Aneta13 Aneta13 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knížka je skvělá i když sem u ní měla tedy hrozné nervy. :D Jack mě šíleně vytáčel a přála jsem mu to nejhorší. Millie i když má postižení, tak je skvělá a dokáže sestře úplně nejvíc pomoci. Ester mě na konci velmi mile překvapila.

30.01.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi líbila a chtěla jsem hned vědět jak dopadne. Popravdě jsem čekala mnohem brutálnější spád příběhů.
Emma mě tedy na konci opravdu štvala a vadila mi.

06.01.2020 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Knížka se mi dobře četla, ale děj byl vleklý a na konci až moc neuvěřitelný. Konec byl zbytečně překombinovaný.
A Carla mě tedy dost štvala. Nejdříve mi ji bylo líto, ale pak už vůbec. Je vidět, že se na ní špatné dětství poznamenalo.

23.10.2020 3 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Z knížky mám rozporuplné pocity. Dobře se mi četla, jen ty příspěvky na blog mě dost štvaly. Emily i Stephanie jsou obě dvě psychopatky, takže se “hledaly” až se našly.
Stephanie naivní blbka už mě úplně vytáčela jak je hloupá.
Knížka je spíš trošku nesmyslná pohádka, ale dobrý. :) Jen mě dost naštval otevřený konec a to já nesnáším, proto jsem dala tak málo hvězd.
Nevěděla jsem, že je zfilmovaná, tak si film jdu pustit.

13.02.2020 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Výborná knížka, skvěle se mi četla i když začátek byl horší. Příběhy se protínají. Rachel tak moc touží po pomstě, až to dopadne tragédií.

14.12.2019 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Tuto knížku mi dala přečíst mamka a byla opravdu úžasná! Přečetla jsem ji hned, byla jsem plná napětí a nemohla jsem se dočkat rozuzlení. Některé pasáže jsou však popsány velice rozsáhle, což mi přišlo velice zbytečné.

02.03.2015 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka byla skvělá a hrozně dobře se mi četla. Tak v půlce už víte co se stalo, ale má to do konce knížky ještě spoustu nečekaných zvratů.
Znovu mě zase zklamal otevřenější konec. Nějakou věc překonali a hned se zase něco stalo, ale jak to dopadlo se nedozvíme.

28.02.2020 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Moje druhá knížka od autorky, méně postav než v Bábovkách, což mi vyhovovalo. Obě dvě knížky jsou napsané dost podobně.
Příběh zajímavý, ale až moc smyšlený.
Konec znovu otevřený a to nemám ráda. Francouzská slovíčka mě teda dost štvala, mělo to být přeložené.

09.01.2020 4 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Tohle byla moje druhá knížka od této autorky. Bavila mě od úplného začátku do konce, přečetla jsem ji skoro ihned. Nejde se od ní odtrhnout, hodně postav takže příběhy opravdu zamotané. Konec pro mě samozřejmě absolutně nečekaný. Super !

02.03.2015 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Knížka se mi líbila, byla čtivá a pohodová. Jen mě štvalo chování Massima. Byli zde zajímavě propojené příběhy. Konec nebyl otevřený a to mám ráda.
Četla jsem, ale i lepší knížky. :)

16.06.2020 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížku jsem měla dlouho napsanou na seznamu, že si ji chci přečíst. Když jsem ji začala číst byla jsem nadšená a všem sem ji doporučovala, líbilo se mi jak se postavy proplétaly. Musela jsem si tedy psát tahák, kdo je kdo, abych se v tom neztratila. Četla jsem ji jedním dechem, abych se dozvěděla, jak to se všemi vlastně dopadlo. Když sem přečetla poslední stránku, zůstala jsem překvapeně koukat se slovy. To je jako všechno? To je ten konec na který sem čekala?
Konec mě velmi zklamal, spoustu věcí zůstalo nevyřešeno a otevřeno, zápletka s penězi mi nějak unikla, že sem si musela hledat vysvětlení na internetu. Jak, zde holky v komentářích psaly, že měly z knížky špatnou náladu a deprese, tak to může mít opravdu pouze někdo přecitlivělej. :D Vzhledem k tomu konci, jsem všem zase řekla, ať tuto knihu nečtou a to jen kvůli tomu konci, jinak byla knížka super. Jsem zvědavá na filmové tvárnění.

14.12.2019 3 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Knížka se mi velmi líbila, četla se skvěle. Tony mě teda dost rozčiloval a Chris také, že si to nechala líbit. Tracey je psychopatka a Barbary mi bylo moc líto. Montana si pozdě uvědomí, co pro ní máma znamenala. Přečteno jedním dechem.

14.12.2019 5 z 5

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Také mě kniha bohužel zklamala, nejdřív byla hodně napínavá a byla jsem zvědavá kdo bude ten co ji zastrašuje. Čekala jsem , že to bude úplně někdo jiný, někdo jí blízký, o to víc mě to zklamalo.

30.04.2015 3 z 5

Jak to celé přežít a nezbláznit se Jak to celé přežít a nezbláznit se Denisa Cziglová

Na tuto knížku jsem se velmi těšila a přečetla jsem ji skoro hned. Denisa je neskutečná bojovnice. Čím vším si tak mladá holka musela projít je ohromující. Hrozně se mi líbí její styl popisování a vyprávění.
Jediné za co jsem vzala jednu hvězdičku a velmi mě to zklamalo je to, že skoro celý příběh už psala na svém blogu a do své knížky to pouze skopírovala. Četla jsem tedy její příběh dvakrát a nic nového se moc nedozvěděla. Ale zase co by měla jiného vymýšlet. :D

11.01.2020 4 z 5