ajla5 ajla5 komentáře u knih

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Po dlouhé době nádherná kniha. Už vidím ty komentáře s jednorožci zvracejícími duhu:)
Četla jsem ji hned dvakrát za sebou! Tolik jsem se nasmála. Jdu si přečíst znovu. :)

27.10.2016 5 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Taková neskutečná nuda!

24.10.2016 1 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Postava Bradena byla vykreslená přesvědčivě. Zato zbytek postav byl dost neurčitý. Pro mne zklamání. Ale jako oddechovka to jde.

20.10.2016 3 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Skvělá kniha. Vzala mě za srdce. Noahovo vidění světa je neuvěřitelné! Určitě ji budu číst znovu a znovu. A ta láska k Brianovi. Pane jo.

17.10.2016 5 z 5

Projekt potomek Projekt potomek Graeme Simsion

Celou dobu jsem se o Dona dost bála. Ale i tak to bylo dobrá kniha.

12.10.2016 4 z 5

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Ještě, že nechodím do školy!

09.10.2016 3 z 5

Sochař Sochař Scott McCloud

Jednoduše nádhera! Pohyb postav je tak přesně vykreslený, že jsem měla pocit, že mne porazí, když běží kolem. Ale tak zdrcující příběh. Jdu si pro kapesníčky.

08.10.2016 5 z 5

Program pro přeživší Program pro přeživší Chuck Palahniuk

Knihu jsem četla jedním dechem. Mám okousané nehty:(. všechno je naprosto reálné a představitelné. Hnala jsem se dál a dál, ale žádní jednorožci a duha se nekonala. Ale to ani nikdo u Chucka Palahniuka nečeká.

08.10.2016 5 z 5

Navždy mrtví Navždy mrtví Charlaine Harris

Skvělý konec. A pro mne naprosto překvapující. Poslední dvě věty úplně vystihují celou sérii. Jsem ráda, že jsem se rozhodla tuto sérii číst, i když mě prvních pár dílů seriálu odrazovalo. Seriál jsem ani nedokoukala.

04.10.2016 5 z 5

Mrtvý bod Mrtvý bod Charlaine Harris

Eric je sketa.

28.09.2016 4 z 5

Smrtelná odplata Smrtelná odplata Charlaine Harris

Velice napínavé.

28.09.2016 4 z 5

Mrtví v rodině Mrtví v rodině Charlaine Harris

Velmi smutný díl. Po všechny předchozí díly postavy v knihách provází smrt, strach a intriky. V tomto díle se spirála děsu hrozivě roztočila a nasála všechny, aby je nakonec vyplivla roztřesené, vyděšené, některé pološílené a mrtvé. Děsím se toho, co je čeká dál. Pokud bych byla postavou v tomto díle, jen bych stála se zaťatými pěstmi, pevně zavřenýma očima , s velice zrychleným dechem bych naslouchala sebemenšímu šustnutí, připravená na boj nebo útěk. Ale Sookie je mnohem statečnější než já. Díky bohu. Takže poslední dva odstavce v knize mne naplňují nadějí....

22.09.2016 5 z 5

Všichni mrtví Všichni mrtví Charlaine Harris

Další napětí!

31.08.2016 3 z 5

Bezpochyby mrtví Bezpochyby mrtví Charlaine Harris

Stále napínavé. Čekám, kdo se projeví jinak, než čekám. Série se mi překvapivě líbí. Seriál nic moc.

29.08.2016 3 z 5

Dočista mrtví Dočista mrtví Charlaine Harris

V knize jsou další nové postavy a nové napínavé události. Velice se mi líbí úsporné chování postav. V seriálu je bohužel taková přeslazenost, výlevy citů a nyvého vzdychání, až zrak přechází. To v knihách naštěstí není. Víte přesně, v jakém světle a vůni vzduchu se postavy pohybují, co cítí a proč to cítí. I když spousta z nich nejsou lidské bytosti a spousta z nich nejsou rozhodně reinkarnace Ježíše, rozumíte jim. Nikdo a nic není černé nebo bílé a to postavy ještě víc oživuje. Prostě a překvapivě Paráda! Koupě knih určitě nelituji a doufám, že i v dalších dílech ucítím vzduch na jihu USA.

18.08.2016 3 z 5

Mrtví pro svět Mrtví pro svět Charlaine Harris

Opravdu, čím dál lepší. Živější postavy, pádící děj. A Eric!

10.08.2016 3 z 5

Klub mrtvých Klub mrtvých Charlaine Harris

Čím dál lepší. Po prvním díle jsem myslela, že to vzdám, ale je to skvělý příběh a překvapivě plný humoru. Postavy stále rostou a košatí.

01.08.2016 4 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Tenhle díl mne bavil víc než první.

27.07.2016 3 z 5

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Regulérní horor!

24.07.2016 3 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Zatím mi to nepřipadá jako údiv, úžas, úchvat - ale třeba se to rozjede...

21.07.2016 3 z 5