AnnaBa AnnaBa komentáře u knih

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Začátkem jsem se musela prokousat, ale poté byla kniha velice čtivá. Nesbo prostě umí psát!

07.08.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Skvělé doplnění k sérii Selekce.

26.07.2017 5 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Co to sakra bylo? Nevím, jestli to miluju a nebo nesnáším. Ale ne, bylo to dobré a druhý díl si určitě přečtu. Jen mi celou dobu při čtení běželo hlavou, zda vůbec chápu o co tam jde.

07.01.2024 4 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Ten konec?! Ještě že mám další díl hned u sebe. Trochu mi lezlo na nervy, jak každých pár stránek dostane Paige nakládačku, jak kdyby to už nestačilo.

29.11.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Na to jak nemám ráda střídání minulosti a přítomnosti, tak tady mě to hodně bavilo. I když byl příběh jednodušší, příjemně mě překvapil a jdu pokračovat druhým dílem.

20.11.2023 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Snažila jsem se nemít velká očekávání, protože hit tiktoku nemusí být vůbec hit. A jak jsem se zmýlila. Už delší dobu jsem nečetla příběh, který by mě tak pohltil a já nemohla přestat číst.
Sympatické postavy, humor, který mě bavil a i pikantnější scény. Příběhu nic nechybělo, mohu jen doporučit.

31.08.2023 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Rozečetla jsem cca 5 knížek a každá mě po pár stránkách přestala bavit. Tahle se četla krásně a tak mě vytáhla z čtenářské krize.

05.08.2023 5 z 5

Ever: Když se mě dotkneš Ever: Když se mě dotkneš Nikola Hotel

Tohle byla tak milá knížka. Ráda si přečtu příběh, který není plný dramatu.

12.06.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Vůbec jsem to nečekala a bylo to super! Ocenila bych víc částí z pohledu Nica, na ten jsem se vždy těšila.

11.05.2023 5 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Pěkné čtení, příběh mi sedl víc, než ten s Hailee a Chasem.
Jen bych vytkla to neustálé plácání se ve svých pocitech. Štvalo mě to i u předchozí knihy, na můj vkus toho bylo až moc. Keith byl super, vyvážil zbytek.

27.04.2023 5 z 5

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Čtení jsem si moc užila. Druhý díl se mi líbil víc.

17.02.2023 5 z 5

Někdo zůstává Někdo zůstává Laura Kneidl

Ještě uvidím jedno “o. k.” a asi se zblázním!
Po X přečtených stránkách jsem zjistila, že jsem omylem přeskočila 2. díl a šla rovnou na 3. Oproti prvnímu mi tento přijde slabší, ale jinak se mi to líbilo.

16.02.2023 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Milý romantický příběh, který mě bavil.

20.01.2023 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Třetí díl si přečtu, chci znát konec, ale ani druhý díl mě neoslovil tak jako Mount trilogy. Přijde mi, že se vlastně během knížky nic nestalo, až na konec, který má navnadit na další díl. Autorka píše čtivě, takže stránky ubíhají, to je ale tak vše.

30.06.2022 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Čtivost se zapříst nedá, ale tohle jsem vážně nečekala.

26.04.2022 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

(SPOILER) Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a celkově se zorientovala. Ze začátku jsem dost dobře nechápala svět, ve kterém se děj odehrává (žáby, rohy,…). Taky nelogické chování Taryn - kdo by nechal svého nastávajícího, ať si jde užívat se sestrou, mi hlava nebere. Sestra roku!
Celkově se mi kniha líbila, bylo to jiné, než jsem doposud četla a jsem zvědavá na pokračování.

22.04.2022 3 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Po hrůzné Turbulenci, kterou jsem ani nedočetla, mě takhle dost bavila. Knížka se četla sama.

01.04.2022 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Pěkné zakončení, na můj vkus trochu uspěchané. Přála bych si více kapitol z pohledu Jamese a Ruby.
Cením, že v každé větě nebyla maminka a tatínek. Zároveň vím, že to není vina autorky, ale nakladatele/tiskárny, ale proč ty prázdné stránky mezi kapitolami? Dost mě to rušilo a knížka měla ještě o X stran méně.

31.03.2022 3 z 5

Bible vagíny Bible vagíny Jen Gunter

Kniha je velice čtivě napsaná. I přestože je primárně určená pro Ameriku, každý si najde to své a dozví se nové informace. Ne se vším v knize souzním, ale celkově se mi líbila.

07.03.2022 4 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

I druhý díl se mi líbil, ale na mě celkem depresivní, chtěla jsem ji rychle dočíst. Jak psal někdo níže, souhlasím se spojením obou knih do jedné. Série i tak stojí za pozornost, líbila se mi.

02.03.2022 4 z 5