Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Opět jsem se skvěle bavila. Nad některými hláškami jsem je nevěřícně kroutila hlavou.

08.04.2019 5 z 5

William, Kate a malý George William, Kate a malý George Christopher Peter Andersen

I když jsem už přečetla několik knih, týkající se královské rodiny, tuto knihu mě velmi bavilo číst. Objevila jsem nové poznatky a informace, které jsem doposud nikde nečetla, i když je tento příběh velmi známý, téměř všem lidem.

08.04.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Elizabeth Maxwell (p)

Slibný začátek, ale co následovalo potom mě moc nebavilo. Kord když se tam objevilo nadpřirozeno. Což já nevyhledávám.

26.03.2019 2 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Vůbec mě to nebavilo. Možná že audiokniha a seriál na Streamu může být lepší....

18.03.2019 2 z 5

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Teda nedovedu si představit co bych dělala, kdybych byla Martinou.
Ježiš, jak mě ty její rodiče po celou knihu štvali. :-D

18.03.2019 4 z 5

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

U této autorky mě nejvíce štve, že její knihy vždy končí tak, že by si člověk přál pokračování :-D

16.03.2019 5 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Moje druhá přečtená kniha od tohoto autora a této série.

02.03.2019 4 z 5

Prsten Prsten Jana Javorská

Jak jinak by to mělo skončilo než šťastně

25.02.2019 4 z 5

Miláčkové Miláčkové Ladislav Muška

No jo no. Člověk mnohdy pokládá zvířata za hloupé i když tomu tak není.

24.02.2019 5 z 5

Srdcový kluk Srdcový kluk Lenka Lanczová

Jak já nemám ráda knihy s otevřeným koncem. Nechtěla bych mít stejné rodiče jako měla Sabina. Nejvíc mě šokoval ten konec.

22.02.2019 4 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Na to, jak jsem se na knihu těšila, tak jsem po přečtení velmi zklamaná. Vůbec jsem se nebavila při čtení, jako tomu bylo u prvního dílu.

19.02.2019 2 z 5

Tyrolské elegie / Král Lávra / Křest svatého Vladimíra Tyrolské elegie / Král Lávra / Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Já osobně nevyhledávám poezii. Knihu jsem si vybrala v rámci čtenářské výzvy.

17.02.2019 3 z 5

Jelikož jsem fanoušek HP, nedalo mi to, abych si nepřečetla tuto knihu. I když jsem se při čtení nesmála, a chvílemi mě to moc nebavilo, nutí mě to k přečtení dalšího dílu.

15.02.2019 3 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Kniha mě zezačátku moc nezaujala, ale poté jsem se od ní nemohla odtrhnout a kdykoliv jsem měla čas, byť jsem třeba přečetla jenom 5 stránek v autobuse při cestě do práce. Což ovšem byl problém, když jsem četla některé pasáže, při kterých jsem se musela červenat nebo usmívat a ostatní lidé na mě pak koukali divně.

15.02.2019 4 z 5

Já a holka odvedle Já a holka odvedle Jared Reck

Nejvíc mě v knize vytáčel Matt svým chováním po zvratu, který nastal. Chápu, že ho to zdrtilo, ale mohl se k lidem v okolí,kteří se mu snažili pomoct, lépe chovat a ne myslet jenom na basketbal a dělat "průsery"

10.02.2019 3 z 5

Prokletí rodu Windsorů Prokletí rodu Windsorů Ulrike Grunewald

O některých "příbězích" jsem četla v jiných knihách o královské rodině.

09.02.2019 4 z 5

Lady Diana - Diana, královská rodina a já Lady Diana - Diana, královská rodina a já Arthur Edwards

Poslední dobou si vybírám knihy, které mě ve finále moc nebaví, ale je mi líto je nedočíst, když už je mám rozečtené. Příkladem je i tato kniha. Styl, jakým je kniha napsaná mě ani nenadchnul ani neurazil.
Nejvíc mě vadilo to, že autor neustále přeskakoval na různé roky. (jednou psal např. o roce 1988, za chvíli o roce 1992 a najednou byl zase v roce 1986)

09.02.2019 3 z 5

Králova řeč Králova řeč Peter Conradi

Tato kniha byla pro mě oříšek. Některé pasáže byli na můj vkus až příliš táhlé a nezajímavé.

09.02.2019 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Sice jsem s Harry Potter nevyrůstala, protože když vyšel první díl v Čj, tak mně byly 2 roky. Ale i tak jsem blázen, který každý rok musí vidět všechny filmy a číst všechny knihy, i když je znám prakticky nazpaměť, ale vždy narazím na nové informace.

09.02.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Harry je v tomhle díle strašně nesnesitelný, stejně tak Sirius. Ale stejně super

09.02.2019 5 z 5