Po setmění

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Manželé Grace a Lenny patří k newyorské smetánce. Lenny se vypracoval na majitele úspěšného fondu Quorum. Jednoho dne však zmizí, ale chybí i miliardy dolarů z fondu. FBI ho podezírá ze zpronevěry. Záhy moře vyplaví Lennyho tělo a podezření padne na jeho ženu Grace. K tomu, aby dokázala, že je nevinná, jí nestačí pouhý útěk z vězení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/112228/po-setmeni-txC-112228.jpg 4.449
Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Alpress
Orig. název:

Sidney Sheldon’s after the darkness (2010)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Po setmění

Přidat komentář
vlasta12
15.02.2017

Přečetla jsem za jeden volný den. Pěkné čtení.

moudivlacek
21.09.2016

Dávám jen 3 hvězdičky za velmi pomalý a nudný začátek. Děj začne být zajímavý, až když je hlavní hrdinka ve vězení. Její náhlá touha o uvedení všeho na pravou míru a pak touha po pomstě, tak to je prostě mistrovsky vylíčené.
I když velmi rychle odhadnete, kdo za tím vším stojí, je tam spoustu malých zvratů, které nečekáte a které vás dostanou.
Je to shrnuto - velmi zajímavě napsaný psychotriller - alespoň dle mne.
Takže doporučuji prokousat se začátkem a pak ....

Laf
10.07.2016

Hodně vydařené čtení. Sice začátek trochu nudnější, ale stačilo se těmito stránkami prokousat, a pak to bylo už jen lepší a lepší. Jen v ten úplný konec jsem doufala, že bude jiný než byl, ale romantika se prostě nekonala :)

ikul
06.06.2016

Výborné čtení na dovolenou. Děj zaujme a udrží vaši pozornost až do konce. Sidney Sheldon to sice není, ale je to výborné.

Danago
15.03.2016

Detektivní příběh vyšetřvání zpronevěry a posléze i smrti. Udělala to manželka Grace jak jse domnívá FBI? Zůstane Grace pasivní nebo se bude bránit a dokáže svou nevinu a dokonce se pomstí? Knížka je velice čtivá, akční a napínavá až do úplného konce. Závěr je opravdu velmi překvapivý . Tilly Bagshawe nám dokazuje , že umí napsat i jiný žánr, než jen romány pro ženy. Mně se knížka velice líbila a moc ráda ji doporučuji.

zuzepka
28.02.2015

Přerod pasívní Grace v ženu prahnoucí po pomstě nás provází čtivou detektivkou.Do úplného konce nás nechává v napětí a překvapující závěr je milým bonusem.

verci
15.11.2014

Moc pěkná kniha.

macer1991
09.05.2014

Potrebovala som lahšiu detektivku a kniha splnila, čo som od nej očakavala.......Na začiatku som ju skoro odložila , ale preklenula som to a nelutujem . Oddychove čitanie......

Doporučujeme

Lež
Lež
Zmizelá
Zmizelá
Jidášův kmen
Jidášův kmen
Loutkář
Loutkář

Autor a jeho další knihy

Tilly Bagshawe
britská, 1973

všechny knihy autora

Kniha Po setmění je:

v Přečtených65x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených4x
v Knihotéce13x
v Chystám se číst19x
v Chci si koupit9x