angelika29 angelika29 komentáře u knih

Případ krásné čarodějky Případ krásné čarodějky Jaromír Jindra

Do tohoto dílu jsem se nějak nemohla ze začátku začíst. později se ale příběh rozběhl a už bylo vše jako v předchozích dílech. Všem doporučuji

01.02.2023 5 z 5

Případ děsivé masky Případ děsivé masky Jaromír Jindra

Tak jsem dočetla čtvrtý díl, byl zatím asi nejnapínavější. Skutečně velmi krásně a čtivě psané knihy od pana Jindry. Jen o tomto trestu jsem četla poprvé, nikdy jsem o něm neslyšela ani o něm nečetla. Nicméně všem tuto knihu doporučuji.

21.01.2023 5 z 5

Případ mrtvé novicky Případ mrtvé novicky Jaromír Jindra

Ještě rychleji než první dva díly jsem četla tento, třetí díl. Je to skutečně velmi čtivě napsaná série. Doporučuji ji všem, kdo mají rádi historii, si ji přečíst.

06.01.2023 5 z 5

Vzpoura goliardů Vzpoura goliardů Vlastimil Vondruška

Krásná z dalších povedených knih pana Vondrušky. Moc se těším na další.

Detektiv Detektiv Arthur Hailey

Po delší době jsem opět sáhla po tomto autorovi a opět jsem se nezmýlila. Jako všechny ostatní knihy, které jsem četla, i tato je bezvadná. Drží čtenáře v napětí celou knihu. všem doporučuji.

Případ zákeřného vyděrače Případ zákeřného vyděrače Jaromír Jindra

Jestli se mi dobře četl první díl této série, pak druhý byl ještě lepší. Velmi krásně a čtivě napsáno.

Případ šíleného tambora Případ šíleného tambora Jaromír Jindra

Mám tohoto autora velmi ráda. Píše velmi poutavě. Krásně otevřel touto knihou možnost pokračování dalšími knihami této série. Už se moc těším na další díly. velmi se mi líbí vykreslení života na venkově v dané době. Vřele doporučuji.

02.01.2023 4 z 5

Krajina nočních jezdců Krajina nočních jezdců František Niedl

Tato série o Hynkovi se četla tak rychle, že jsem nestačila ani dopisovat do databáze. Snoubí se zde romantika s napětím, velmi krásně a barvitě vylíčená doba husitská. doporučuji všem, kdo mají rádi historii ale i romantiku. Vskutku úžasně napsané. Moc děkuji pane Niedle.

04.11.2018 5 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Moje první kniha od tohoto autora. Velmi krásně napsaná, téměř jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Mám sice radši dějiny z doby Karla IV. ale tato kniha byla úžasná. Už čtu pokračování a myslím, že přečtu všechny knihy pana Niedla. Musím moc moc souhlasit s některými komentáři přede mnou, je překrásná.

11.10.2018 5 z 5

Jičínské pole mrtvých Jičínské pole mrtvých Vlastimil Vondruška

opět velmi vydařená knížka. jak již tady bylo řečeno, jiní pomocníci ale velmi pěkná a napínavá.

25.07.2018 5 z 5

Rožmberské dědictví Rožmberské dědictví Jan Bauer

Celá série Jakuba Protivy jsou velmi čtivé knihy. I trochu historie se nechá naučit i když jsem tady již z mnoha příspěvků četla záporné komentáře ohledně pravdivosti historie

21.05.2018 5 z 5

Jihlavský zlý duch Jihlavský zlý duch Jan Bauer

další velmi hezká detektivka

21.05.2018 5 z 5

Král nezná bratra Král nezná bratra Jan Bauer

Další kniha od které se nedalo odejít. Fakt jsou opravdu všechny velmi pěkné.

03.05.2018 5 z 5

Zachraňte krále Zachraňte krále Jan Bauer

Na začátku této knihy jsem měla trochu strach, že tam bude více středověké politiky. Po několika stránkách se ale můj názor změnil a knihu už jsem četla jako všechny ostatní jedním dechem. Velmi pěkné čtení.

19.04.2018 5 z 5

Dárek pro mistra kata Dárek pro mistra kata Jan Bauer

Tato kniha byla z této série zatím nejnapínavější. Celá série je velmi pěkná ale tato se mi zatím líbila nejvíc. Pro mě jsou knihy pana Bauera velmi pěkné čtení. Pokud se někomu nelíbí správnost historie, která je uvedena v knize, potom ať čte knihy faktů. Za mě jsou to velmi pěkné knihy.

05.04.2018 5 z 5

Císařova poslední vůle Císařova poslední vůle Jan Bauer

Další velmi čtivá kniha. Jak už tady zaznělo rychtář Protiva a kněz Blasius, to je velmi pěkné čtení

22.03.2018 5 z 5

Císař táhne do války Císař táhne do války Jan Bauer

Zatím jsem z této série přečetla všechny knihy a moc se mi líbily. Velmi dobře se všechny díly četly, ostatně i jako jiné knihy pana Bauera. Jsou velmi čtivé a bylo dobré, kdyby si čtenáři uvědomili, že jsou to romány ne knihy faktů. jen další tak krásné knihy

14.02.2018 5 z 5

Prodavači ostatků Prodavači ostatků Vlastimil Vondruška

Moje první knížka od pana Vondrušky. Jsou to velice čtivé a pěkně napsané knihy.

velmi čtivé příběhy

Tajemství abatyše z Assisi Tajemství abatyše z Assisi Vlastimil Vondruška

četla jsem všechny knihy a jsou hrozně pěkně napsané, jsou čtivé, prostě fajn