Kuráž pro začátečníky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Najde Mysti odvahu změnit svůj život? Dvanáctiletá Mysti by nejraději byla postavou z knížky, protože kdyby žila ve vymyšleném světě, třeba by věděla, jak se vyrovnat s tím, že ji opustil nejlepší kamarád, a dovedla by se o všecko postarat, protože táta je v nemocnici. Ale život není kniha, a tak si musí Mysti poradit sama. Pomůže jí v tom horkovzdušný balon, nový kamarád nebo zářivě oranžový kabát?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/348796/kuraz-pro-zacatecniky-GcL-348796.jpg 4.54
Žánr
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Courage for Beginners

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Kuráž pro začátečníky

Přidat komentář
Elulilinka1
16. července

Kniha byla psána hodně zajímavě. Místy byla hodně zábavná, jindy zase vážná. Hrozně mě motivovalo, jak se Mysti (hlavní hrdinka) i po všech zklamáních v životě vždy dokázala opět postavit na vlastní nohy. Na druhou stranu nevím, jestli bude všem vyhovovat autorčin styl psaní...ale mě teda vyhovoval!!!

booklover555
20.12.2017

Je to skvělá kniha o dívce, která má různé životní problémy a řeší je. Krásný příběh. Vážně jsem se začetla.

piquillio
16.09.2017

Skvělá kniha o dívce, která musí mít sílu za všechny ostatní ve své rodině - ale kde ji brát, když se z nejlepšího kamaráda postupně klube opravdu divná pavouk, máma není schopná vyjít z domu a postarat se o rodinu? Kniha o nevšedním životě ve všedním světě. Každý se srdcem ji musí docenit.

Štítky

empatie

Autor a jeho další knihy

Kniha Kuráž pro začátečníky je v

Přečtených7x
Chci si koupit1x