Andy6 Andy6 komentáře u knih

Strašná nádhera Strašná nádhera Halina Pawlowská

Styl psaní paní Pawlowské mám občas ráda, její fejetony v Glancu. Knížka je složená převážně z nich. Přečíst se to dá za 2 hodky, když není co dělat. Hrubě se v ní ale navezla do mého oblíbeného filmu/knihy Jíst, meditovat a milovat. Což je rozhodně hezčí knížka/film, než kdy ona napsala.

10.12.2015 2 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Tak jsem to konečně dočetla. Přes dva měsíce :-(. Detektivka dobrá a drsná. Dobře napsaný, ale na mě moc postav, moc míst a moc jmen, ve kterých jsem se zorientovala bohužel až ke konci. Každopádně můj první a poslední Nesbo. :-)

25.11.2015 3 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Knížka nebyla špatná. Ani já erotické romány nevyhledávám a tohle jsem koupila, jelikož byla recenze prý neskutečná zábava. Zábava to byla jen chvilkama, ale za břicho jsem se nepopadala. Nicméně to nebylo špatné čtení a můžu doporučit jako oddychovku.

16.09.2015 3 z 5

Nejdřív jsem si myslela , že autor je magor,že si dělá srandu z věcí, ze kterých se nedělá. Budiž, pak jsem si na jeho humor zvykla a párkrát měla i záchvat smíchu. Do dvojky, jestli bude, bych už nešla. Každopádně ale oddychové čtení na vypnutí mozku.

29.08.2015 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Předcházející kniha se mi líbila víc, ale tahle je taky hezká.

22.08.2015 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knížka se mi moc líbila. Párkrát mě i dostala smíchem k slzám. Hezky čtivě napsaný. Dala jsem ji s přestavkou na spaní za dva dny.:-)Ted mě čeká Malý pražský erotikon. :-)

04.08.2015 5 z 5

Chantal - Život na laně Chantal - Život na laně Michaela Zindelová

Tuto knížku jsem četla už dřív. Je moc pěkně napsná. Její dětství v Marseiile, setkání s Bolkem, Brno, Vladimír, i její současný život. Doporučuju.

02.08.2015 5 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Tak jsem to po dvou dnech konečně dočetla. Druhou pulku skoro nonstop. Je to moje první knížka s touto tématikou . Ze začátku mě to uplně nechytlo, ale od půlky mě to začalo bavit. Na Sunny, Jasmínu a Hládžán jen tak nezapomenu. Hezká knížka.

02.08.2015 4 z 5

Nič nemusím Nič nemusím Dana Hlavatá

Paní spisovatelku neznám, ale musím přiznat, že se mi líbil přebal knihy a anotace. Na úplném začátku jsem se nemohla začíst,ale pak se mi to začalo líbit. Knížka pro ženský, ale ne červená knihovna. Manželé, manželky,milenky a život. Nenudila jsem se a myslím, že stojí za přečtení. Hezky napsaný.

28.07.2015 4 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Tak kdo říkal, že kdo začal Aristokratkou bude z Kastelána zklamaný je blbost. Je to krásná knížka. Slzela jsem za Evičku i za Raga. Pan Boček píše úžasně, miluju jeho styl psaní i humor. Jen škoda, že už víc knížek není.Přečetla jsem ji s přestávkama za den. Doporučuju:-)

17.07.2015 5 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Tak jsem to konečně dočetla. Trvalo mi to asi 4 dny. Začínalo to jako normální dobrá detektivka z prvky hororu, a pak jsem se do toho začala zamotávat a nevěděla co je sen a co zkutečnost a tak se to táhlo až do konce. Přečíst se to dá, ale moc mě to nenadchlo. A Browna, jak tady někdo píše, mi to teda nepřipomínalo ani trošičku.

16.07.2015 3 z 5

Dovolenkáři Dovolenkáři Emma Straub

Tak už jsem to dočetla.Uf. Zajímavější bylo až posledních 5 stran. Pořád vaření, koupaní, vaření,výlet, koupání. A pořád dokola. Všude psali pěkné, humorné čtení na dovolenou. Tak humor v tom nehledejte, pár chyb v překladu nebo tisku ano a asi tři sprostý slova. :-) Takže knihu rozhodně nedoporučuju.

14.07.2015 2 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Dobře ukecali jste mě.Jdu si koupit kastelána,protože mi chybí třetí Aristokratka:-)

13.07.2015 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Perfektní knížka, pěkně psaná, Barcelona, super.

Starožitník Starožitník Julián Sánchez

Knížka mě bavila, hezky napsaný, doporučuju. Vyšla i dvojka ale prý nic moc.

Gaudího klíč Gaudího klíč Esteban Martín

Mě se ta knížka docela líbila a trochu to zavánělo Brownem, kterého mám ráda.

10.07.2015 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

O trošinku slabější než Poslední aristokratka. Taky o poznání hubenější. Ale pořád sranda.

10.07.2015 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Trochu mi trvalo než jsem přelouskala začátek a dokonce jsem chvilku typovala špatného vraha, ale detektivka pěkná. Libí se mi styl jejího psaní a čekám na pokračování :-)

10.07.2015 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

pěkně napsaná dektektivka a dobře se čte.

Apokalypsa II Apokalypsa II Mario Giordano

Jednička dobrá, ale dvojka s bionickou rukou mě nenadchla. V pulce už jsem se nudila a odložila. Nic moc.

10.07.2015 1 z 5