attila1 attila1 komentáře u knih

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Nakonec jsem se s tím poprala. Přišlo mi to hodně zdlouhavé. Za mě zklamání.

29.12.2019 3 z 5

Akvárium Akvárium David Vann

Úžasná knížka,někdy hodně drsná jindy zas jemná. Cailtin úžasná a statečná slečna.

Nejjednodušší recepty Nejjednodušší recepty Tomáš Kosačík

Další skvělá kuchařka od Toma.

Nejjednodušší plán 29 dní Nejjednodušší plán 29 dní Tomáš Kosačík

Je to dobrý nápad napsat plán jídel.

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Právě dotčeno. Knížka je sice čtivá,ale v některých částech až moc naivní. Dočetla jsem jen protože jsem chtěla vědět jak se Amber rozhodne. Tři hvězdičky maximálně.

23.12.2019 3 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Tak tohle bylo psycho. Děsivý příběh o tom jak domněnky změní životy v tragédii. Určitě doporučuji přečíst.

21.12.2019 4 z 5

Prodloužená jízda Prodloužená jízda Václav Kopta

Úžasná knížka. Jsem se nasmála. Těším se na další knížku od pana Kopty.

17.12.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Moje první knížka od této autorky a moc se mi líbila. Bylo to napínavé a dobře se četlo. Zajímavý konec.

03.12.2019 4 z 5

Žárlivka Žárlivka Lenka Pastorčáková

Moc pěkně napsaná knížka. Vše je o komunikaci.Kdyby spolu lidé více mluvili, spousta věcí by byla jinak. Žárlivost je nemoc a peklo pro oba zúčastněné.

03.12.2019 5 z 5

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Taková fajn oddechová knížka. Psáno ve formě příběhů. Některé veselé jiné smutné.

17.11.2019 4 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Úžasná knížka,vtipné vyprávění Helenky Součkové ne vždy veselých situací. Tady nemůžu dát jinak než pět hvězdiček.
"Já jsem to slovo nikdy před tím neslyšela, ale strašně se mi líbilo, takže když na mě babička zavolala: Helenko, k večeři. Tak jsem jí odpověděla: děkuju, ještě nemám hlad, ty ku*vo"

17.11.2019 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Knížka se mi moc líbila. Téma mi je blízké. Ukazuje to na normálnost a přirozenost prožívání vztahů homosexuálů.

17.11.2019 5 z 5

Šíleně smutné povídky Šíleně smutné povídky Tereza Boučková

Sice smutné povídky,ale někdy i plné naděje. Povídky ze života.Moc se mi líbí styl psaní.

30.10.2019 4 z 5

Zvířecí hrdinové Zvířecí hrdinové Ben Holt

Přečteno na jeden zátah, úžasné a pravdivé příběhy zvířátek co zachránili své majitele a nebo i ostatní zvířata.

28.10.2019 5 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Sebastian Faulks

Úžasná kniha, strhující příběh z války. Stephen hlavní hrdina mi přirostl k srdci. Moc pěkně napsané. Děkuji přítelkyni za doporučení.

27.10.2019 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Dvě ženy jednoho muže a mnoho problémů kolem nich. Povedený psychothriller.

26.10.2019 4 z 5

Rozcuchané štěstí Rozcuchané štěstí Radka Zadinová

Tato knížka je pohlazení pro duši,moc pěkně se četla. Moje první zkušenost s autorkou,určitě zkusím od ní i další knížky.

03.10.2019 5 z 5

Spánek Spánek C. L. Taylor

Napínavá knížka. A nakonec ještě překvapení.

25.09.2019 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Začátek se mi moc líbil, ale postupně mě knížka přestávala bavit a přišla ke konci až nudná.

14.09.2019 3 z 5

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě Silvia Arazi

Tato kniha mě mile překvapila. Příběh ženy po rozvodu.

14.09.2019 4 z 5