alnahu alnahu komentáře u knih

Zdraví z Boží lékárny Zdraví z Boží lékárny Maria Treben

Tato kniha rakouské bylinkářky je naprosto úžasná.Najdeme tam bylinky na všechny nemoci.Paní Treben ,nám je v ní pěkně rozdělila podle abecedy a pak také podle nemoci.Již jsem mnohokrát sáhla při různých ochořeních po její knize a vždy s úspěchem.

13.06.2012 5 z 5

Pirátský princ Pirátský princ Gaelen Foley

Tuto romanticku pohádku pro dospělé-jsem přečetla jedním dechem.

23.05.2012 4 z 5

Dámský mír Dámský mír Marie Cristen (p)

Přečetla jsem všechny čtyři knihy z Flanderské ságy a tato se mi zdá úplně nejlepší-skvěle napsaná.

17.05.2012 5 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Fascinující příběh soužití lvice a lidí- kniha se čte jedním dechem,film byl také moc pěkný ,ale v knize je příběh Elsy a Joy užasně popsán.

02.05.2012 5 z 5

Borec Borec Danielle Steel

Další báječný rodinný příběh od paní Steelové.Někdo přede mnou hodnotil knihu 40%-ale mě připadala výborná.

15.04.2012 5 z 5

Sovákova kuchařka aneb Život s králem fóru Sovákova kuchařka aneb Život s králem fóru Anna Schmitzerová - Sováková

Paní Andulka v knize popisuje 40- leté manželství s Jiřím Sovákem.Vzpomína na chvíle veselé i těžké se svým Sovčou-jak mu říkala a celou knihu prokládá úžasnými recepty,hlavně těmi co měl její Sovča nejraděj.

11.04.2012 5 z 5

Noc ve Villette Noc ve Villette Ingrid Hedström

Naprosto skvělá detektivka,četla se jedním dechem.

30.03.2012 4 z 5

Děravé sítě Děravé sítě Jan Cimický

Pan Cimický v této knize výborně popsal,až skoro neuvěřitelný příběh o ztrátě identity.Hrůza - nechtěla bych prožít to co doktor Mahulena v této knize.

28.03.2012 4 z 5

Šašek a vévodkyně Šašek a vévodkyně Celia Rees

Mě tato kniha nepřipadala tak hrozná,autorka se inspirovala příběhem Večeru tříkrálového a obsadila do něj Williama Shakespeara.

21.03.2012 4 z 5

Co jíst, když ... Co jíst, když ... Jarmila Mandžuková

Zdraví je dar přírody,který není věčný-proto o něj musíme pečovat,ale můžeme ho alespoň trochu ovlivnit tím co jíme,v knize najdeme rady ,co jíst při různých zdravotních problémech.

20.03.2012 5 z 5

Co pít, když... Co pít, když... Jarmila Mandžuková

V knize najdeme rady,jak léčit různé nemoci a zdravotní potíže pomocí různých zeleninových,ovocných nápojů ,koktejlů ale hlavně bylinných čajů."Věřte v sílu přírody".

20.03.2012 5 z 5

Znamení čínského zvěrokruhu Znamení čínského zvěrokruhu Dagmar Kludská

I tyto horoskopy charakterizující rysy osob podle čínského horoskopu, opravdu na danné osoby sedí.

17.03.2012 5 z 5

Naplnění Naplnění La Vyrle Spencer

Zvláštní kniha, ve které vlastně díky neštěstí dojde k naplnění.I přesto se mi líbila a dobře se četla.

17.03.2012 4 z 5

Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Roman Vaněk

Výborná kuchařka,klasické recepty-dobře popsané a doplněné fotografií.

16.03.2012 5 z 5

Škola pečení moučníků Škola pečení moučníků Jarmila Mandžuková

Výborná kniha pro začátečníky i zkušenější kuchařky-s postupem-jak upéci výborné moučníky.Paní Jarmila je opravdová odbornice,jak na to.

16.03.2012 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Kniha se dobře četla,je plná romantiky,lásky a pomsty.

09.03.2012 5 z 5

Po setmění Po setmění Tilly Bagshawe

To jste mě pěkně naladila-vaším komentářem-to se již na ni moc těším.

02.03.2012 5 z 5

Divoké srdce Divoké srdce Diana Palmer

Krásná kniha ,plná romantiky a lásky,nechybí v ní ani napětí.

27.02.2012 5 z 5

Diamantový tygr Diamantový tygr Ann Maxwell (p)

Kniha se skvěle četla ,je plná dobrodružství a romantiky.

22.02.2012 5 z 5

Školák Kája Mařík 1. díl Školák Kája Mařík 1. díl Felix Háj (p)

Knihy -všechny díly jsem četla jako dítě,již tenkrát se mi moc líbily.Před časem jsem si je opět půjčila a opět mě příběhy Káji a Zdeni pobavily.A rozpíčky peču stále.

16.02.2012 5 z 5