ala.mihalikova ala.mihalikova komentáře u knih

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Rozhodne zajimavy dil. Chvilemi nervak, napinavy ale i sem tam romantika. Mercy ma opravdu pevne nervy. Tesim se, jak se vyvine vztah s Adamem. Prijemne napsano, cte se to uplne samo.

21.05.2013 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Byla to zajimava knizka. Libil se mi konec, fandila jsem Adamovi. A az do konce jsem vubec netusila, o co vlastne jde. Postava Mercy se mi rozhodne zalibila. Je v tom napeti ale i romantika. Urcite doporucuji.

18.05.2013 5 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Bylo to neco uplne jineho, ale pekne si u toho clovek odpocinul. Je zajimavy dovedet se vsechny tyhle informace. Rozhodne to stoji za to si precist, pokud se vam libilo Bratrstvo.

17.05.2013 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

To byl zazitek. Chvili to trva nez clovek vstreba vsechny ty dojmy. Uzasny dil. Stalo to za to. Hlavne ten konec stal za to. A uz chci pokracovani. Proste potrebuji vedet, co bude dal :-)

14.05.2013 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Opet to stalo za to, bylo tam tolik prolinajicich pribehu, akce a dobrodruzstvi. No opet se to cetlo samo, nadhera.

11.05.2013 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Tohle byl krasny pribeh. Plny prekvapeni, zrady, dobrodruzstvi a tolik zvratu. Moc se mi libil. A jsem rada za Jema, ze to takhle dopadlo. Tesim se na dalsi dil.

09.05.2013 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Nádhera, knížka se mi moc líbíla, hlavně vztah Anny a Charlese. Byla v tom romantika, ale i dobrodružství. Krásně napsaný. Četlo se to samo, teším se na další díl.

08.05.2013 5 z 5

Mechanický anjel Mechanický anjel Judith Rumelt

Knížka se mi líbila, líbílo se mi hlavně to, jak se v ní objevovaly i postavy z jiné série a trošku aspoň můžu pochopit části, o kterých byla zminka v jiných knížkách. Ale Nástroje smrti byly trošku víc akčnější a záživnější. Ale i tak to bylo zajímavy a určitě si přečtu další díl, abych věděla jak to bude pokračovat.

06.05.2013 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Ze zacatku mi trosku delalo problem, jakym stylem je knizka napsana. Ale kdyz si na to clovek zvyknul, tak se to potom cetlo snadno. Pribeh se mi moc libi, konecne je to neco jineho, originalniho. Pribeh byl hezky, oddychovy a konec zajimavy. Tesim se na dalsi dil.

05.05.2013 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Rozhodne to stalo za to. Byl to nervak a napinavy. Moc se mi to libilo a nemuzu se dockat pokracovani. Pribeh byl strhujici.

24.04.2013 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Opet to bylo strhujici, zajimavy, plny napeti i lasky. Konec byl teda trosku pro me sok a jsem zvedava jak to bude pokracovat. Cetlo se to krasne, samo od sebe.

23.04.2013 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Pribeh byl strhujici. Uplne me to vtahlo do nej a nebylo mozny, se od nej odlepit. Kazdou chvili se tam neco delo a dokud jste nedocetli do konce, nic z toho nemusela byt pravda. Byl zabavny, akcni ale i smutny. A konec byl nadherny.

22.04.2013 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Pani teda tenhle dil byl jeste uzasnejsi nez jednicka. nedalo se od toho odtrhnout. Tolik akce a zvratu. Libi se mi jak se postavy vyviji. Jsem zvedava jak to bude pokracovat. Nadherna knizka

19.04.2013 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Teda knizka se mi libila moc. Zajimavy namet - jak se tam prolinaji vsechny bytosti, ktere si jen lze predstavit. Pribeh je napinavy, zabavny a tech zvratu tam. Byla jsem hodne prekvapena z konce. Jsem zvedava na dalsi dily

17.04.2013 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Zajimavy dil, pribeh se pekne vyviji. Trosku mi tam teda chybel samotny Geralt, ale i tak to bylo napinavy a plny akce. Teda akorat u casti, kde proti sobe stali carodejove, jsem mela celkem problem pochopit, kdo kde s kym. Vyznat se v tolika jmenech a jeste si pamatovat, kdo proti komu jak intrikuje, to bylo chvilemi nad moje sily. Tesim se na dalsi dil.

11.04.2013 5 z 5

Zima elfů II Zima elfů II Bernhard Hennen

Nebylo to špatný, ale moc mě to nenadchlo. Bylo to hodne popisny a zdlouhavy. Kdyz uz konecne tam byla nejaka akce, byla pryc behem par stranek. Jsem rada, ze jsem ji cetla, ale urcite se k ni nevratim.

06.04.2013 3 z 5

Nájezdníci Nájezdníci John Flanagan

Knizka se mi libila. Ale abych rekla pravdu, Hranicar se mi libil mnohem vic, byl takovy vic pestrejsi. Tady mi chvilemi prislo, ze nektere pasaze jsou jak pres kopirak, stale jen na tom mori. Ale celkove vzato knizka ma neco do sebe, je vtipna a napinava. A urcite stoji za to si ji precist. Ale uz tak trosku vite, co vsechno se tam muze stat.

31.03.2013 4 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Opet uzasny, stihla jsem ji precist za den. Vtahlo me to deje a u tehle autorky se knizka proste neda odlozit. Musite cist dal, abyste vedeli, jak to konci. Libil se mi konec, moc se tesim na sesty dil. Jsem zvedava, jak se dostane ze vsech tech maleru a jak to cele skonci.

23.03.2013 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Opet to stalo za to. Jedna z tech nejlepsich ze serie. Cetla se uzasne, bylo tam tolik pribehu, ktere nakonec do sebe zapadaly. A az do konce se nedalo uhadnout, jak to skonci. Ale konec krasny.

15.03.2013 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Tak nejake casti knizky byly velice zajimave a jiste casti byli i napinave, ale cetla jsem uz od ni urcite zajimavejsi dily. Ale i tak, co jsem si myslela, ze by se dalo od tohoto dilu ocekavat, to melo neco do sebe.

10.03.2013 4 z 5