AnetaM AnetaM komentáře u knih

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Opravdu nádherná knížka.
Alessandru jsem si oblibila ještě víc než Cat. Strašně jsem se nasmala, když byla opilá, ale ze začátku jsem se v některých chvílích cítila trapně i za ni:D
Za me nejhezčí knížka z celé triologie, od začátku moc super příběh, ke konci napínavé, dokonce jsem brecela. Austin, ten je prostě...♡ A konec me dostal, opravdu doporučuji!

30.08.2016 5 z 5

To byl teda nářez!!!
Precteno za týden, a ještě jsem dlouho rozdychavala.
Naprosto miluji HG!♡♡♡♡♡♡

28.08.2016 5 z 5

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Nádherná letní taborova knížka, kterou jsem četla na táboře... :D

Vžít se do děje a zamilovat si ten tábor je strašně snadné, stejně jako si zamilovat Colea♡
Me se to líbilo, je to ale "jenom" takový romanek, ne knížka o záchraně světa:D proto čtyři hvězdičky.

28.08.2016 4 z 5

Krásky Krásky Jen Calonita

Opravdu povedená knížka. Není vůbec přehnaná, obyčejný příběh s dějem, který sice nevtahne úplně od první stránky, ale stejně uz v půlce se nemůžete odtrhnout.
Zaujme i obálka, na které tedy nevím kdo z knížky to má být, když Mira a Izzie jsou tmavovlasky. Asi to bude Savannah.
Vážně se to auorce povedlo, zamilovala jsem si Kellana, potom i Braydena, prostě super!
PS: Akorát to končí tak zvláštně a neukoncene, tak doufám, ze se brzy dočkáme dalšího dílu.

24.08.2016 4 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Opravdu super akční knížka.
Neotreli, napínavý a hlavně nečekaný příběh.
Všechno promyšlené do detailů, všude strašně zapletek.
Obdivuji autorku, tohle si 5☆jasně zaslouží!

23.08.2016 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Jako wau!
Necetla jsem první díl a na třetí se zatím ani nechystam, protože jsem viděla film.
Příběh to má skvělý, ja to akorát celou dobu srovnavala s filmem:D
Musím tomu dát pět ☆, protože jsem se s hrdiny szila, zamilovala si Minha a obdivuji autora!

21.08.2016 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Opravdu, knížky se postupně zhoršují. Divergence naprosto nej, Rezistence velmi ctiva, ale dokázala jsem se od ni odtrhnout...
A Aliance? První polovina vůbec neubiha, je to strašně vědecké a nudné. Docela jsem se ztrácela v jednotlivých kapitolách a musela se vracet na začátek, abych vůbec pochopila, z jakého jsou pohledu.
Jenomže potom přišel konec a i když je ta knížka ze začátku slabá, tímhle to autorka vytáhla.

21.08.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Divergence... TO JE NĚCO!
Knížka, od který jsem se nemohla odtrhnout!
Která me bavila tak, ze jsem zapomela na čas a málem přišla pozdě! (Jako vážně :))

Většinou se hrdinkami sziji, Tris mi ale přišla taková nijaka... (jen na začátku)
Caleba jsem nemusela vůbec...
Čtyřka je ale nej! ♡♡♡♡
Taky mám moc ráda Christinu, Zeka, Marlene a Shaunu. Ani nevím proč, ale Shaunu asi úplně nejradši.

I když bylo uz od začátku jasné, co si hlavní hrdinka vybere za frakci... Šla bych tam taky!

20.08.2016 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Hezká knížka.
A jak sama autorka píše, je to jen takový dodatek. Máme dva díly, ukončeny příběh... Proč to ještě nenatahnout.
Příběh má příběh :D... Jenomže uz žádné cesty do minulosti, velké zápletky, jenom dvojnici a život z pohledu Hollywoodské hvězdičky.
Hodně to oživil pohled Lucase, který k super, stejně jak Austin a Less... Jenomže Cat se chová nemožně.
No, je to prostě hezké, ale autorka si u me nasadila moc vysokou laťku dvěma předchozími díly.

15.08.2016 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

♡♡♡♡♡♡MILUJU!♡♡♡♡♡♡
Tahle knížka je neskutečně sladoucka a roztomile pitomá. Margot a Chris tady sice skoro nejsou, za to tu ale máme novou postavu Johna:).
Miluju tady všechny ty vzpomínky do minulosti a pečení a schůzky ve stromovem domě... A hlavně Petera, kterého nepřekoná žádný John;).
PS: Jestli si dobře pamatuji, tak Gen tady popisují jako blondynu... A ja si ji vždycky představovala tmavovlasou:((

15.08.2016 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Já vůbec nevím, kolik dát hvězdiček!
Nejdřív, po docteni Divergence jsem si rikala, ty jo ja uz vím jak se jmenuje, tak to bych si mohla Čtyřku přečíst. Když jsem přečetla i Rezistenci, napadlo me, no, po Divergenci jsem teda nevěděla vůbec nic, teď aspoň vím o nějaké te věci, kterou schovavali Odevzdání. No a nakonci série jsem brecela a konečně se mohla pustit do Čtyřky, protože jsem konečně věděla všechno.
Tak nakonec čtyři, protože všechny díly Divergence dostali pět. Stejně je to asi 4,5.
Ctyrku-Tobiase naprosto miluju!!♡♡

23.07.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Já si tuhle knížku zamilovala. Je mi jedno že tady každý píše jak to je předvídatelné a bla, bla... To je samozřejmě pravda, ale me to nevadí. Četla jsem podruhé a stejně brecela:D Celou sérii moc doporučují, byla úžasná!!!

23.07.2016 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Tahle knížka je prostě úžasná...
možná až moc :D

12.07.2016 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Opravdu hezká knížka.
Nádherný letní příběh, který se hodí na právě začínající prazdniny.
Začátek mi ale přišel nic moc. Nudné městečko a stejná brigáda. Doma všechno perfektní, hlavní hrdince se pořádně do ničeho nechtělo, kdyby ji nenutila máma.
Sam mi teda sympatická nebyla skoro vůbec. Bohatá, hezká a úspěšná. Všichni ji měli rádi a hlavně Jase si všechno bral na sebe místo ni. Potom jsem si zvyklá,ale zas me dostala, jak v posledních kapitolách furt brecela a vymlovala se. Podle me nebyla vůbec pravda, ze nic netušila.
Jase byl oproti tomu uzasnej, krásnej a milej. Dokonalej hlavní hrdina.
Celkové hodnotím knížku na čtyři hvězdičky. Měla zajímavou zápletku a krásný konec.

12.07.2016 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

U téhle knížky mi vadilo snad jen jedno-ze jsem ji necetla o Vánocích, ale na jaře. Ta nadherna atmosféra a tancici vločky na me dychali z každé kapitoly.
Připadalo mi opravdu super, jak na sebe všechny ty povídky navazovali a byly propojené.
Ani nevím, proč nedávám pět hvězdiček. Snad jenom proto, ze to nebyl žádný úžasný mega příběh, ale jenom tři povídky z Vánoční Ameriky.
I přes to vřele doporučuji-SKVĚLÁ KNÍŽKA!

03.07.2016 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Nejuzasnejsi!!!
Zamilovala jsem se do tyhle knížky... Samozřejmě, První (Selekce) mam radši... Ale druhé místo je u me taky úžasné...
Jestli je tady někdo, kdo váhá, tak do toho prostě jdete... Tahle knížka nemá čím zkalamat!
JE NEJ!♡♡♡♡♡♡

30.06.2016 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tahle knížka mi vůbec nesedla. Připadá mi krute, psat k něčemu odpad místo hvězdiček. Ale když už, tak k téhle knize. Třeba se vám líbila a ja ten názor beru. Přesto mám pár svých důvodů, abych ospravedlnila svoje hodnoceni:
Nelíbilo se mi zelené pismo-i když me nejdriv zaujalo a vypadalo netradičně, za chvíli me začali bolet oči a ja nemohla číst.
Nezaujal me motiv- sama Alenka v říši Divů není zrovna můj šálek kávy, nazvala bych to docela slataninou. O to větší slátanina byl ale tenhle příběh.
A do tretice- nesnasela jsem hlavní hrdinku, a vlastně hrdiny celkově. Alyssa byla nafoukana a hnusná na Zacha, Morfeus blázen a Zach chudák, který pořád jen poslouchal Alyssu, kterou vlastně vůbec nemiloval...
No prostě to je zplacane a nesmyslné... Ne, to opravdu není knížka, kterou někdo potřebuje přečíst...

29.06.2016 odpad!

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Celou triologii naprosto miluju a často se k ni vracím. Nečtu ji sice celou, ale aspoň nějaké úseky. Prostě jsem si tu knížku děsně zamilovala a musím uznat, ze se autorkce povedla. I kdybych nechtěla dát 5☆, donutí me určitě obálky. Protože ty jsou úplně....♡

22.06.2016 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Právě jsem dočetla a musím uznat že mi to trvalo celé čtyři dny. Ne že by knížka nebyla čtivá, právě naopak. Snažila jsem se ji natahovat jak to jen šlo.
Opravdu se toho tam dělo strašně, vyřešilo se snad všechno a já to vůbec nečekala.
SPOILER: O Lucy a Paulovi jsem to nějak čekala, přišlo mi, že to je jasné a ani nevím proč. Nikdy bych nepodezírala "Veverku" :D, ale napadlo mě, že záporný bude pan George. A pořád jsem se bála že to skončí špatně, a když Gideona zastřelili, skoro jsem se rozbrečela.
Jediné co mě zklamalo byl konec. Čekala jsem ho romantičtější... :D Samozřejmě takový byl, ale líbilo by se mi, kdyby Gideon byl nějak i v tom úúúplně posledním odstavci.
Ale jinak úžasné a nečekané.... PROSTĚ SUPER!!!

18.06.2016 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Takhle to proste skoncit nemelo!
Jinak jak všichni píšou, no pokles tam byl(v úrovni knizky). Ale ten konec to vynahradil...
Strašně jsem brecla a a hledala zázrak.... a vono nic!
Vlastně se rozbrecim vždycky, když si na to vzpomenu a to uz je to čtyři hodiny od docteni.
Né, prostě.... to je hrůza!

04.06.2016 5 z 5