Šéf na smetaně Smetanové recepty Zdeňka Pohlreicha

Šéf na smetaně  Smetanové recepty Zdeňka Pohlreicha https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123710/sef-na-smetane-123710.jpg 4 15 4

Kdy byla francouzská revoluce? V létě. A kdy proběhne Pohlreichova francouzská revoluce? Letošní léto. Zdeněk Pohlreich uvádí spoustu zajímavých receptů s výpravnými fotografiemi, které stojí na francouzské kuchyni a létem milované ingredienci na smetaně.

Evelinka094
11.03.2019

Recepty Zdeňka Pohlreicha mám ráda, ale v receptu na lívance je dle mého uvedeno špatné množství mouky (500 g). Pro tento recept je max. množství 200 g, dle videoreceptu Zdeňka Pohlreicha má v míse také množství mouky srovnatelně nižší. Jinak zkoušela jsem dalších 10 receptů a bylo vše super.

Vév.
16.03.2014

Rozhodně mám Pohlreicha ráda, ale jeho recept na lívance - v této knize - je tak nepřesný a tak... Zkrátka jsem ho musela hodně upravit a pořád to bylo málo. Žádných 35 minut celkově. Hezky 2 hodiny a máte toho plné zuby a nádobí v dřezu.
A dovolím si říct, že lívance umím parádně, ale tyto... Radši bych je vyhodila do koše.
Tímto samozřejmě knihu neshazuji, nemám všechny recepty vyzkoušené, ale!
Je dobrý, to uznávám a kniha je také dobrá, ale všichni máme svých pár mušek.

Ashlee7
31.01.2014 5 z 5

Co dodat.. Pohlreicha mám prostě ráda... Kdo umí, ten umí.. :)

hošanda
11.08.2013

Mám ho ráda. Už jsem pár receptů vyzkoušela

mléčné výrobky

Kniha Šéf na smetaně Smetanové recepty Zdeňka Pohlreicha je v