Atak Atak komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak to vypadá, že jsem našel další sérii která je velice čtivá a budu mít zase na co se těšit. Poutavě napsáno, sympatický duo detektivů. A hlavně do poslední chvíle jsem neměl zdání kdo je zahradník;)

18.04.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak to je velice drsná knížka, patřím do generace kdy do škol chodili pamětníci z Dachau takže mě moc nepřekvapilo co se zde píše, ale i tak nelze si dost dobře představit ty hrůzy které dokáže udělat jen člověk.

11.12.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tato kniha mě velice bavila, napětí a spád přesně jak to mám rád ;)

14.10.2021 5 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Fantasticky napsáno, viděl jsem v minulosti film, ale kromě herce který tam hrál jsem si nic nepamatoval. Po přečtení si budu pamatovat vše.

07.08.2020 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Napínavé dobrodružství pokračuje

14.05.2023 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Tento příběh jsem rozečetl před týdnem a dnes jsem se k ní vrátil a dočetl na jeden zátah. poutavě napsáno jako vždy.

02.08.2020 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Mám z toho rozporuplné pocity, střídají se tam skvělé pasáže,je tam dost i takových u kterých jsem si zdřímnul :)

16.04.2016 3 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Po delší době jsem se vrátil k této autorce a jako vždy nezklamala.

03.03.2024 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další vyřešený případ tentokrát jsem věděl co nastane jelikož jsem četl dříve knihu co následovala po této. I tak příběh neztratil nic se svého napětí.

04.10.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Úžasně čtivé a jako vždy mě napadlo kdo v tom má prsty dvě stránky před tím než se to provalilo :D

09.02.2022 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Poutavě napsané, zajímavá zápletka na šílené téma.

08.04.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Poutavě napsané, sice čtenář celou dobu tuší kdo je pachatel, ale postupné odkrývání případu a konečné poznání bylo úžasné

24.03.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Tuto knihu mohu jen a jen doporučit, je poutavě napsaná a udrží čtenáře v napětí až do konce, alespoň u mě to tak bylo ;)

17.09.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dávám 5 z 5 úžasně napsané. Gradovalo to až do konce a vraha jsem našel až pár vět před odhalením, asi ze mě Sherlock Holmes nebude :D

27.01.2017 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Napínavé, čtivé plné překvapivých zvratů

14.08.2023 4 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Úžasné, zábavné osudy cestovatele a čaroděje, bavil jsem se.

06.08.2023

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Tato série má u mě vždy 100% úspěch, je to poutavé čtivé prostě boží ;)

24.09.2022 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Tuto knihu jsem si užíval, jak by také ne když je od mé oblíbené autorky ;) Čtivé, napínavé, na konci i vtipné.

16.01.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak jsem si sehnal i tento díl této trilogie. Byl jsem sice ochuzen o napětí co se stane jelikož jsem četl pátou oběť, ale i tak to mělo spád a napětí.

29.08.2021 5 z 5

Poslední lov Poslední lov Jean Christophe Grangé

Purpurové řeky jsem viděl a tak přečíst si tuto knihu byla jasná volba, napínavě napsané, byl jsem na tom podobně jako vyšetřovatel neměl jsem ani anunk o co tam jde ;)

05.08.2021 5 z 5