Co jíst, když ...

Také patříte k těm, kteří se potýkají s bolestmi hlavy, trpí nespavostí, mají vysoký cholesterol, bojují s obezitou či mají jiné zdravotní problém? Nevíte jak odstranit hnědé skvrny na pokožce, jak zabránit předčasnému šedivění vlasů či lámání nehtů? Chcete-li se zbavit těchto a dalších potíží, postačí malá změna vašeho jídelníčku, případně je nezbytné obohacení stravy vitaminy či minerály v podobě výživových doplňků.Kniha vám poskytne informace a užitečné rady jak se přirozenou cestou bez léků zbavit zdravotních problémů. Pro úplnost nebude chybět přehled komplexní působnosti jednotlivých vitaminů a minerálů včetně receptáře se "životodárnými" pokrmy. Přesvědčte se a uvidíte, že s pomocí této knihy se budete cítiti lépe, zdravěji, mladší a vyzrajete na zdravotní potíže, které vás trápí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/101706/co-jist-kdyz-101706.jpg 4.419
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Start

Kniha Co jíst, když ...

Květinka008
07.01.2018

Výborně a přehledně napsaný rádce, pro mě a mé potíže zatím komplexní a přiměřeně obsáhlý. Nejsou zde recepty ani návody, jen jasný přehled. Takovou knihu se vyplatí mít doma celý život.

konzervářka
30.03.2016

Hodně zajímavá knížka, ráda se do ní podívám při různých zdravotních problémech. Jednoduše a přehledně napsaná.

Danago
10.01.2016

Výborný rádce pro všechny, kteří věří, že to, co jíme a pijeme nás buď zabíjí nebo nabíjí.Vše přesně popsané, ,v knize najdeme rady ,co jíst při různých zdravotních problémech.

iva23
16.04.2015

V knížce naleznete rady nejen co jíst, když vás něco trápí, ale i co nejíst, když vás něco trápí. Výborný rádce pro všechny, kteří věří, že to, co jíme a pijeme nás buď zabíjí nebo nabíjí.

alnahu
20.03.2012

Zdraví je dar přírody,který není věčný-proto o něj musíme pečovat,ale můžeme ho alespoň trochu ovlivnit tím co jíme,v knize najdeme rady ,co jíst při různých zdravotních problémech.