Pavouk, který kulhal

Pavouk, který kulhal https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99354/bmid_pavouk-ktery-kulhal-jGX-99354.jpg 3 41 7

Soubor čtyř novel: Noc v hotelu, Pavouk, který kulhal, Oko - horrory ze současnosti. Zub - příběh na hranici absurdity a tragikomiky.

h2220
12.06.2023 4 z 5

krátší příběhy . Paní Hercíková v povídkách nechce šokovat, jsou to takové variace na scifi či horovovou tematikou

anája
04.12.2022 odpad!

Kdysy jsem četla a líbilo se mi. Teď jsem se k tomu vrátila a přečetla znovu a zklamání, nevím co se mi na tom tenkrát líbilo.

Aribana
14.02.2020 2 z 5

Povídka, která se nejvíce blížila realitě byla ta poslední “Oko”, kde spadla do žánru detektivky. Povídka první “Hotel” mě nijak nezaujala a povídka “Zub” byla vyloženě blbost...Hlavní povídka “Pavouk, který kulhal” mohla být úplně klidně jako ze života, nebýt některých hloupostí. Ale tak zas na druhou stranu, kniha s prvky hororu, je může obsahovat.

Ivusa007
09.09.2019 3 z 5

A mně se to líbilo. Oko a Pavouka si budu pamatovat asi napořád, Noc v hotelu je průměr a Zub je natolik absurdní sci-fi, že je škoda, že to nemělo nějaký jiný konec. Jinak Oko bylo i zfilmované pod názvem "Oko ve zdi" a práva na film si dříve přes Universal Pictures koupil i A. Hitchcock - ten ale bohužel nestihl film natočit.

maryzka
15.07.2019 odpad!

Jedním slovem: Pitomost a nezapamatovatelná kniha, možná jenom ten název.

Nartaya
27.07.2017 odpad!

Hodně hodně špatné... Dočetla jsem první "horror"... jen ze zvědavosti, jak se autorka s tématem popere. Hm, nic moc. Druhý příběh jsem už nepřečetla, nuda a ztráta času. Jsou všechny její knížky tak špatné? Dříve byla o dobré knížky nouze...

jprst
16.12.2011 1 z 5

Žádné velké nadšení, ani jedna z povídek mě nezaujala, prostě na horrory jsou jiní autoři.

Iva Hercíková
česká, 1935 - 2007
1993  75%Pět holek na krku
2004  65%Tři v háji
1998  72%Hester aneb o čem ženy sní
1980  84%Nataša
1978  70%Andrsenka

Kniha Pavouk, který kulhal je v