Jíme zdravě ze spíže

Přišli jste domů z práce a nechce se vám na nákup? Právě vám volal někdo z rodiny, že se neplánovaně staví na sobotní oběd a vy byste jim rádi uvařili domácí stravu? Mise této kuchařky je jasná – naučit se vařit a jíst zdravě i v době, kdy je potřeba spoléhat se na zásoby ve spíži nebo lednici a na nákup prostě není prostor ani čas. Dali jsme dohromady 70 nápadů na opravdová jídla, která v kuchyni připravíte během chvíle a při vaření vám můžou pomáhat i děti. V kuchařce najdete 4 kategorie – polévky, hlavní jídla, svačinovou pohotovost a recepty pro chvíle, kdy vás honí mlsná. Tentokrát jsme si posvítili na luštěniny, zdravější varianty dětských jídel, ryby, maso a také lehčí bezmasé varianty tradičních receptů. Kromě toho vás naučíme upéct nehnětený špaldový chléb, bulky k snídani nebo vyrobit kakaovo-tvarohový dezert ze 4 surovin....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440773/big_jime-zdrave-ze-spize-a82-440773.jpg 4.426

Kniha Jíme zdravě ze spíže

killy

Kuchařky nekupuju, Fitrecepty mě ale zaujaly na Instagramu a nyní mám už 6 jejich knih. Jednoduché a celkem levné recepty, většinou mám všechny suroviny doma. Tato kniha je co se týče receptů asi nejslabší, zase je ale vhodná i pro nekuchaře co doma vaří standardní jídla. Krásné fotografie jsou jen další plus.

Olivie12

Snadné recepty z dostupných surovin, ale za mě je to teda tak pade na pade, jestli bude jídlo opravdu chutné, nebo jen "hmmm dobrý, jde to, ale znovu už to vařit nebudu". A po té, co mi přítel řekl "jaj ty zas vaříš podle té nové kuchařky? No tak snad to bude dobrý...." jsem se rozhodla ji vyřadit. Ostatní recenze ale pějí chválu, tak máme možná jenom rozmazlené jazýčky :)

smudlajs

Moje oblíbená kuchařka plná poměrně rychlých, snadných a chutných receptů. Opravdu ráda z ní vařím. Pokud se chcete stravovat zdravěji, tak by vám doma neměla chybět.

makkuska
26.12.2020

Výborné moderní recepty z běžných surovin i z těch, které začínají být stále více populárních. Dobře popsané recepty, krásné inspirativní fotky.

Varjohukka
23.07.2020

Dostala jsem zdarma k nákupu. Opět jsem zde našla pár zajímavých receptů, které ráda vyzkouším.

cukrovka
08.06.2020

Skvělé, jednoduché a zdravé recepty z dostupných surovin. Pár už jsem jich vyzkoušela a na další se chystám.

NymphMaeve
25.05.2020

Úžasné zdravé recepty plné chuti a inspirace. Jsem za to velmi vděčná a zatím jsem neuvařila jediný recept, který by nám doma nechutnal. A to ani příteli, který se zdravým surovinám delší dobu bránil, našel si cestu k batátům, čočce i celozrnnému pečivu a těstovinám. Jsem nadšená a děkuji za to!

Chytuš
19.05.2020

Kuchařky Jímě zdravě tvoří pevnou základnu mého kuchařského vybavení. Čím je jich víc, tím to ale začíná být maličko nevýhoda, protože pár receptů z téhle kuchařky znám už z kuchařek předchozích. A taky je mi maliličko líto, že knížka už nemá pevnou vazbu, jako předchozí... Ale jinak pořád zůstávám s povděkem, olizujíc se až za ušima :-)