attila1 attila1 komentáře u knih

Jak jíme zdravě v létě Jak jíme zdravě v létě kolektiv autorů

Další skvělý díl od Jíme zdravě. Potěšili mě recepty na grilování, různé dipy a namíchání kořenících směsí.

09.08.2022 5 z 5

Jíme zdravě – Velikonoční speciál Jíme zdravě – Velikonoční speciál kolektiv autorů

I o Velikonocích se dá jíst zdravěji. Opět pěkně recepty doplněné super fotkami.

09.08.2022 4 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Celkový dojem z knížky dobrý. Jen pasáže s dokumenty mi přišli někdy zbytečně dlouhé a nezajímavé. Životní příběhy řeholnic mě moc bavili.

08.08.2022 4 z 5

Kvásková kuchařka: Chleba - pečivo - sladkosti - vaření Kvásková kuchařka: Chleba - pečivo - sladkosti - vaření Jana Berková

Všechny recepty jsou krásně popsané, skvělé fotky. Recepty na chleby, sladké pečivo ale i na bezlepkové.

Rostlinná antibiotika Rostlinná antibiotika Aruna M. Siewert

Proč nezkusit přírodu před chemií? Zajímavá knížka.

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tohle byl pro mě trochu oříšek. Dlouho mi trvalo, než jsem se do knihy začetla. Byla to první kniha ,kterou jsem četla od této autorky , zkusím jí dát ještě šanci s jiným titulem a uvidíme.

07.08.2022 3 z 5

Jíme zdravě po celý rok Jíme zdravě po celý rok kolektiv autorů

Skvělá kuchařka s jednoduchými zdravými recepty.
Potěšili mě recepty z batát a červené řepy. Vyzkoušeno a chutná,

07.08.2022 5 z 5

Jíme zdravě ze spíže Jíme zdravě ze spíže kolektiv autorů

Skvělé recepty z běžně dostupných surovin doplněné super fotkami. Knížky od Jíme zdravě mě hodně baví a vařím z nich často.

07.08.2022 5 z 5

Jíme zdravě v pohybu s prof. Vítkem Jíme zdravě v pohybu s prof. Vítkem kolektiv autorů

Skvělá jako vždy. Zajímavé recepty a krásné fotky.

31.07.2022 5 z 5

Svědectví Svědectví Margaret Atwood

Pokračování Příběhu služebnice, moc pěkně se četlo.

27.07.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tak tohle se fakt povedlo. Vtipné, romantické i někdy smutné ale svižné čtení.

15.07.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Zase další perfektní díl. Tentokrát z prostředí sekty. Přečetla jsem celou sérii a tato spisovatelka nikdy nezklame.

04.07.2022 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Napínavý psychologický román. Moc se mi to líbilo a dobře se četlo. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

26.06.2022 5 z 5

Dvojtáta Dvojtáta Vojtěch Bernatský

Vtipné čtení na dovolenou.

15.06.2022 4 z 5

Bjukitchen Bjukitchen Bára Karpíšková

Tak tohle je krása. Moc hezké zpravování a krásné fotografie. Potěšili mě recepty na saláty a kaše.

14.06.2022 5 z 5

Tenkrát o Vánocích Tenkrát o Vánocích * antologie

Pěkná kniha povídek na vánoční téma. Jen jedna povidka se mi nelíbila. Ale povídka od pana Epsteina,pana Neffa a paní Morstajnove a paní Soukupove byli skvělé.

11.06.2022 5 z 5

Séééndvič Séééndvič Jaromír Žid

Po první povídce jsem myslela,že knihu vzdám. Ale dala jsem jí ještě šanci. Některé povídky byli fajn jiné mě neoslovil vůbec,proto průměrné hodnocení.

09.06.2022 3 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Moc pěkná knížka s dvěmi časovými rovinami. Mám ráda knížky od této autorky. Kniha se četla jedním dechem.

08.06.2022 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavý psycho thriller až do konce.

29.05.2022 5 z 5

Prdelky Prdelky Jana Javorská

Průměrná mini knížka přečtená v čekárně u zubaře.

24.05.2022 3 z 5