Lady Diana - Diana, královská rodina a já

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha z pohledu královského fotografa.

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98147/lady-diana-diana-kralovska-rodina-a-ja-98147.jpg 36
Žánr
Literatura naučná, Biografie a memoáry, Obrazové publikace
Vydáno, Mustang
Orig. název

I'll tell the jokes Arthur

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Lady Diana - Diana, královská rodina a já

Přidat komentář
4444913
30. března

Kniha dostižena a velice potěšila.Ačkoli autor je fotografem dost nechutného plátku, kromě obrany svého písečku ve smyslu "co je špatného na focení lidí v soukromí" je kniha překvapivě nebulvární.Některá jeho tvrzení jsou dnes po letech už vyvrácena ale celkem má (podle mě)rozumné názory,docela se snaží být objektivní,v prostředí o kterém píše se rozhodně vyzná a přemýšlí o něm zřejmě víc než úředníci královny.Kdybych myslela že to pomůže,poradila bych jim aby si pasáž o práci na veřejném obrazu monarchie nechali vytetovat.

4444913
18.08.2019

Knížku nemůžu posoudit,nemůžu ji sehnat.Ale pro eventuální zájemce-koupila jsem anglickou knihu Arthura Edwardse Magical Memories(updateované vydání-kolem 450kč)kde je spousta řekla bych moc pěkných fotek.Kniha je rozdělena do několika kapitol(královna,královna matka,Diana,Charles a Diana,Camilla,Charles,Camilla a Charles,Kate a William-končí fotkami před porodnicí po narození prince George,a pár dalších.)Jen kdyby měl někdo zájem.


Ana72154
09.02.2019

Poslední dobou si vybírám knihy, které mě ve finále moc nebaví, ale je mi líto je nedočíst, když už je mám rozečtené. Příkladem je i tato kniha. Styl, jakým je kniha napsaná mě ani nenadchnul ani neurazil.
Nejvíc mě vadilo to, že autor neustále přeskakoval na různé roky. (jednou psal např. o roce 1988, za chvíli o roce 1992 a najednou byl zase v roce 1986)

Štítky

princezny královská rodina Diana, princezna z Walesu, 1961-1997

Autor knihy

Kniha Lady Diana - Diana, královská rodina a já je v

Přečtených8x
Čtenářské výzvě2x
Knihotéce3x
Chystám se číst2x
Chci si koupit1x