alexis818 alexis818 komentáře u knih

Spřádači snů Spřádači snů Barbara Erskine

Nádherný román.

28.06.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Prostě bomba,nejlepší krimi.Carter je nejlepší.

03.06.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Zase další díl,který se saze dovedl.

20.05.2023 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Skvělý,a skvělý,prostě to popsat nejde.

17.05.2023 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

První díl první série .Pod se mi líbilo,jak příběh byl velmi naruzivy a nebylo tak taková omáčka.

30.04.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Skvělé,skvělé jako vždy.

17.04.2023 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Tak tahle spisovatelka vám napíše jen to co je skvělý.Mam ji ráda.

10.04.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Velmi pěkný příběh ale jen trochu klidnější,než jsou neklidnejsi ani její knihy.

10.04.2023 4 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

To je moc hezký a napínavý příběh,myslím si že to zase půjde o další příběhy kterou si půjdu hledat.

21.03.2023 5 z 5

Černá linie Černá linie Jean Christophe Grangé

Velmi pěkný ale napínavý. Jen bych ubral několik stran.

13.03.2023 4 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Vždy vždycky,jak spisovatel napíše,tak je to lepší.

01.02.2023 5 z 5

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

Velmi neotřelé téma ozvlastnene neobvyklou nemoci.Hodne čtivé a napínavé a já nemám v podstatě,co vytknout,takže mohu jen doporučit.

03.01.2023 5 z 5

Kouzlo všité do šatů Kouzlo všité do šatů Barbara Davis

S velikou radosti dávám plný počet,ta knížka byla překrásná.Ja si ji neskutečně užila byla to úžasná četba.Doporucuji všem.

01.01.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Skvělá kniha.O Rumunsku tě doby jsem moc nevěděla,ale můžeme být rádi,že jsme v tě době žili tady.Kniha vás vtáhne do tak pochmurne nálady,kdy nikdo nevěřil nikomu a každý se všeho bál,že je to až neskutečně.Pani spisovatelce patří velký dík.

28.12.2022 5 z 5

Žena s modrou hvězdou Žena s modrou hvězdou Pam Jenoff

Skvělá,krásná kniha.Mam moc ráda paní Jenoff,umí psát výborně.Tahle kniha je snad ze všech nejlepší.Strasna doba a to,co člověk vydrží, je neskutečně.Na hrůzy 2.sv.v.by se nikdy nemělo zapomenout a zda se,vzhledem k tomu,co se teď děje,že lidé asi zapomněli.

27.12.2022 5 z 5

Toskánská hraběnka Toskánská hraběnka Dinah Jefferies

Krásný čtenářský zážitek.Mam paní spisovatelka zařízenou mezi své oblíbené.Tento příběh mi připomněl příběhy paní Harmel.Velmi pěkné.

23.12.2022 5 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Knížka skvělá,moc se mi líbila.Tema kruté,ale velice dobře napsané.Tato spisovatelka už je zapsaná u mě jako ta,jejíž díla budu vyhledávat.

18.12.2022 5 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Miluji tuhle sérii,ale toto bylo opravdu slabé,přesto se fajn četlo,budu se těšit na další díl.

17.12.2022 4 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

No,tak to bylo bizarní,hrůzné,příšerně.Presto velmi dobře napsané a musím si nutné přečíst Nedokonceny rukopis.

11.12.2022 4 z 5

Dcera popela Dcera popela Ilaria Tuti

Krásné počtení.Kniha plná emocí a Tereziny minulosti.Zrejme Poslední díl a nebo ne?

06.12.2022 5 z 5