Alienn Alienn komentáře u knih

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Moc mě baví tuto autorku číst a toto byla nádherná kniha. Ze života, lehce uvěřitelná, skvěle vykreslené postavy, oba díly se mi líbily stejně. Velmi doporučuji.

15.04.2022 5 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Ze začátku mě moc nebavila a obecně je pro mě vždy těžko uvěřitelné, pokud je hlavní hrdina muž, který je až příliš romantický a tolik pitvá svoje pocity a emoce. Nicméně je to silný příběh, který stojí za přečtení.

15.04.2022 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Rozhodně více psychologický román než thriller, což mi vůbec nevadilo. Nemohu upřít, že se mi četla dobře, výborně vykreslené postavy, tajemství, lži, láska, všechno tam bylo, ale stejně z ní mám trochu rozporuplné pocity. Ale za přečtení určitě stojí.

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Já jsem se pobavila, jako u všech knih této mé oblíbené autorky. Sympatické hlavní postavy, pěkná zápletka, jen konec byl na mě zbytečně useknutý, klidně bych kapitolu přidala.

14.04.2022 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Originální námět knihy, velmi dobře se četla, hlavní hrdinka mi byla sympatická. Příběh hezky plyne, nepostrádá napětí. Mohu jen doporučit.

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Přesně takovéto oddechovky občas potřebuji. Příjemný romantický příběh, který ale není zbytečně přeslazený, dialogy jsou místy vtipné, moc se mi to líbilo a doporučuji.

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Dobrý psychothriller, dobře napsaný, napínavý, šokující závěr. Vlastně mi vadila jediná věc a to depresivní pocit, který ve mně kniha vyvolala a který se mě držel až do konce.

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Autorku mám ráda, čtu všechny její knihy a tato rozhodně patří k těm povedenějším. Vždy obdivuji, jak nádherně umí vykreslit postavy, až máte pocit že je vlastně znáte. V této knize velmi překvapivý závěr, to autorka umí. Velmi doporučuji.

11.04.2022 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Nejdříve se mi do knihy moc nechtělo, ale nakonec mě příjemně překvapila. Velmi čtivá, pěkná zápletka a napínavá až do konce, přestože některé věci jsem už tušila. Mohu doporučit.

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Knížka byla čtivá a bavila mě. Děj rychle utíkal, bylo tam napětí, místy jsem se i zasmála. Asi to nebude jedna z těch knih, které zůstanou v hlavě, ale v tuto chvíli mi sedla.

Podraz Podraz Sandra Brown

Tato kniha je jedna z těch, kde převažuje romantika nad napětím a detektivní zápletkou. Ale jako všechny knihy od této autorky se mi i tato líbila a přečetla jsem jí jedním dechem. Doporučuji.

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Další z knih, která se ke mně dostala úplnou náhodou, a je pro jinou věkovou kategorii. A jsem za to ráda, že si ke mně našla cestu, protože se mi opravdu hodně líbila. Velmi zajímavé téma, skvěle vykreslené postavy, jejich emoce, pohnutky a rodinné vztahy. Opravdu velmi doporučuji.

11.04.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tento autor je pro mě sázka na jistotu a na jeho novou detektivní sérii jsem se moc těšila. A nezklamal mě. Nová vyšetřovatelka mi sedla od začátku, příběh je napínavý od prvních stránek až do konce. Velmi doporučuji a těším se na pokračování.

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Další ze skvělých knih této mojí oblíbené autorky. Velmi podařená detektivní zápletka a k tomu vše ostatní, co autorka umí a na co jsme, my její čtenáři, zvyklí. Doporučuji.

09.04.2022 4 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Knihy této autorky jsou pro mě takovým milým pohlazením. Tato byla trochu jiná, než jsem u ní zvyklá, zajímavé téma. Opět nechyběl humor ani romantika, bavila mě tak, že by klidně mohla být i delší.

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Vyprávění této autorky, ať již jde o jakoukoli její knihu, ve mně vždy dokáže vzbudit spoustu emocí a ani u této to nebylo jinak. Krásná čeština, skvěle vykreslené postavy, naprosto výstižný název. Je to kniha, která rozhodně stojí za přečtení.

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Povedená knížka, děj má spád a čte se opravdu dobře. Hlavní hrdinka je naprosto šílená a místy mě neuvěřitelně štvala, musela jsem si jí dávkovat.

09.04.2022 4 z 5

Ta druhá paní Millerová Ta druhá paní Millerová Allison Dickson

Tak tohle byl opravdu divný příběh. Tedy četlo se to dobře to ano, ale tolik nepravděpodobných situací, místy je to hodně slabé, vlastně jsem při hodnocení velmi rozpačitá. Přečetla jsem, dojem ve mně asi dlouhodobě nezanechá.

09.04.2022 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Přestože je toto kniha pro jinou věkovou kategorii, užila jsem si jí od první stránky až do konce. A i když závěr knihy není nijak šokující, napětí a zvratů se dočkáte. Moc doporučuji.

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Tato autorka mi sedí, kniha je čtivá, má zajímavý a neotřelý námět, jen z konce jsem taková rozpačitá, proto hvězdička dolů. Ale za přečtení rozhodně stojí.

08.04.2022 4 z 5