Ashlee7 Ashlee7 komentáře u knih

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Velmi čtivá knížka, konec mě překvapil. Doporučuji přečíst. :)

03.10.2023

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napínavé až do konce.. I když pravda, takhle jsem si ten konec úplně nepředstavovala...

02.07.2023 5 z 5

Ja ti to vrátim Ja ti to vrátim Vita Jamborová

Knihu jsem doslova slupla jak malinu za jeden jediný večer. :) Krásně čtivá, napínává knížka, prostě chcete vědět, jak to dopadne a nedá vám to. :)

21.06.2023 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Hodnotím kladně hlavně styl, jakým je kniha napsána.. Velmi dobře se četla. : ) Ze začátku jsem byla nedůvěřivá, ale příjemně překvapila. :)

29.07.2015 4 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Zajímavé opravdu od začátku až do konce..

03.09.2014 4 z 5

Neodcházej Neodcházej Katarína Gillerová

Miluju malého Andrejka... Ty jeho otázky byly příjemným zpestřením v knize.. :) Neměly chybu. :)

22.06.2014 4 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce Emma Garcia

Hezká knížka, kterou jsem musela číst každou volnou chvilku. :)

26.05.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Série padesát odstínů mě začíná bavit s každou kapitulou čím dál tím víc.. :)

21.04.2014 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Jen málo které knize uděluji plný počet hvězdiček.. Zde jsem nemohla jinak. Velmi silný příběh, který ve mě zůstane. Na tuto knihu určitě nezapomenu.

01.03.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi čtivá knížka.. Jen je mi líto, že skončila tak moc rychle. Uvítala bych větší rozepsání a podrobnější popsání určitých situací. Uteklo mi to čtení prostě příliš rychle. :)

24.02.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Božsky dobrá kniha. (y)

06.02.2014 4 z 5

Šéf na smetaně  Smetanové recepty Zdeňka Pohlreicha Šéf na smetaně Smetanové recepty Zdeňka Pohlreicha Zdeněk Pohlreich

Co dodat.. Pohlreicha mám prostě ráda... Kdo umí, ten umí.. :)

31.01.2014 5 z 5

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Ač jsem ze začátku byla přesvědčená, že kniha bude trošku o něčem jiném a když jsem zakusila o čem je, stavila jsem se k ní nedůvěřivě, mile mě překvapila, velmi dobře se četla a určitě si přečtu i další dva díly této triologie.

12.12.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Spousta lidí mě od čtení této knihy odrazovala.. Musím uznat, že se mi četla dobře.. I když pravda je, že by v ní mohlo být trošku více děje.

30.11.2013 3 z 5

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Kniha, kterou doporučuji přečíst všem. Kniha, která skrývá mnohá poučení. Poučení, které bychom si měli uvědomit všichni, jelikož určité věci, si mnozí z nás neuvědomují a berou je jako samozřejmost.. Knihu oceňuji nejvyšším ohodnocením, protože z téhle knihy, jsem si vzala opravdu hodně..

27.09.2013 5 z 5

Až po uši Až po uši Jane Green

Uděluji pouze tři hvězdičky, jelikož děj knížky mi přišel dost předvídatelný, docela jsem dovedla odhadnout, co autorka vymyslí tentokrát.. Jinak celkem čtivá knížka. Milý konec potěšil. :)

11.09.2013 3 z 5

Ve stínu sestry Ve stínu sestry Jane Fallon

Kniha se mi velmi líbila, oceňuji hlavně to, že jsem do poslední chvíle nevěděla, jak kniha skončí. :)

06.09.2013 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Millenia Black

Velmi čtivá kniha, konec mě překvapil. Čekala jsem trochu jiné zakončení. Ale knížku jsem četla velmi ráda, bavila mně.

03.09.2013 4 z 5

Amy, má dcera Amy, má dcera Mitch Winehouse

Báječná knížka.. Nelze snad ani popsat slovy, jak moc jsem z knihy nadšená.. stejně tak nelze popsat slovy, jak miluji písně Amy. Bude moc a moc chybět..

09.07.2013 5 z 5

Pes ve městě Pes ve městě Veronika Hájková

Kniha se velmi dobře četla, výborná oddychovka. :)

11.06.2013 4 z 5