anája anája komentáře u knih

Moje druhé já Moje druhé já Jonathan Kellerman

Kniha se mi moc líbila , mám ráda psychologické thrillery. Byla čtivá a napínavá. Jen dost postav a jmen, takže jsem se někdy trošku ztrácela.

06.05.2023 5 z 5

Sebeobrana Sebeobrana Jonathan Kellerman

Pro mne zatím nejlepší kniha autora. Trochu jsem se taky ztrácela ve jménech, ale jinak super napínavé. Zdlouhavé se mi zatím zdály všechny knihy autora

24.04.2023 5 z 5

Zvláštní, ale pravdivé Zvláštní, ale pravdivé John Searles

Zajímavý příběh velmi čtivé. Jen konec hodně useknuty. Smutné příběhy několika lidi a k tomu jeden dobrák , u kterého byla Melissa ubytovaná.

20.04.2023

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Příjemná ctiva kniha, moc se mi líbyls.

17.04.2023 4 z 5

Svědkyně Svědkyně Jonathan Kellerman

Námět knih je vždycky zajímavý, ale pro mě se to neskutečně vlece a žádná akce. Jsem zvykla na thrillery co mají víc šťávy. Takže jsem chvílemi odbihala myšlenkami jinam, protože to bylo zdlouhavé a dalo by se zkrátit na půlku knihy.

15.04.2023 3 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Tak to byla hrůza, divně psané a o ničem.

09.04.2023 odpad!

Impuls Impuls Jonathan Kellerman

Mě se kniha líbila, byla napinava. Jen ten závěr kdyby byl trosku peprnejsi s překvapením bylo by to ještě lepší.

08.04.2023 4 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

Dej byl napínavý. Moc dobrý detektivní thriller.

02.04.2023 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Kniha nepostrádala napětí. Detektiv byl moc sympatický. Laura Bestová na zabití. Pachatele jsem neuhodla. Škoda ze se nedala dohromady raději s detektivem.

29.03.2023 4 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Velice zajímavé čtení. Obdivuji ten nápad a i když je kniha tlustá, precteno za 3 dny. Námět mě hned zaujal a pak to bylo tak napínavé ze jsem musela číst a číst . Hltala jsem osudy lidi a jedné zvláštní bytosti, která přesně věděla na kterou strunu zahrát, jak se vetřít a vnutit člověku pocit ze tu věc musí mít. Nemusí mít moc peněz , stačí, když na oplátku udělá nevinný žertík jiné osobě. Parádní čtení

25.03.2023 5 z 5

Rivalka Rivalka Charlotte Duckworth

Děj knihy mě zezačátku nijak neuchvátil. Pak se to ale rozjelo a konec byl bombovní, nedalo se odložit. Taky se mi libi co spisovatelka píše vzadu o tom jak byl její osud podobný. Nakonec mi bylo Asleigh i trochu líto, i když byla mrcha. Ne kvůli tomu konci, ale kvůli tomu, že si dovedu představit kolik úsilí musí stát to její skrývání pravdy a neustálé sebekontroly a nenápadné pomalé prestiže. A taky bylo v knize popsáno ze se necítila tak úplně ve své kůži když měla sama jednat za firmu . Necítila se komfortně. A to je podle mě dost velké trápení .

22.03.2023 4 z 5

Varování Varování Kathryn Croft

Kniha mě moc překvapila. Byla tak napínavá a záhadná. Pořád jsem musela číst. Konec a rozuzlení jsem vůbec nečekala. Pecka

13.03.2023 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Už jednou jsem knihu odložila. Manzelka chladná, ani jedna z postav není sympatická.Ovšem napodruhé jsem nějak proběhla začátek, který mě nezaujal a ejhle kniha byla napinava a ctiva. Nakonec se mi líbila.

11.03.2023 4 z 5

Náhradník Náhradník Nicole Lundrigan

Výborně napsaná kniha. Zaujala mě tolik, ze jsem ji věnovala cely den.

15.02.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Asi půjdu proti proudu, ale za mě úplně obyčejná detektivka. Četla jsem daleko lepší.

14.02.2023 2 z 5

Prokletí rodu Usherů Prokletí rodu Usherů Robert R. McCammon

(SPOILER) Výborně napsaná kniha. Vůbec jsem nečekala, že Dýňák bude zrovna tato osoba. Četla jsem si teď recenze a pro tessii m tady píšu, že pan domácí byl ,,sám ďábel”. Se kterým se díky osudu nesetkali. Byla jsem v napětí v jaké bude podobě, a zklamalo mě to.

02.02.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Bohužel pro mne nejslabší kniha autora. Taková tuctovka. Jinak každou jsem z každé jeho knihy obdivovala promyšlenost a neobvyklost nápadů, tady ne.

10.01.2023 2 z 5

Falešná svědkyně Falešná svědkyně Karin Slaughter

Moc dobře napsaný tvrdý thriller. Vše do sebe dokonale zapadlo. Tleskám autorce

15.12.2022 5 z 5

Pavouk, který kulhal Pavouk, který kulhal Iva Hercíková

Kdysy jsem četla a líbilo se mi. Teď jsem se k tomu vrátila a přečetla znovu a zklamání, nevím co se mi na tom tenkrát líbilo.

04.12.2022 odpad!

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Perfektní, napínavé, návykové, nedalo se odložit.

13.11.2022 5 z 5