Krásky

Patnáctiletá Izzie se musí přestěhovat do rodiny bohatého strýce. Jejich rozmazlená dcera Mira tráví čas nakupováním drahého oblečení, opalováním u bazénu a večírky. Samozřejmě že nepřijme dívku z chudých poměrů, která je navíc přímá a nosí oblečení za pár dolarů. Izzie se však nedá zdolat snadno a královna školy Mira je v šoku: není zvyklá, aby se jí někdo postavil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288519/krasky-8wo-288519.jpg 4.334

Krásky 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Alpress

Belles, 2012

Kniha Krásky

vlkove

Překvapivě dobré a oddechové čtení. Knihu jsem si koupila na základě toho, že byla ve slevě a zároveň měla opravdu dobré hodnocení. Tato koupě se opravdu vyplatila. Super oddechový příběh, který rychle plyne. Děj byl sice hned od začátku předvídatelný ale tento fakt neubírá knize na čtivosti. Jsem si jistá, že kdyby mi bylo o pět let méně, určitě by kniha patřil mezi mé nejoblíbenější. Příběh bych přirovnala k typickým dívčím filmům, jako je např. Divoška (2008), Co ta holka chce (2003), Dívčí války (2009) nebo Dívčí parta (2008).
Určitě knihu doporučuji všem holkám a to nejen těm mladším ale třeba i těm starším, které se rády vrátí do mladých let a s chutí si přečtou opravdu hodně nenáročnou knižní dívčí oddechovku.
* Prosím nenechte se odradit obálkou, která je opravdu odporná a jsem si jistá, že každého člověka staršího dvanácti let zaručeně odradí.

bookwoman
14.05.2017

Fajn oddechovka.

Žožik
23.01.2017

Přečetla jsem během včerejšího dopoledne a naprosto úžasné. Autorku mám moc ráda a četla jsem od ní již více knih. Je to taková příjemná oddechovka a určitě doporučuji přečíst.

AnetaM
24.08.2016

Opravdu povedená knížka. Není vůbec přehnaná, obyčejný příběh s dějem, který sice nevtahne úplně od první stránky, ale stejně uz v půlce se nemůžete odtrhnout.
Zaujme i obálka, na které tedy nevím kdo z knížky to má být, když Mira a Izzie jsou tmavovlasky. Asi to bude Savannah.
Vážně se to auorce povedlo, zamilovala jsem si Kellana, potom i Braydena, prostě super!
PS: Akorát to končí tak zvláštně a neukoncene, tak doufám, ze se brzy dočkáme dalšího dílu.

Probuzení Simona Spiera
Probuzení Simona Spiera