ame ame komentáře u knih

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

druhý díl byl dobrý, nemůžu říct že by byl špatný, ale nemůžu říct že by byl skvělí, natož tak famósní. Autorka byla už dostatečně rozepsaná a měla nějakou línii, ale nebylo tamněco co by mě nutilo dělat u příběhu přestávky abych to pobrala a vspamatovala se, naopak se mi líbí že autorka udělala znás samích neznámé času, nebyli jsme světky něčeho, podle čeho bysme usuzovali že něco víme lépe než hlavní hrdinka, navíc mi přijde že byl úžasně oddělen svět dětí a dospělích. U tohoto dílu člověk nemusel tak přemýšlet a tak se dalo si i oddychnout : )
je zajímavé poznávat svět očima někoho kdo je podobný jako vy, ale zároveň naprosto odílný svým darem času. Samozřejmě bylo nejzajímavější konec kdy se poznalo jak příběh skončí.

24.02.2018 3 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Časodějové mě nijak zvlášť neohromili, hlavní postava má až moc nepřátel a jak se děj vyvíjí chápete knihu čím dál míň a míň. Myslím si že určité věci jsou nepochopitelné i pro někoho kdo knihu miluje a přečte ji za jeden den. Fantasi mám osobně moc ráda a děj s časem je hezké téma, ale kniha není oddychová. Musím uznat že je dokonale promyšlená a nějaké to klišé tu sice je, ale je buďto nepodstatné nebo tak maličké že si o člověk téměř nevšimne, vtomto jsem velice spokojená a druhý díl si přečtu

24.02.2018 3 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Kniha mě neuchvátila tolik jako první, hlavně kvůli jinému prostředí a postavám které jsou stejné a žádné nepřibyly, taky vás napadlo:
Proč mění ty obálky, stačí přece přepsat název, no ne?
Ale to není chyba spisovatelky. Děj byl nic méně trhavý a čas od času jsem se musela podívat na spět.
Ale styl psaní úžasný, charakteri, zvraty a i ta láska byla vítaná : )
Mezi pěti a čtyřimi hvězdičkami jsem bojovala, ale nakonec vyhráli čtyři.

24.02.2018 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

jak já miluji hlavní hrdinku
knihu jsem měla za pár hodin přečtenou a ani jsem nedutala a už se moc těším na třetí díl : )

10.02.2018 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

kniha se ze začátku táhla, ale konec za to stojí dvojnásob
DOPORUČENÍ ASPOŇ KRABICI KAPESNÍKŮ ( MĚ NESTAČILA)
knihu bych mohla číst aspoň stokrát :)

08.02.2018 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

zvrat, akce, krutost, magie a láska co víc si lze přát, vyjítečné hlášky, milé scény a dojemné postavy a je tu Jack, další zvrat, tahle byla asi nejvíce vyvedená z celé série
: )

08.02.2018

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

zajímé pokračování, ale ten majtnický put byl mírně přehnaný, nevím ale zdálo se mi že bylo řečno že var krve rozšiřuje vše a všude a pak se stane že je postava normální a nebo až ledově chladná ve věčině pocitů, kniha vyjítečná, ale pár věcí by šlo zlepšit : )

08.02.2018 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

kniha byla zajímavá a plná zajímavostí z historie, hlavní hrdinka je mi velice simpatická a příjemná, kniha ale nemá zajímavé zvraty a překřížení, proto 4 z 5 a ne 5 z 5

08.02.2018 4 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

kniha se mi líbila, ale byla až moc na doplnění a navíc uzavřena spůsobem který nejde nazvat jinak než knižním klišé, útěk, útěk a zase útěk

07.02.2018 3 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

na knihu jsem se moc těšila, jelikož jsem četla už něco podobného (slza, vodopád), knihy byla plná dramatů a nečekaných zvratů, hlavní postavě rozumím a chápu ji
( taky vyčnívám z davu), ale jak to obvikle mám konec mě sklamal a doufám že další díly budou trošku jiné

07.02.2018 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

od knihy jsem čekala hodně a taky se mi to smlnilo knihu miluju ( a taky má bezva obálku ) a jsem určitě moc spokojená, už ji mám přečtenou snad stokrát a jsem moc ráda že se ke mě dostala moc se těším na třetí díl : )

07.02.2018 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

kniha se mi líbila, nebylo toho příliš, ale děj se často táhl, v konečném ději bylo vysvětlení a proto jsem nečekala další díl, ale určitě mu dám šanci

27.12.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

velice elegantně vypracovala úžasný příběh plný dramatu a nečekaných a dramatických zvratů, už se moc těším na poslední díl

27.12.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

moc se mi líbilo, to přepracování příběhu a musím uznat že to byla velmi čtivá kniha

27.12.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

moc se mi líbilo když mluvili i jiní než Amerika, bohužel jsem četla knihu se značným odstupem od série Selekce a tak jsem se často strácela

03.12.2017 5 z 5

Selekce 1–4 (box) Selekce 1–4 (box) Kiera Cass

kniha byla chitlavá, ale někdy až moc zamotaná zvlášť kniha Dcera, byla moc zbrklá a možná bych ji ještě roztáhla, ale jinak super

03.12.2017 5 z 5