Artep071 Artep071 komentáře u knih

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Wuau. Jsem unešená z celého příběhu. 5* doporučuji :)

Nemůžu slíbit Slunci, že bude následováno Měsícem. Nemůžu zaručit Měsíci, že za ním Slunce půjde, a přesto se ti dva čas od času na obloze potkávají.

Inferno Inferno Adriana Michálková

Tak to bylo opět šíleně povedené... Wuau

Očistec Očistec Adriana Michálková

Wuau... Tak to bylo šílené :)

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Vůbec jsem si nepřečetla o čem kniha je, takže jsem byla vážně překvapená jak se průběžně odkrýval celý příběh. Bylo to vtipné a vlastně i napínavé. Těším se na pokračování. :) doufám že si to udrží sarkasmus a humor.

08.02.2024 5 z 5

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

Super , napínavé a samozřejmě happy end...:) Takovej konec si Ira a Em zaslouží. Oba byli celou dobu skvělí :)
Užila jsem si tu dobu co mě autorka vytáhla do děje. Barevné popsání rodů a hříchů bylo úžasné. Vtip a sarkasmus byl součástí a bylo to povedené. Moc by mě zajímalo jak to dopadne s ostatními princi a co kuly za pikle čarodějky.
Tahle trilogie byla vážně povedená a hrozně mi sedla.
Wuau

06.02.2024 5 z 5

Kráľovstvo Prekliatych Kráľovstvo Prekliatych Kerri Maniscalco

I pokračování mělo svou dynamiku a napětí... Přemrštěné kombinace a zvraty mě ale v polovině příběhu docela zmátly. Mám pocit že se v tom uzlu autorka sama ztratila... Přesto jsem si to užila a těším se na pokračování :)

06.02.2024 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Wuau to bylo úžasné, napínavé, misteriozní dobrodružství... Těším se na pokračování.. Wuau

04.02.2024 5 z 5

Smaragdové srdce Smaragdové srdce Lauren DeStefano

Leden 2024 a stále není pokračování... Což je na prd, jelikož se tento příběh začal pěkně rozvíjet a mě osobně by vážně zajímalo jak to bude pokračovat.

02.02.2024 3 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Bylo to skvělé, poutavé, napínavé a akční.
Přesto mě mrzí že některé postavy neměli prostor víc vyniknout. Ten konec byl smutný, asi jsem si přála aby to dopadlo celkově jinak. :)

Trilogii jsem si užila a trolí svět mě nadchl.

31.01.2024 4 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Bylo to dobré a napínavé. Já se od knihy neodtrhla a to závěrečné vyústění mě tedy překvapilo.

31.01.2024 4 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Já jsem tedy vážně zvědavá kam tento příběh směřuje :)

30.01.2024

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Závěrečný díl byl opět plný akce, zbrklosti a urputnosti Cat. Celkově jsem se bavila ale ten konec??? Uf no nevím nevím ..

29.01.2024 4 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Další akční pokračování, ale tak nějak to vázne i přes to, že v tomhle díle byl padouch opravdu hnusnej hajzlík.

28.01.2024 3 z 5

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Nevím čím to je, ale tento díl přes všechnu tu akci, byl docela zdlouhavá nuda. I Cat mi tu přišla tak nějak sobecky protivná. Asi jsem ještě v módu Kira, ta mě bavila a přišla mi víc opravdová a upřímná.
Uvidíme co přinese další díl, ale už teď mě mrzí, že si nepřečtu příběh o Vladovi a Ianovi :(

27.01.2024 3 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Tahle dvojice mě skutečně bavila, oba byli úžasní, féroví, vtipní a jiskřilo to mezi oběma :)

25.01.2024 4 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Xi xi tak to už bylo trošku víc přitažené za vlasy... Spade i Denise jsou fajn, ale bylo to celkově moc.

24.01.2024 3 z 5

Předurčena do hrobu Předurčena do hrobu Jeaniene Frost

Začátek super.... Prostředek nuda a mišmaš..... Závěr super
:) jde se na další díl :)

22.01.2024 3 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

U toho se opravdu nemusí myslet :) je to akční a sem tam si to udrží sarkasmus a vtip, což oceňuji.

21.01.2024 4 z 5

Jednoho dne Jednoho dne David Levithan

Četlo se to lehce a v podstatě bez přestávky.
Bohužel se mi nelíbí jak to autor pojal. Rhi mi nesedla od samého počátku. Takže jsem s ní nějak nedokázala soucítit.
A je super správňák a mrzí mě že nedostal svůj happy end. Ostatní postavy nedostali výrazný prostor což je za mě škoda.
Škoda, mělo to potenciál, ale Levithan to jednoduše podělal.

20.01.2024 3 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Druhý díl není pokračování ale jen pohled od Rhi... Bohužel mi ta holka moc nesedí.
Poslední kapitola, ale nabádá k dalšímu dílů...

20.01.2024 3 z 5