Always a reader Always a reader komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tohle je nenormálně normální příběh. Není nijak zvláštní - prostě rakovina, láska a tak - ale je to zvláštně napsané. V tom je to kouzlo. Spisovatel použil spoustu ironie, metafory, citáty a taky černý humor (dělají si srandu sami ze sebe - ze své rakoviny). Je to moc hezky napsané a příběh se taky povedl. Brečet se mi chtělo asi tak na posledních 30 stránkách.

06.04.2015 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Už obálka knihy mě zaujala a ten příběh mě do sebe vtáhl. Pro některé by to byl nejspíše zbytečný díl, ale pro mně vážně ne. Mi se líbilo, že jsem se dozvěděla víc o Tobiasovi a jeho pohled na věci, na Tris.

29.03.2015 5 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Skvělé příběhy, dobře napsané.. doteď si živě vybavuji některé z nich.

13.02.2015 5 z 5

Boží knížka.. Tenhle díl už přechází z pohádky do hororové pohádky, která později přejde až v horor. Pár scén je jiných než ve filmu. Mozkomoři v knížce mi příjdou hrůzostrašnější než ve filmu. Tedy když si je dokážete živě představit.

06.02.2015 5 z 5

Poník k zulíbání Poník k zulíbání Julia Boehme

Moc pěkná knížka. Když jsem byla menší strašně jsem jí zbožňovala :)

03.11.2014 5 z 5

Nejchytřejší poník na světě Nejchytřejší poník na světě Julia Boehme

Moc pěkná knížka. Když jsem byla menší strašně jsem jí zbožňovala :)

03.11.2014 5 z 5

Jak to bylo poprvé Jak to bylo poprvé Lenka Lanczová

Super knížka! Miluju všechny ty příběhy. Některé jsou poučné, některé romantické a jiné zase smutné. Ale všechny mají jedno společné.. to je ono ,,poprvé".

Hříšná touha Hříšná touha Lenka Lanczová

Strašně moc se mi líbila, jedná z mála knížek, která mě svedla rozplakat. Je táák krásná, romantická. Tahle knížka mi stále živě zůstává v paměti.

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Nemám slov. Skvělá kniha, reálně působící a konec mě dost překvapil. Autoři mají můj obdiv, za tak reálnou a dobrou knížku.

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Film jsem viděla, okouzlil mě. Ráda bych si někdy přečetla i knížku, vím že bude lepší (pro mně jsou vždy lepší knížky.. ) :)

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Knížka se mi líbila. Je jiná než ostatní, není to stále to samé dokola. Je takova..originální. Pěkná :)

29.10.2014 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Příběh krásný, ale nesedí mi vyprávění pouze formou dopisů, emailů či chatování. Chyběly mi tam dialogy, popsání scény a pocitů.
Znám filmové zpracování a to bylo moc povedené.

28.01.2024 3 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Začátek mi přišel poněkud zmatený, ale nápad na příběh je to moc pěkný. Zajímal by mě Samuelův život a tak se možná pustím i do druhého dílu až bude dostupný.

30.07.2022 4 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Pro mě velice humorná kniha co se týče oněch osobních problémů.

05.06.2019 4 z 5

Další šance Další šance Lauren Brooke (p)

Pěkné, oddechové čtení.

18.09.2017 4 z 5

Cesta za svobodou Cesta za svobodou Lauren Brooke (p)

Pěkné, oddechové čtení.

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Určitě je to zajímavá knížka, která je neobyčejně napsaná. Moc se mi líbí jak jsou do knížky zakomponované recepty, je to skvělý nápad.
Ovšem nemůžu říct, že knížka byla úžasná, protože popravdě mě hlavní postava po čase začala trošku otravovat..ale to patřilo k její osobnosti nejspíše.

18.09.2017 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Skvělé, hlavně originální a neokoukané pohádky pro malé i velké kouzelníky.
Je škoda přečíst to celé najednou, mnohem lepší je si jednou za čas, třeba k nějaké příležitosti, přečíst jednu bajku a pořádně si to vychutnat..

18.09.2017 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Směsice nářečí je obtížnější na čtení ale není to špatná knížka. Ještě před přečtením jsem byla na představení v divadle a to se mi moc líbilo.

18.09.2017 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Knížka není špatná, je krátká a četla se mi vcelku dobře. Tenhle příběh zná snad každý, takže mě to vlastně nepřekvapilo ani nezklamalo, ale je hezké si to přečíst.

05.06.2016 3 z 5