Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Skvělá série. Jedna z mých nejoblíbenějších.

09.11.2021 5 z 5

Tato kniha je o životě této herečky, o seriálu jsou psané opravdu jen 2 kapitoly v této knize. Nečekala jsem od toho zázrak, ale skvěle se mi četla.

09.11.2021 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

I po přečtení špatných recenzí jsem chtěla dát knize šanci. Po přečtení chápu. Opravdu děs! 3 hvězdičky za to, že posledních cca 50 stran mě pobavilo.

04.11.2021 odpad!

Lahodně s Ellou a přáteli Lahodně s Ellou a přáteli Ella Woodward

Pěkná kuchařka. Ale upřímně z ní asi nic vařit doma nebudeme.

07.09.2021 3 z 5

Drahý pane Drahý pane Mary-Louise Parker

Od této knihy jsem očekávala mnoho. Obálka se mi líbila, ale realita byla jiná. Do čtení jsem se musela nutit. Začátek měl rychlý spád, dobře se četlo. ale čím dál víc jsem četla, tak mě to odrazovalo od čtení.

18.10.2020 1 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Chvílemi mi to už přijde jako "slaďárna". Zdlouhavé a opakující se skoro to stejné. Filmové zpracování u mě vede než to knižní. Ale říkám si, že jako útěk od reality mi to přijde vhod. :-D

17.01.2020 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Od chvíle, kdy jsem ve filmu viděla scénu, kdy Hermiona čte z knihy příběh Tří bratrů - musela jsem tu knihu mít. V té scéně jsem se do té knihy "zamilovala"...

17.01.2020 5 z 5

Očekávala jsem BUM. Prostě něco extra. Ale i tak se mi to dobře četlo.

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Autorku mám velmi ráda, její knihy se mi velmi dobře četly. Nečekala jsem takový konec, asi věřím v nápravu chlapů díky lásce.. :D

13.07.2019 5 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Četla jsem jako povinnou četbu na škole. Moc mě to nenadchlo, ale je to klasika.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knihy na téme kolem světové války nemám moc ráda. Ale příběh je pěkný. I dobře se mi četl.

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Knihy od této spisovatelky mám ráda. Je to fajn pohodové čtení.

21.03.2019 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Je to klasika, četla jsem na škole kvůli povinné četbě.

21.03.2019 3 z 5

Stránky jsem úplně hltala. Super novela!

20.03.2019 5 z 5

Hotel rozkoší Hotel rozkoší Marina Anderson

Téma, na které je psaná tato kniha mě celkem zajímavá. Nečekala jsem takový konec...

20.03.2019 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Kniha se dobře četla. Je to takové lehčí čtení. Nenadchne ani neurazí.

16.03.2019 3 z 5

Příběhy, na které svítilo slunce Příběhy, na které svítilo slunce Eduard Petiška

V dětství jsem tuto knihu dostala od babičky. Moc jsem se k čtení této knihy nehrnula, ale když jsem si ji přečetla, tak se mi moc líbila.

12.01.2019 5 z 5

Tři oříšky pro Popelku Tři oříšky pro Popelku Miroslav Graclík

Pohádku Tři oříšky pro popelku mám velice ráda, ale tohle ? Dalo se číst prvních 60 až 80 stran, stále se opakující informace, půlka knihy je bulvár.

10.08.2023 1 z 5

Jonas Brothers - Obrazový slovník Jonas Brothers - Obrazový slovník Walt Disney

Moc pěkně zpracovaná kniha, je sice spíše pro fanoušky JB.

08.08.2023 5 z 5

Gigolo Gigolo Greg Golden

Kniha nenadchne ani neurazí, ale je to příjemné čtení a skvělá oddechovka.

30.07.2023 5 z 5