Amifa Amifa komentáře u knih

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Velmi zajimavy pribeh.

21.08.2020 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Moc hezka kniha. Doporucuji.

09.08.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak tato kniha na me udelala velky dojem. Zajimava zapletka a prolinani pribehu, prislo mi, ze je vse opravdove - nepritazene za vlasy a uveritelne. Doporucuji.

05.08.2020 5 z 5

Lapuťák a kapitán Adorabl Lapuťák a kapitán Adorabl Dominik Landsman

Tento prvni dil jsme bohuzelcetli az po druhem dilu. Druhy se nam asi libil vice, zde bylo vice bojovani a dcera se chvilemi bala. Ale zase jsme si srovnali a ucelili pribeh. Vtipna dobrodruzna a hlavne originalni kniha :-)

03.08.2020 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Opět pohled na válku z trochu jiné strany. Moc se mi příběh i styl psaní líbil. Stojí za přečtení.

29.07.2020 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Super knizka, je fajn, ze tu jsou i postavy z predeslych knizek. Zajimavy pribeh, kdy sice od zacatku tudite jak to bude dal, ale i tak hltate stranku za strankou :-)

19.07.2020 5 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Precteno jednim dechem, napinavy pribeh se zajimavym koncem.

18.07.2020 5 z 5

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána Dominik Landsman

Vtipne, napinave, nekdy trochu slozitejsi na pochopeni (pro deti). Nektere vtipy take pochopi jen dospeli (napr. Rozdeleni Ceskoslovenska) ale ja jsem se bavila.

18.07.2020 5 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Četla jsem e-knihu, tak doufam ze to byla kompletni verze. Konec mi prisel takovy useknuty. Ale jinak velmi ctivy pribeh, psany mnohdy drsne, ale bohuzel to tak asi opravdu bylo.

10.07.2020 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Moc hezka kniha, valka opet z trochu jineho pohledu.

07.07.2020 5 z 5

Sny na dobrou noc Sny na dobrou noc Arnošt Goldflam

Moc hezká knížka, dětem se líbila.

21.04.2020 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Velmi čtivý příběh s nádherným koncem. Chvíli jsem se bála, že to dopadne jinak :-)

19.04.2020 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Uf, od této knihy se prostě po prvních 20 stránkách nedalo odejít. Ještěže máme to konarovirové volno, prostě jsem to musela dočíst. Ubulená a plná dojmů jsem ve 3:52 ráno otočila poslední stránku. Děkuji za knižní výzvu, protože bez ní bych se ke knihám od paní Chamberlainové nedostala, a jakože zatím všechny stály za přečtení.

07.04.2020 5 z 5

Pohádky z jasmínového keře Pohádky z jasmínového keře Irena Kaftanová

Hezké čtivé příběhy s poučením a krásnými ilustracemi.

01.01.2020

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Nádherný čtivý příběh z konce 1. světové války se smutným koncem, který vás chytí u srdce. Čtu po několikáté a vždy se slzami v očích.

29.12.2019 5 z 5

Máj / Márinka Máj / Márinka Karel Hynek Mácha

Klasika, kterou by si měl přečíst každý.

28.12.2019 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Mě se kniha líbila, chvilemi mi lezl mraz po zádech. Možna proto, že mám tři malé dcery. Jen jsem čekala víc uzavřený konec.

10.02.2019 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Má první kniha od této autorky, čtená díky výzvě, ale myslím, že si ještě nějakou přečtu. Čtivá kniha se zajímavým dějem.

28.01.2019 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain