Angiee88

Sousedská hlídkaSousedská hlídkaMike Mignola

Jsem naprosto nadšená z druhého komiksu. Ale jen nechápu, proč v první povídce Hellboy, ten tam byt vážně nemusel.

Všechno, nebo nicVšechno, nebo nicKendall Ryan

Moc pěkná oddychovka.

Historky z psíšeříHistorky z psíšeříEvan Dorkin

Juuuuu, to bylo boží. Moc se těším na další díl.

DušemrdiDušemrdi Natascha

Ježiši, větší kravinu než bylo tohle snad už číst nikdy nebudu.. příšerný, měla jsem velký problém to dočíst.... Absolutní blbost, kterou nemá cenu číst!

14. lednaodpad!

Orální sex - To nejlepší pro nějOrální sex - To nejlepší pro nějSonia Borg

Poučné :) ;)

15.11.2020

Živí mrtví 32: Odpočívej v pokojiŽiví mrtví 32: Odpočívej v pokojiRobert Kirkman

A je po všem, Velké finále je tu. Ac jsem tomu nevěřila, ze to někdy skonci a ono to vše skončilo. Závěr mě překvapil, ale celá sága bude mít u mě v knihovně vždy své místo. Jsem spokojená, ikdyz mi budou zivaci a mrtvaci chybět.

Krásná temnotaKrásná temnotaFabien Vehlmann

Krásná kresba, no a ten děj mě docela překvapil. Občas to bylo drsné, ale kresba me ucarovala. Prostě Krásná temnota. Doporučuji !

Kuchařka kačera DonaldaKuchařka kačera DonaldaWalt Disney

Moje a segry oblibena dětská kuchařka :) jako malé jsme v ní vždy rady listovali ;)

22.08.2020

MisterMisterE. L. James (pseudonym)

Opět romantický a kouzelný příběh. Rada se ztrácím v knižních romantických pohádkách a zapomínám na realitu. Tohle bylo skvělé. Autorka umí.

22.08.2020

To nejlepší v násTo nejlepší v násColleen Hoover

Prostě Colleen, zbožňují všechny její knížky a nemohu se dočkat na další :)

22.08.2020

Převorství u pomerančovníkuPřevorství u pomerančovníkuSamantha Shannon

Knížka me milé překvapila. Nejsem zrovna nadšenec do tlustých knih, 850 stran...... Ale děj byl zajímavý, ikdyz hodně postav, občas jsem se ztrácela, ale příjemné fantasy :)

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Moc pěkná knížka. Provokace a jiskření mezi hlavními hrdinami bylo skvělé. Pěkná oddychovka a romantika.

NespoutanáNespoutanáKathryn Taylor

Naprosto skvělá knížka, již čtu po několikáté a nemohu se nikdy odtrhnout. Neskutečné mě děj vtáhne:) knížka prectena jedním hltem a hurá na další díly :) sladké čtení, pro nás naivky skvělé čtení.
Doporučuji!

22.08.2020

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Uff, to byla jízda :) co dodat, prostě Colleen, nikdy nezklame. Knížka me totálně pohltila a dostala. Opravdu hodně mrazilo z příběhu. Jen, opravdu Pravda nebo lež? Verity manipulátorka.. no prostě mrazivý příběh, ale nemohla jsem se od knížky odlepit. Jen tak dál Colleen :) všechny její knížky hltam ;)

05.07.2020

Alenka v říši divůAlenka v říši divůWalt Disney

Skvělá pohadka, naprosto dokonala říše divů, kezby šla prožít :) ;)

26.05.2020

ToToStephen King

Tak konečně dočteno... Moje nejdelší kniha v životě a docela zklamání. Kniha má docela vysoke hodnocení, moc nechápu proč, ale proste asi King. Ztrácela sem se hodně v čase a těšila sem se jak se budu u knihy lehce bát a bohužel nic. Asi sem Kingovi nepřišla na chuť, ale moje první kniha od něho a asi i poslední.

10.11.2019

Hilda a král horyHilda a král horyLuke Pearson

Prostě Hilda a její dobrodružství mě nikdy nezklamou. Podívat se, jak zijou Trollové, moc pekny. No a Hilda jako trolli holčička byla roztomilá. Za me super!

28.10.2019

Justina a Julietta (komiks)Justina a Julietta (komiks)Donatien Alphonse François de Sade

Uffff, chvilema masakr. Justina a její nevinnost dostala pěkně zabrat.

28.09.2019

Živí mrtví: Teď poznáte Negana!Živí mrtví: Teď poznáte Negana!Robert Kirkman

Těšila sem se na příběh o ,,nejlepsim zaporakovi,, ... Ale čekala sem, že dej bude více rozvinutější a ukáže se vice ze života Negana.
No ale i tak je Negan silná osobnost.

15.06.2019

Odvrácená tvář láskyOdvrácená tvář láskyColleen Hoover

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností....
Pravdivé uvedení do knihy. Colleen je prostě nej. Těším se na další příběh.

04.06.2019

SestřičkySestřičkyDonna Douglas

Kniha se mi moc libila. Mam rada pribehy z lekarskeho prostredi. Osudy tri divek, ktere se uci byt zdravotnimi sestrickami a jejich kazdodenni pece o pacienty, trapeni s vrchni sestrou a jejich osudy. Moc se tesim na dalsi dil.

01.09.2018

PodzimPodzimHubertus Rufledt

Velice pekny komiks. Libila se mi kresba. Dej na zacatku trosku pokulhaval, ale dale se to rozjelo. Tesim se na dalsi dil.

18.08.2018

Kámošky jak krávaKámošky jak krávaMaryse Dubuc

Vzdy me potesi si je precist :)

07.08.2018

O upírech a vlkodlacíchO upírech a vlkodlacích* antologie

Velice mile me kniha prekvapila. Nektere povidky opravdu skvele, doporucuji precist. Obrazky prekvapily. Proste upiri a vlkodlaci, vauu:)

04.08.2018

SkvrnaSkvrnaGillian Flynn

Prvni stranka knizky me vazne dostala a absolutne sem necekala, co od toho cekat.. No knizka, tedy povidka nebyla spatna, ale cekala sem trochu neco jineho. No a format knihy po rozbaleni baliku me docela sokoval.. Ale mile :)

06.11.2017

Hilda a kamenný lesHilda a kamenný lesLuke Pearson

Opět ani kapka zklamání. Moc pěkné. Hilda je prostě úžasná. No a vetvik je tak kouzelnej. Těším se na další navazujici díl. Příjemné pocteni a krasna kresba.

01.10.2017

Zima 1152Zima 1152David Petersen

Uzasna kresba, napinavy pribeh a kruta zima s myskama. Originalni pribeh. Opravdu me to neskutecne nadchlo, precteno jednim dechem. Doporucuji

28.09.2017

Podzim 1152Podzim 1152David Petersen

Nadherna kresba, krasna pohadka. Moc pekny napad o fantastickych myskach a jejich pribeh.
Knihu rozhodne doporucuji.

26.09.2017

Kiki z MontparnassuKiki z MontparnassuCatel Muller

Zacatek skvelej, konec moc nenadchl. Kiki zivot bylo rozhodne veseli.

26.09.2017

BorgiaBorgiaAlejandro Jodorowsky

Zajimavy a strhujici dej. Nemohla sem se odtrhnout. Uzasnej historickej komiks.

06.05.2017