podobný příběh, nic nového a nic extra tam nebylo

30.12.2020 1 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Knihu jsem nečetla, takže ji nechci hned odsuzovat ale trochu se ji bojím.
Po kouzlu Selekce...nevím, myslím že bude mít podobný děj vcelku o ničem

29.12.2020

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Obálka kouzelná, očekávání vysoké ..tato kniha ho bohužel nesplnuje. Až moc podobný příběh knize Polibek v New Yorku.
Bohužel tato kniha mě příliš nezaujala, dávám dvě hvězdičky

29.12.2020 1 z 5