AniDi AniDi komentáře u knih

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Rozmlsala jsem se na prvním díle a s napětím očekávala pokračování ale... Po dočtení druhého dílu se děj vůbec nikam neposunul. A snad poprvé jsem musela dělat velké pauzy mezi čtením (obvykle, pokud mě kniha zaujme, přečtu naráz), protože mě neskutečně! rozčilovalo, jak se neustále rozebírají pocity hlavní hrdinky. A to bych nevydýchala přečíst víc než 30 stran. Ale ještě neztrácím naději, že další díl bude lepší. Ale pokud bude další díl pokračovat v duchu: "Jsi v pořádku"?, "Máš to tak těžké", "Jak se cítíš"? rozhodně sérii nedočtu. Waste time.

15.08.2021 2 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Opravdu hrozně ošklivá obálka, tak si říkám, nesuď knihu podle obalu a dle hodnocení jsem po ní sáhla. Měla jsem přesně chuť přečíst fantasy román pro náctileté, v tomto ohledu nezklamala. Velmi rychle jsem se dostala do děje, cítila jsem s hrdinkou co se týče nevědomosti. Kniha mě navnadila, tak jsem sáhla hned po dalším dílu.

15.08.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak této knize říkám parádní oddechovka, čtivě napsaná a plná vtipu, až jsem se smála nahlas. Romantika jak má být. Doporučuji. Anotace mě naprosto dostala.

05.08.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Krásně napsaná romantická kniha plná humoru. Čtení jsem si opravdu užila, mrknu určitě na další knihy autorky.

05.08.2021 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Výborně jsem se pobavila, vtipně napsáno, děj měl "šťávu". Hlavní hrdinové prima, romantika působivá. Kniha rozhodně nezklamala.

01.08.2021 5 z 5

Graciana: tajemná tvář perly Graciana: tajemná tvář perly Marie Cordonnier (p)

Naprosto zasloužených pět hvězd. Velkou dávkou emocí mi kniha připomněla mou favoritku J.Garwood. Ikdyž obálka je ošklivá, naštěstí mě neodradila od čtení a stálo to za to! Rozhodně znovu přečtu. Dlouho jsem nenarazila na tak skvělou historicko-romantickou knihu. Děj má vášeň, city i dobrodružství. Hlavní hrdinka je statečná, chytrá a úžasná a pan pravý taktéž. Těším se na další díl.

31.05.2021 5 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

hodnocení cítím naprosto stejně jako hodnotitelka zinon v komentáři níže

27.05.2021 3 z 5

Dvojníci Dvojníci Rebecca Hanover

Na knihu jsem se hrozně moc těšila a tolik mě zklamala. Tři hvězdy dám pouze za zajímavý námět. V knize bylo tolik nesmyslů, že jsem málem nedočetla. Ale chápu, že mladší věkové skupině se bude kniha číst dobře.

12.05.2021 3 z 5

Skandál Skandál Amanda Quick (p)

Čtení jsem si moc užila, kniha je vtipná a hodně romantická, cítím až "metafyzické spojení" ...

04.05.2021 5 z 5

Královnina pečeť Královnina pečeť Amanda Quick (p)

Romantika s lehkou detektivní zápletkou. Moc hezké, hlavní hrdinka naivní ale roztomile. Čtení jsem si užila.

04.05.2021 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Ale ano, hezké ale špička to nebyla. Zajímavý příběh i rozuzlení, to jsem nečekala ale hezky to zapadlo. Jako oddychovka na kterou pak zapomenete je kniha perfektní.

04.05.2021 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Tuto sérii jsem začala číst trošku neobvykle od druhého dílu, protože anotace k Vévodovi a já mě vůbec nezaujala. Další díly jsou úžasné, tento první se mi vůbec nelíbil, přestože seriál byl celkem dobrý. Až jsem nevěřila, jak se Simon lišil kniha vs. seriál. Nicméně ukňouraná Daphne mě místy až štvala. Jsem moc ráda, že jsem nezačala první knihou, s ostatními bych to nejspíše vzdala a to by byla neskutečná škoda!

04.05.2021 1 z 5

Zkrocený netvor Zkrocený netvor Amanda Quick (p)

Nádherný příběh naivní slečny a životem zkoušeného vikomta se sladkým koncem přikořeněným dobrodružstvím. Pro romantické duše si naprosto zaslouží své hodnocení.

22.04.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Naprostá špička, zařazuji k nejlepším romanťárnám v mé knihovně. Neskutečně mě mrzí, že druhý díl zatím nevyšel jako ekniha a ihned objednávám v tištěné verzi.
Příběh procítěný, chvíli jsem se cítila až sklíčeně z osudu hlavní hrdinky, přesto jsem nemohla přestat číst. Jsem hrozně zvědavá jak bude děj pokračovat a moc doufám v happy end. Doporučuji

13.04.2021 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Naprosté překvapení, úžasná fantasy. Knihy (hodnotím všechny 3 knihy série) plné dobrodružství, silných postav včetně hlavní hrdinky, romantická linka méně předvídatelná a překrásná. Málem jsem se ke čtení právě této série nedostala, jelikož eknihy už nejsou k sehnání (tištěné knihy nečtu vůbec) a byla by to opravdu velká škoda. Dávám plný počet a dle mého zaslouženě. Přečtu rozhodně znovu.

09.04.2021 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Pro mě velké překvapení, úžasné dobrodružství, velmi čtivý a chytlavý příběh, výjimečně dobře vykreslené prostředí. S hlavní postavou jsem měla ze začátku trošku problém, přece jenom u mě vedou silné hrdinky ale jakmile jsem se s tím srovnala, naprostá paráda. Moc se těším na další díl.

24.03.2021 5 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Čtyři hvězdy jen kvůli oblíbené autorce. Historické knihy od Julie jsou naprosto top. Byla jsem zvědavá na její další sérii a bohužel mě zklamala. Námět ani příběh mi nesedl. Další číst nejspíš nebudu.

15.03.2021 4 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Nechápu to poměrně vysoké hodnocení, dle mého pěkná blbost. Snad se mi ještě nestalo, že by mě tolik vytáčeli hlavní hrdinové. A to "velké" tajemství, co se stalo v minulosti bylo až trapné. Je mi líto času, který jsem mohla věnovat hodnotnější knize.

10.03.2021 1 z 5

King King T. M. Frazier

Nádhera, příběh má jiskru.

10.03.2021 5 z 5

Záležitost s duchem: Mr. Ghost Záležitost s duchem: Mr. Ghost Marie Matušíková

Přečteno na Wattpad, skvělý příběh, autorka má talent. Každému autorovi se nepodaří vyvolat pocit jiskření v romantické lince ale tady to teda bylo něco! Naprostá nádhera.

05.03.2021 5 z 5