alsae alsae komentáře u knih

Scarlett 2 Scarlett 2 Alexandra Ripley

Tento poslední díl se mi už moc nelíbil, příběh byl dost zamotaný, některé části jen málo vysvětleny a o Rhettovi skoro nic. Už to prostě nebylo ono:-(

24.07.2013 2 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Taková oddechovka, ale taky mi vadilo, že Emily a Spike neměli více prostoru.

24.06.2013 3 z 5

Jih proti Severu 2 Jih proti Severu 2 Margaret Mitchell

Skvělá knížka, i přes to že mi po dlouhou dobu byla Scarlett docela nesympatická:-D A ten konec do knížky úplně seděl a nezklamal mě. Rozhodně zůstane jednou z mých nejoblíbenějších:-)

21.05.2013 5 z 5

Jih proti Severu 1 Jih proti Severu 1 Margaret Mitchell

Pár prvních stránek mi přišlo trochu zdlouhavých, ale pak se kniha krásně rozjela a skvěle se četla. Jsou v ní zajímavé osudy postav i celý příběh.

08.05.2013 5 z 5

Impérium: Mafie v Atlantic City Impérium: Mafie v Atlantic City Nelson Johnson

Tak tuhle knížku jsem ani nedočetla do konce. Skončila jsem někde za 100 stranou, během toho jsem narazila tak na jednu přímou řeč a jinak je to jen popisování historie Atlantic City, jak se stavělo, jak přícházeli lidé ..... . Takže jestli se to později rozjelo, tak na to jsem už opravdu neměla sílu. Pro mě prostě nuda, ale někomu se to líbit může.

02.05.2013 1 z 5

Temný ráj Temný ráj Tami Hoag

Knížka byla fajn, dobře se četla a bylo těžké se odtrhnout. Prostě červená knihovna, ale super oddechovka

25.04.2013 5 z 5

Po setmění Po setmění Tilly Bagshawe

Knížka se četla moc dobře, byla napsaná poutavě, ale ten konec mě trochu mrzel.

03.04.2013 4 z 5

Myš dobré naděje Myš dobré naděje Stanislav Rudolf

Tuhle knížku jsem četla ještě na základce, a tehdy se mi moc líbila.

22.03.2013 5 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Když jsem tuhle knížku před pár lety četla, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Skvělý příběh, ke kterému se jednou určitě vrátím.

21.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl mi příjde už jako taková klasická červená knihovna, kde stále otravuje vnitřní bohyně. Nic co bych si ještě někdy chtěla přečíst.

21.03.2013 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Teto knihy, je všude plno, takže mi to nedalo a pustila jsem se do čtení. A po dočtení musím říct, že se mi nelíbila. Na to kolik se toho v příběhu odehraje, je moc dlouhá, hlavní hrdinka pro mě ne moc sympatická naivka. Dialogy jsou docela klišé, a tolik erotických scén už spíš nudilo a knížku nijak neposunulo dál. A vnitřní bohyně a oslovení bejby, to bylo opravdu pro zasmání.

25.02.2013 1 z 5

Úzká zlověstná linka Úzká zlověstná linka Tami Hoag

Knížka byla napínavá až do konce a některé části opravdu vtáhly do děje. Konec byl ale docela málo rozvedený a některé záležitosti nebyly vůbec vysvětlené.

25.01.2013 4 z 5

Mistrovská hra Mistrovská hra Sidney Sheldon

Zajímavé postavy a jejich osudy, ale většinou moc štěstí neměly. Měla jsem to přečtené skoro hned, pořád jsem chtěla vědět co bude dál. Určitě doporučuju.

30.12.2012 4 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Docela zajímavé téma, napsané to bylo chytlavě. Ale víc pozornosti mohlo být věnované i vedlejším postavám.

18.12.2012 3 z 5