Zdraví z Boží lékárny

Autorka popisuje přitažlivou formou zkušenosti s léčivými účinky běžných bylin a seznamuje s konkrétními výsledky jejich použití.
Formát A4.

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/61203/zdravi-z-bozi-lekarny-61203.jpg 4.861
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Dona

Gesundheit aus der Apotheke Gottes (1980)

Kniha Zdraví z Boží lékárny

haki34
07.03.2018

teda...až díky komentáři Atanone jsem si připoměla paní Trebenovou, která má místo v knihovně mojí matky i babičky...a pomáhá nezapomenout na léčivé bylinky...jako děti jsme je s babičkou často sbírali, ale kromě mateří doušky časem většina účinků a použití z hlavy vyfičela...a proto se Zdraví z boží lékárny hodí ! navíc celý proces (pokud se do sběru a chystání sami zapojíte) jistě pomůže i pohybem na čerstvém vzduchu a provětráním hlavy v přírodě, čímž část starostí a neduhů také lze likvidovat,....

Lessana
05.03.2018

Ako dieťa som túto knihu vídala na polici v domácej knižnici. Často som si v nej ako adolescent listovala a čítala. A teraz rozmýšľam, že by som ju rada mala aj vo vlastnej domácnosti... Snáď ju zoženiem. Je užitočná a písaná s poznaním a úctou k prírode, ako to má byť.

Atanone
05.03.2018

V souvislosti s bylinkami mě napadá,kolik nemocí,které v poslední době sužují tuto generaci,vzniká z toho,že žijeme rychle. Ve stresu,nervozitě a shonu. V nespokojenosti. Bylinková léčba nás učí,že všechno chce svůj čas.
Knihy paní Treben patří k pokladům mé knihovny.

jewarix
11.02.2018

Kniha, která by neměla chybět v knihovně žádného správného bylinkáře

Len2očka
03.02.2018

Tuto útlou,přesto cennou knížku vlastním od roku 1991.Její papírové desky jsou častým čtením a listováním ohmatané,což vlastně svědčí o jejím využití,a to se od knihy přece očekává.Doporučuji.

Chesterton
03.02.2018

Naprostý poklad v rodinné lékárničce. Často není nutné běžet hned k lékaři či uposlechnout jeho chemické rady:)))

konicekbily
15.01.2018

Tato kniha mi otevřela oči na mnohé léčebné a jim podobné postupy a domnívám se, že mi pomohla k prožívání pokojnějšího seniorského věku. Určitě zde nejsou doporučení typu: pij čaj každých šest hodin - a potom nebudeš mít žádné potíže, ale vede nás k zamyšlení o novém způsobu života, zjišťování příčin některých komplikací a navodila mne na cestu k jejich odstraňování. A odtud jsem vyrazil k "východní" léčebné terapii jiných neduhů, třba potíží s pohybovým aparátem.

hroneczek
01.11.2017

Tuto knihu často otevírám, používám, čerpám z ní inspirace a rady. Používá ji i moje mamka a babička.