Andrea7272 Andrea7272 komentáře u knih

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Tento díl , jak už zde bylo napsáno byl o trochu napínavější a zase dobrý!!!! Konec mě i chytil za srdíčko a teď už šupky hupky na třetí díl :))

29.03.2022 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Super čtení jsem nadšena. Hned se pouštím do dalšího dílu :-)

19.03.2022 5 z 5

Slídil Slídil Tana French

Dobré čtení :-) Přečtěte si !!!

15.03.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Tedy to byla jízda !!!! Konec úplně nečekanej, ale naprosto skvělej , no to nevymyslíš :-) Poe s Tilly bezva parťáci , miluju je !!!! Steph mi tedy hodně překvapila , že v jejím stavu toho tolik zvládla…… nebudu prozrazovat , zkrátka do toho musíte jít a přečíst , stojí to fakt zato!!!!!!!

08.03.2022 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Další díl se mi líbil a Poe s Tilly - super dvojka :-) jdu na další díl :-)

26.02.2022 5 z 5

Tanec v ohni Tanec v ohni Graham Masterton

Další super díl této série :-) moc se těším na další pokračování !!!
Jen pejsanů je mi líto , jako pejskař, který má kolem sebe v rodině tolik hafíků, to těžce nesu :-(

15.01.2022 5 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Ani nevím , co si o knize myslet snad jen , že jsem čekala o od ní rozhodně víc :-(

23.12.2021 2 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Nebylo to špatné. Jen některé pasáže strašně zdlouhavě, podrobně, zbytečně popisované. Půjdu do dalšího dílu :-)

16.12.2021 4 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Tedy to byla jízda :-) perfektně napsané, konec mě dostal - překvapivý !!!!! Jen nechápu, jak si někdo nechá takhle vymejt mozek !!!!!! Doporučuji .

02.12.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Pecka opět jsem byla spokojená :-) Spisovatelka nezklamala , řadím mezi topku !!!!

28.11.2021 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert nezklamal , jako vždy :-) Napínavé, zamotané , konec překvapivý!!!! Za mě pět hvězd a doporučuji !!!!!!

21.11.2021 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Po dlouhé době jsem měla šťastnou ruku a sáhla po super knize!!!!!
Napínavé, čtivé - doporučuji :-)

11.11.2021 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Mám ráda , když se v knize pořád něco děje. Takový průměr. Četlo se to dobře , vše na konci do sebe zapadlo......

04.11.2021 4 z 5

Pohled ze tmy Pohled ze tmy Gytha Lodge

Kniha se četla dobře, ale na můj vkus bez akce bez napětí. Podobné tomu prvnímu dílu. Nevím zda sáhnu po další knize od autora ......

21.10.2021 2 z 5

Ukrytá Ukrytá Gytha Lodge

Pěkné čtení. Mám ráda , když je kniha akční a pořad se něco děje . Tady se nic moc neděje až ke konci knihy. Ale jste zvědaví , jak to po třiceti letech dopadne. Jdu na další díl od autora , tak snad to bude lepší :-)

16.10.2021 3 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti David Urban

Příběh se četl dobře. Na českého autora dobré dílo :-) Tečka na konci fakt nečekaná - stojí za přečtení :-)

11.10.2021 3 z 5

Zmizelá apatykářka Zmizelá apatykářka Sarah Penner

Za mě super :-) dobře se četlo a příběh, který se protína součastností s minulostí je hezký :-) mohl se opravdu stát :-) dávam plný počet a pokud autorka napíše další knihu určitě po ni sáhnu :-)

05.10.2021 5 z 5

Neznámí Neznámí C. L. Taylor

Dobré příběhy , které se ve finále pěkně propletou !! Pro mě pohodové čtení :-)

14.09.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Bylo to super napínavé čteníčko. Příběh zajímavý Zoe i Tatum sympaťáci , těším se na další díl :-)

10.09.2021 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Super čteníčko :-) jdu na další díl !!!!

05.09.2021 5 z 5